EtonX

 

 

Mis on EtonX ja miks tasub valida online kursuseid?

EtonX on Suurbritannias asuv haridus- ja tehnoloogiateenuste ettevõte. Ettevõte asutati 2015. aastal kuulsas Etoni kolledžis - ühes maailma parimas keskkoolis, mille vilistlased õpivad Oxfordis, Cambridge'is, Harvardis ja Yale'is. Online kursuse EtonX veebiplatvorm pakub ainulaadset võimalust arendada suhtlemisoskust, probleemide lahendamist kriitilistes olukordades, aga ka vestluste läbimist, CV koostamist ja muid tänapäevases maailmas vajalikke oskusi.
Kursuse läbimine on võimalik kodust lahkumata, omal sobival ajal koos professionaalsete õpetajatega, kas individuaalselt või väikestes rühmades. Igat kursust juhendab Eton kolledži spetsialist; kõik kursused sisaldavad õppematerjale, nõustamisi ja lisaülesandeid, mida omakorda  kasutatakse Etoni kolledži õppeprotsessis. EtonX online kursused aitavad kaasa ülikooli sisseastumisel ja töö otsimisel.

Etoni Kolledž

Etoni kolledž on Ühendkuningriigi üks juhtivaid erakoole, mis oli asutatud 1440. aastal kuninga Henry VI poolt. Enam kui 500-aastase ajalooga on Etoni kolledži lõpetanud paljud edukad poliitikud, ettevõtjad ja teadlased. Kolledži põhiülesandeks on võimaldada mitmekesist arengut, ühendades akadeemilisi teadmisi teiste eluvaldkondade saavutustega. Kõik õpilased võtavad osa erinevatest klassivälistest tegevustest ja sotsiaalelust. Tagatud on võimalused sportimiseks ning osavõtt erinevatest huviringidest, mis panustab oskuste ja omaduste arendamisele.

 

Kursuse tellimine

Tutvu EtonX pakkumistega ja vali endale sobivad õppesuunad.
•    Suhtlemisoskuste arendamine
•    Juhioskuste aredamine
•    Ettevalmistus tulevaseks karjääriks
•    Ettevalmistus ülikooliks

Igas õppesuunas leiad mitu kursust koos kirjelduste ja hinnaga. Näiteks valides õppesuunda „Ettevalmistus ülikooliks“ saad võtta:  Writing Skills, Interview Skills, Critical Thinking ja teisi kursuseid;  õppesuund „Juhioskuste arendamine“ sisaldab Public Speaking, Entrepreneurship jne.


Tellimuse vormistamise 2 viisi:

I viis
Vormista tellimuse koos meiega ning saad eripakkumiste ja soodustuste osaliseks!
- 99 EUR soodustus kõikidele inglise keele kursustele nii täiskasvanutele kui ka keelelaagritele õpilastele vanuses 7-18;
- 20% soodustus kõikidele meie teenustele, mis hõlmavad keskhariduse ja kõrghariduste saamist välismaal;
-tasuta nõustamised (ajalise piiranguta) kõikidel välismaise haridusega seotud teemadel.

Registreerimisvormi täitmisel jagame edasiste sammude kohta vastavat infot.

II viis
Vormista tellimus EtonX’iga ning sulle kehtib 5% soodustus (sisesta promo kood BALTICCOUNCIL05) enne maksu sooritamist.

Küsimuste korral võta julgelt meiega ühendust meili teel tallinn@balticcouncil.org või helista 6998300, 6998301 ja 54544855


Üles