BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal

Keskharidus välismaal


Valige külgmenüüst huvipakkuv riik.

On saanud juba tavaks, et paljud vanemad saadavad oma lapsi välismaale õppima. Välismaise hariduse peamiseks eeliseks on stabiilne haridussüsteem ja pikaajalised traditsioonid hariduse vallas. Kooli valides tuleb kindlasti arvestada tudengi soove, eesmärki ja võimekust. Neile, kes peavad oma keeleoskust heaks, soovitame me algust teha õpingutega mõnes rahvusvahelises koolis. Sellised koolid on Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Šveitsis ja mujal. Nendes koolides on rõhk pandud keeleõppele pea samal määral kui üldainete õppimisele. Kui te olete ühe aasta omandanud keskhariduse mõnes rahvusvahelises koolis, siis on teil  võimalik valida mõni teine kool, kus õpivad valdavalt õpilased, kes räägivad antud keelt emakeelena. See oleks teile juba tõeline väljakutse. Segakoolide kõrval on ka koole, mis on mõeldud kas ainult tüdrukutele või poistele. 

Meie oleme külastanud palju erinevaid koole kogu maailmas, tunneme nende eripärasusi ja erinevusi. Oleme veendunud, et kooli valikul on oluline, et kool sobiks õpilasele mitte õpilane koolile.
 

Registreerige end tasuta konsultatsioonile meie kogenud välisõppe spetsialistidega ja me räägime teile kõigest üksikasjalikult.

 

Üles