GV Malta 10-17 aastat

Asukoht

St Paul's Bay

 

Kool
On asutatud 1999. aastal ning asub suurepärase Malta villa hoones, umbes 150 meetri kaugusel merest. Kool on FELTA liige, on akrediteeritud Malta Haridusministeeriumi ja Malta turismiliidu poolt. Ainuke kool Malta saarel, mis on Quality English liige. Koolis töötab kogenud sõbralik meeskond. Kõik õpetajad on kõrgekvalifitseeritud spetsialistid ja mis on väga oluline, nad on keelekandjad. Kool on varustatud kaasaegsete seadmetega, on olemas ka puhketuba, ruum iseseisvaks õppeks, internet kohvik. Kool on varustatud konditsioneeridega. On WIFI leviala.

Tehniline varustus ja teenused

Koolis on kaasaegne varustamine, kõikides klassiruumides  on interaktiivsed tahvlid, puhkeruum, ettevalmistustuba, internet-kohvik ja roheline tsoon katusel. Koolis on konditsiooneerid ja traadita interneti leviala.

Õppeprogrammid
Programmi sees on 20 inglise keele tundi. Õppimine toimub kommunikatiivse metoodika alusel. Peaeesmärgiks on keele kasutamine nii igapäevaelus kui ka õppekeelena. Igal vanuserühmal on oma õpetajad. Kasutatakse erinevaid õppemeetodeid, selliseid nagu: rollimängud, viktoriinid, grupiprojektid, läbirääkimised.

Toimumisajad koolivaheajal:

29/07 - 02/08/20
 
Kõik hinna sees!
Programmide hinna sees on: õppeprogramm, transfeer (kaks suunda), õppimine, eeltestimine, õppematerjalid, kolmekordne toitlustamine, spordi- ja ürituste programm, ekskursioonid (igal nädalal 5 üritust pooleks päevaks, 1 terve päeva ekskursioon igal laupäeval, 2 õthuüritust).

Video

Majutus
Kool pakub majutust peredes või residentsis, kahe- või kolmekohalistes tubades. Toitlustamine – kolm korda päevas – kontinentaalne hommikusöök, pakitud lunch ja õhtusöök.

Ürituste kava

Malta – see on päike, meri, sajanditepikkune ajalugu, inglise keele õpe ja eakaaslased erinevatest riikidest. Kool pakub suurepärast ürituste programmi. Lapsi ootavad ekskursioonid Valentasse ja iidsesse Mdinasse professionaalsete giididega; puhkus ja suplemine, sporditegevus, vahudiskod, diskod rannas, barbeque, bowling ja palju muud. 

 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Junior English GV Malta, 10-17 aastat (majutus residentsis)

Minimaalne vanus: 10 a
Keeletase: kõik
Tundide arv nädalas: 20 tundi x 45 min
Inimeste arv gruppis: max 15
Kursuse kestvus: min 2 nädalat

1,990.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Junior Camp Salini Rersort, ESE (kombineeritud programm) 11-13 aastat

Minimaalne vanus: 11 a 
Keeletase: alg-kõrg
Tundide arv nädalas: 20 tundi x 45 min
Inimeste arv gruppis: ~ 12
Kursuse kestvus: min 2 nädalat

1,990.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Teen Club Salini Resort, ESE (kombineeritud programm) 14-17 aastat

Minimaalne vanus: 14 a 
Keeletase: alg-kõrg
Tundide arv nädalas: 20 tundi x 45 min
Inimeste arv gruppis: ~ 12
Kursuse kestvus: min 2 nädalat

1,990.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Teen Club, ESE (kombineeritud programm, host family) 13-17 aastat
1,560.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Family Pack Salini Resort (1 adult + 1 child 8-17 y.)
4,830.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreesrimistasu
65.00
Üles