Mitmekesine De Montfort`i ülikool

 

De Montfort University Leicester (DMU) on üks mitmekesisemaid ülikoole Suurbritannias, kus õpib ligi 135 eririikide üliõpilastest ning rekordarvuga Euroopa Liidu üliõpilastest.

Ülikooli #LoveInternational kampaania püüdleb Brexiti tulemuste järgse ebakindlustele vastu panna ning jagada positiivset toetust ja vastuvõttu kõikidele sisseastujatele. Tänaseks õpib DMU’s umbes 20,000 õpilast neljas peamises teaduskonnas – Art and Design, Business and Law, Technology, Health and Life Sciences.

Ülikooli põhieesmärgiks on valmistada oma üliõpilasi suurepäraseks tuleviku karjääriks, andes selleks olulisi oskusi. Enamik kursustest on heaks kiidetud kutseorganisatsioonide poolt ning akadeemiline õpetamine on kooskõlas tänapäevaste tööstusharudega. Ülikooli laialdased sidemed ärisektoriga soodustavad üliõpilaste tööleasumist erinevates organisatsioonides, nagu näiteks BBC, NHS, HP ja Deloitte. Destination of Leavers from Higher Education uuringu kohaselt on DMU üks 25-st tippülikoolist, kus 97% vilistlastest asub tööle 6 kuu jooksul peale ülikooli lõpetamist. Enamik õppeprogrammidest hõlmavad  #DMUglobal praktikat, mis on suunatud õpingute rikastamise, kultuurilise silmaringi laiendamisele ja põhioskuste arendamisele. 

Teaduskondade hooned on renoveeritud sellisele tasemele, et enamik klassiruume ja laboreid annavad õpilastele võimaluse täiustada oma praktilisi kogemusi. Näiteks Technology faculty on õpilastele kasutuseks võimaldanud spetsiaalsed  laborid, kus ehitatakse masinaid, autosid ja arvuteid. Raadio ja Televisiooni sektsioonis on olemas oma salvestusstuudio erinevate muusika – ja filimiprojektide edastamiseks. Life and Health Science faculty võimaldab õpilastel tegeleda biomeditsiini laborites, kus on loodud kõik vajalikud  tingimused laboritööde tegemiseks. 

DMU ülikoolilinnak pakub laialdaselt võimalusi nii õppimiseks kui ka vabaja veetmiseks. Spordikeskuses on loodud kõik tingimused aktiivseks tegevuseks. 

De Montfort ülikoolilinnakust on Leicesteri kesklinn vaid 5-minuti kaugusel, kus asuvad peamised ostukeskused, kohvikud, restoranid ja klubid. Leicester’i linn on värvikas ja mitmekesine, piisavalt kompaktne ja sõbralik. Oma keskse asukoha poolest on Leicester soodne koht reisimiseks Londoni, Birminghami, Nottinghami ja Derby’sse. Üliõpilased on märkinud, et Leicester on hubane linn, mida saab julgelt nimetada oma koduks. 

Kui te soovite saada rohkem informatsiooni De Montforti ülikooli kohta, registreerige tasuta nõustamisele siin .


Baltic Council for International Education 

Narva mnt 7, Tallinn

tallinn@balticcouncil.org

Tel 6998300, 6998301

Tagasi
Üles