BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal

Keelelaagrid, kursused koolilastele 7-18 aastat - grupireisid

AINULT MEIL – GRUPIREISID IGAL NÄDALAL NING KÕIK ON HINNA SEES! 


Valige külgmenüüst huvipakkuv riik.

Kõik on hinna sees!

Meie grupireiside hinna sees:  lennupiletid, pagas, lennukulud, kindlustus, transfeerid, grupijuhi teenused, eeltestimine inglise keele oskuse määramiseks, õppimine akrediteeritud õppeasutustes rahvusvahelistes gruppides, õppematerjalid, majutus residentsides või peredes, toitlustamine (täispansion), spordi- ja meelelahutusüritused, kultuuriprogrammid ja eskursioonid pooleks ja terveks päevaks, kooli registreerimistasu, keeletunnistus.  

Enne minekut te saate kätte reisi kinnituspaberid, lennupiletid, kindlustuspoliisi. Samas on ka paberid, kus on kirjas teie poolt valitud majutusviis. Korraldatakse ka  transfeeri edasi-tagasi suunas. Elatakse kas kohalikes peredes või residentsides. Kõige populaarsem majutusviis on elamine peres, mis annab võimaluse harjutada võõrkeelt ööpäevaringselt.   

Õppimine toimub ainult akrediteeritud õppeasutustes. Tundide intensiivsus on 15 kuni 30 tundi nädalas. Esimesel päeval kirjutatakse teste keeletaseme väljaselgitamiseks ja rühmade moodustamiseks. Rühmades on erinevate maailma riikide esindajad. Programmi lõpus saavad tudengid tunnistuse, mis kinnitab nende keeleoskuse taset.

Võõrkeele õppimine – see on põnev tegevus professionaalide juhendamisel.  Välismaal te õpite võõrkeelt koos uute sõpradega kogu maailmast 24 tundi ööpäevas: ekskursioonide, sporditegevuse, pidude, diskoteekide ajal.

Taskuraha. Vaatamata sellele, et kõik on hinna sees, on vaja kaasa võtta ka taskuraha: suveniirid, kingitused, kauplused, joogid jne. Meie soovitused – 80-100 eurot nädalas. 

Grupireisid koolilastele vanuses 7-10, 11-13, 14-17 aastat
Inglise keel + aktiivne puhkus ning ekskursioonid mööda Inglismaad, huvitunnid, põnev kultuuri- ja ürituste programm. Õppimine rahvusvahelistes gruppides.  

Grupireisid koolilastele vanuses al 16 aastast
Suvi – see on ideaalne aeg ettevalmistamiseks tulevasteks õppeprojektideks – sisseastumiseks kõrgõppeasutustesse. Kui teil on plaanis jätkata õpinguid inglise keeles, meie suveprogrammid on teile abiks! Valige üld-, intensiiv- või ärikursus, IELTS või Cambridge eksamikursused. Peale huvitavaid õppetunde teid ootavad ekskursioonid, sporditegevus, diskod...       

Suvi täiskasvanute jaoks 
Mitte ainult koolilastele vaid ka nende vanematele, vanaemadele ja vanaisadele antakse suurepärase võimaluse puhata, tõsta oma kultuuri- ja haridustaset. Üld- ja intensiivkursused, kombineeritud või pereprogrammid avastavad teie jaoks uusi võimalusi! 

Registreerige end tasuta konsultatsioonile meie kogenud välisõppe spetsialistidega ja me räägime teile kõigest üksikasjalikult.

Üles