Study in Holland koos Baltic Council\'iga


Study in Holland koos Baltic Council’iga!

Baltic Council for International Education võtab vastu Hollandi ülikoolide sisseastumise avaldusi 2020/2021. õppeaastaks
Registreerige tasuta konsultatsioonile juba täna ja teid abistavad Baltic Council’i spetsialistid, kes on ise Hollandis elanud ja õppinud. Registreerida on võimalik siin: https://bit.ly/2F3FlrZ
Baltic Council’i spetsialistid saavad teid abistada sisseastumise protsessi käigus, alustades ülikooli valikuga ja lõpetades kandideerimisega elektroonilise süsteemi kaudu. Juba varsti saate kohtuda Hollandi tuntumate kõrgkoolidega meie haridusmessil „ Days of International Education“, mis toimub sellel aastal:
22. september Tallinn Radisson Blu Hotel Olümpias kell 11.00-17.00

Messil osalevad järgmised Hollandi ülikoolid:
1. Windesheim University of Applied Sciences
2. Van Hall Larenstein University of Applied Sciences
3. The Hague University of Applied Sciences

Ärge unustage klikata ennast osalejaks meie Facebooki ürituse leheküljel https://www.facebook.com/events/851825581862653/, et saada täpsemat infot messi ja osalejate kohta.

Miks Holland?
- Holland pakub ligi 2100 erinevat õppeprogrammi inglise keeles.
- Hollandi kõrgharidus on mainekas ja vastab maailma standarditele.
- Hollandi hariduse lähenemisviisi alusteks on üliõpilaste iseseisvus, kriitilised arutlused, praktiline kogemus ja grupitöö, mis soodustavad ideede ja eesmärkide elluviimist.
- Kaasaegne teaduslik-tehniline baas võimaldab korraldada esiuuringuid ning loob võimalusi edukaks teadustööks.
- Hind ja kättesaadavus. Hollandi kõrgharidus on kergelt kättesaadav Euroopa Liidu üliõpilastele – 2020/2021 õppeaasta eest on õppetasu 2083 EUR. Eraldi märkida tasub seda, et kõikidele esmakursuslastele kehtib õppemaksu soodustus 50 % ulatuses. Võrreldes teiste Lääne-Euroopa riikidega on Hollandis elamine üsna hinnasõrablik.
Alustage kandideerimist Hollandi ülikoolidesse!

Kohtumiseni Baltic Council’i infokeskuses!

Kontaktid
Baltic Council for International Education
Narva mnt 7, Tallinn, 10117, Eesti
T: +372 6998300, +372 6998301
tallinn@balticcouncil.org

Tagasi
Üles