Inglise keel ja puhkus välismaal. Parim koolivaheaja ja puhkuse veetmise viis.

Viimastel aastatel on keelereisid välismaale muutunud üheks kõige populaarsemaks puhkuse veetmise viisiks.
6. märtsil ootavad välismaise hariduse näitusel Tallinnas külastajaid tutvumine kogu maailmas tuntud rahvusvaheliste koolidega, mis korraldavad mitmesuguseid inglise keele õppeprogramme koos aktiivse puhkuse ja põnevate tegevuste ja ekskursioonidega õpitava keele riigis. Kõik, kes on külastanud selliseid programme, võivad kinnitada, et sellistes koolides õppimine on alati huvitav ja lõbus.
Näitusel on esindatud koolid maailma eri paigust: Suurbritanniast, USA-st, Kanadast, Austraaliast, Uus-Meremaalt, Maltalt.
Reisile võib minna nii üksikult kui ka rühma koosseisus. Baltic Сouncil for International Education tutvustab näitusel eeloleva suve rühmareise ja programme. Kõigile näitusekülastajatele on tagatud soodustused alates 100 eurost mis tahes valitud programmile.

Näitusel on esindatud järgmised õppeasutused:


Kings College Saint Michael’s
Kui soovite tutvustada lapsele tõelist klassikalist Inglismaad, on see kool parim valik. Kool asub Suurbritannia edelaosas väikelinnas Tenbury Wells, mis asub Herefordi ja Worcesteri lähistel. See on turvaline ja puhta loodusega piirkond vana hea Inglismaa kaunite maastike ja vaimuga. Suvel pakub kolledž lastele vanuses 10-16 aastat põnevaid programme, mis hõlmavad keeleõpet ning üritusi ja ekskursioone.


Elac Study Vacations
Kuulus Briti organisatsioon, mis pakub suveprogramme õpilastele vanuses 11-17 aastat tuntud erakoolide, kolledžite ja ülikoolide - Eastbourne College, Prior Park College, Bath Spa University, Cardiff University jt - 9 suvekeskuses.


Kaplan International English
Rahvusvaheline organisatsioon Kaplan pakub noortele alates 16. eluaastast ja täiskasvanutele enam kui 40 õppekeskuses üle maailma - USA-s, Suurbritannias, Iirimaal, Austraalias, Kanadas, Uus-Meremaal, Singapuris, Maltal, samuti õpilastele vanuses 12-17 aastat programme Suurbritannias, USA-s, Kanadas, Austraalias.


Academic Summer
Nimetatud firma pakub inglise keele õpet ja õppeainete valikut. Programmid õpilastele vanuses 7-18 aastat kuulsa Inglise erakooli Sidcot School ja kolledži DLD College baasil, mis asub Londoni südames.


Liverpool School of English     
Kool pakub inglise keele õpet õpilastele vanuses 12-17 aastat, noortele ja täiskasvanutele, samuti programme ettevõtetele ja organisatsioonidele legendaarse ansambli "The Beatles" sünnilinnas.


Kings Education
Organisatsioon pakub laias valikus inglise keele õppeprogramme õpilastele vanuses 10-18 aastat Suurbritannia ja USA rahvusvaheliste koolide baasil.


Wimbledon School of English

Kuulus Inglise kool, millel on regulaarne juhtpositsioon Inglise keeltekoolide pingereas Briti Nõukogu kontrollkäikude tulemuste alusel. Kool pakub mitmesuguseid inglise keele kursusi noortele alates 16. eluaastast ja täiskasvanutele, sealhulgas IELTS-iks ettevalmistus, inglise ärikeel, inglise keel juristidele, meditsiinitöötajatele jms.
Näitusel on teil võimalus tuttavaks saada nende ja ka muude koolide (Earlscliffe, Churchill House) esindajatega ja valida programm, mis sobib just teile!
Eespool nimetatud koolide ametlik partner on haridusagentuur Baltic Council for International Education, mille büroos saate vormistada õppimisavalduse ja saada täiendavat teavet.

 


“Days of International Education”
6. märts, Tallinn
Messi tööaeg: 11.00 – 17.00.
Sissepääs on tasuta.
Lisainfo ja osalejate nimekiri: www.balticcouncil.eeMessi korraldaja:
BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION;
Narva mnt 7, Tallinn
6998300, 6998301