BALTIC COUNCIL - Uudised

Keskharidus välismaa erakoolides

 

Head sõbrad!

Kutsume teid välisriikide hariduse maailma ja oleme valmis teiega jagama oma teadmisi, kogemusi ja isiklikke muljeid, mis on tekkinud 20 tööasta käigus.
Oleme külastanud hulgaliselt erinevate riikide koole, tutvunud isiklikult direktoritega, säilitanud nendega sideme ning aastate kaupa oleme osa võtnud rahvusvahelistest haridusmessidest nagu näiteks British Boarding Schools Workshop, ICEF, ALPHE, Secondary Focus. Me tunneme koolide iseärasusi ja kinnitame, et kooli valikul on peamine, et kool sobiks teie lapsele, mitte laps koolile.

Oleme hästi kursis koolide pingeridadega ning mõistame suurepäraselt, et kuivade arvude taga on õpilaste ja õpetajaskonna tohutu töö. Samas anname endale aru, et hästi valitud kool, kuhu satuvad oivikute oivikud, ei ole igale lapsele vajalik. Meie hinnangul on peamine, et iga laps oleks koolis õnnelik; et teda austataks kui isiksust ja et talle ulatataks abikäsi annete avastamisel.

Võib liialdusteta öelda, et omandatud välismaa keskharidus teeb võimalikuks järgenvalt  astuda maailma parimatesse ülikoolidesse. Vanemaid ja õpilasi köidab tõsine akadeemiline lähenemisviis, mitmekülgne areng kooli piires ning suurepärane kaasaegne varustus, spordirajatised, distsipliini kasvatamine ja isiklik vastutus tulemuste eest.

Tutvuge mõnede parimate väliskoolidega – täpsema info koolide kohta on võimalik saada meie koduleheküljel lahtri Keskhariduse all.

Küsimuste korral helistage või kirjutage meile. Meil on alati hea meel teiega kohtuda meie infokeskuses, edastada lisainfot koolide kohta ja korraldada sisseastumise protsessi.

Kohtumiseni!
Jekaterina Rožkova
Baltic Council for International Education Juhataja
 


 

Tagasi
Üles