Õppimine välismaal

Valige huvipakkuv jaotis külgmenüüst

Tänapäeva globaalses ja konkurentsitihedas maailmas on väga olulised hea haridus, erialane ettevalmistus, võõrkeelte oskus. Teadmiste juurde saate rohkem elu- ja võib olla ka töökogemusi.

Õppimine välismaal on üüratu ettevõtmine. Väga oluline on valida täpselt see, mida vajate, ja leida koht, kus on valitud valdkonnas kvaliteetsed õppeprogrammid. Paljude aastate jooksul oleme oma klientidel aidanud mõista välisriigi haridussüsteemi iseärasusi, valida riiki, kooli ja õppekava, vormistada õpingutaotlusi, vajadusel abistada viisaküsimustes, sobiva majutuse valimisel, anda vastuseid teistele küsimustele, mis on seotud edaspidise elu ja õpingutega Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Uus-Meremaal ja teistes riikides.
 
Kui valite Baltic Council for International Educationi oma nõustajaks välismaal õppimise valdkonnas, siis veendute, et  Baltic Council on ettevõte, mida saab usaldada!

Meie peamised tegevussuunad:
•    võõrkeelekursused noortele ja täiskasvanutele kogu maailmas;
•    aastaringsed ja koolivaheajakursused õpilastele vanuses 7-18 aastat koos inglise, saksa, prantsuse, itaalia ja teiste keelte õppim;
•    rühmareiside korraldamine Inglismaale, Maltale ja teistesse riikidesse;
•    programmid juhtidele ja tippspetsialistidele;
•    keskharidus Suurbritannias, Šveitsis, Austrias, USA-s, Kanadas, Saksamaal ja teistes riikides;
•    kõrgharidus Suurbritannias, USA-s, Taanis, Hollandis ja Šveitsis;
•    kraadiõpe: Bachelor, Master, MBA;
•    ettevalmistusprogrammid (kõrg-, keskkool või kolledž);
•    kursused ja täiendõppeprogrammid koolide õpetajatele ja kõrgkoolide õppejõududele.

Meie infokeskustest, mis on avatud Riias, Vilniuses ja Tallinnas, võib alati saada tasuta konsultatsiooni loetletud programmide kohta ning vormistada ennast õppeprogrammile.
 
Baltic Council for International Education Lätis on ainuke rahvusvaheliste inglise keele eksamite keskus  (IELTS, Cambridge English, ACCA, University of London Distance Learning Exams). Samas oleme sisseastumistestide korraldajad era- ja riiklikutesse koolidesse. Me korraldame regulaarselt erinevaid seminare, temaatilisi kohtumisi ka teistes Baltimaa riikides.      
 
Baltic Council korraldab Baltimaade suurimaid välisõppe messe „Days of International Education“, millest võtavad osa tuntud välisõppeasutused.
 

Üles