Malta - väljalend Riiast

Vahemere keskel, 90 km Sitsiiliast lõuna poole ja 230 km Aafrikast põhja poole, asub Malta muinasjutusaar. Kristallpuhas meri, meeldiv pehme kliima, kohalike elanike külalislahkus, aktiivne puhkus ja sport, rahu ja turvalisus – kõik see meelitab tuhandeid keeleõppijaid Malta saarele.

 

Meri ja päike
Maltal on soe ja tervisele kasulik kliima. Malta arhipelaagi saartel, kuhu kuuluvad Malta, Gozo ja Comino saared, ei ole külmi tuuli, udu ega lund. Maist – oktoobrini keskmine õhutemperatuur on + 28 С. Päikesepäeva kestvus on rohkem kui 10 tundi. Kõige kuumem periood on juulist-septembrini. Kuigi tänu värskele merebriisile saab kuumust hästi taluda. Suplejaid meelitavad siia liivased ja kivised rannad, mis asuvad varjatud kohtades.      
 
Inglise keele õpe Malta saarel koolilastele ja täiskasvanutele.    
Malta on üks parimaid kohti kõigile, kes soovib õppida ja samal ajal puhata lasuurse mere ääres. Malta oli 160 aastat Inglismaa koloonia ja selle aja jooksul inglise keel sai suurema osa Malta elanike seas praktiliselt emakeeleks.  Inglased on rakendanud saarel oma haridussüsteemi. Inglise keele õppekeskused ei erine briti keskustest. Te saate valida programmi intensiivsust ja temaatikat. Just seepärast Malta – see on ideaalne koht inglise keele õppeks ja unustamatu puhkuseks. Nautige õppimist!  
 
Meelelahutus ja sport
Spordiharrastajad saavad tegeleda Maltal järgmiste spordialadega: tennis, ratsutamine, jalgpall, ujumine ja palju muud. Malta kuulub kõige puhtamate kuurortide hulka. Siin ei ole suuri ettevõtteid. Meri on läbipaistev ka sel põhjusel, et kaljurandade juures ei ole heljumit. Malta on ideaalne koht daivingu jaoks. On raske loendada kõiki meelelahutusviise, mida pakutakse Maltal: festivalid ja teatrietendused, vapustavad ilutulestikud ja tuntud diskod, piknikud mere ääres, merekruiisid ja ekskursioonid.    
 
Ekskursioonid
Valletta – Malta pealinn, Gozo saar – „Kaunid kived“, Mediina – „vaikiv pealinn“, Comino ja Helesinine Laguun, Helesinine Koobas ja iidsed pühakojad, merejalutuskäigud, folkloori tuur, pidulikud ilutulestikud, Sitsiilia.  
Üles