BALTIC COUNCIL - Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Asukoht

Poole (Bournemouth’ist 8 km kaugusel)

Asutamisaasta – 1885 (Bournemouth Government School of Art)
Üliõpilaste arv – (umbes  3 500, 3 200 – bakalaureuseõppes)

Lühiülevaade

Bournemouthi Kunstiülikool (AUB) on kunsti, disaini, arhitektuuri, meedia ja kino alal spetsialiseeruv haridusasutus. AUB on sobiv koht loovinimestele, kes on valmis jagama erakordseid ideid kunsti loomisel; AUB võimaldab loovinimestel teinteisest innustada ning omakorda lihvida enda ja teiste loomingulisi oskusi.

Spetsialiseeritud kõrgkoolid hõivavad harva juhtivaid positsioone ülikoolide edetabelis, kuid AUB faktid  näitavad teistsugust tulemust: ülikool on lõpetanute tööturul esikohal ja Ühendkuningriigi kõigi ülikoolide seas 5. kohal (98% vilistlastest leiab töö esimese 6 kuu jooksul pärast ülikooli lõpetamist); üks Ühendkuningriigi 50 parimatest ülikoolidest (The Timesi, The Sunday Timesi edetabelite kohaselt); Ühendkuningriigi üks kümnest ülikoolist rahvusvaheliste üliõpilaste valiku seas (WhatUni? 2019 Student Choice Awards); pälvis bakalaureuseõppe programmides õpetamise kvaliteedi eest kõrgeima "TEF-Gold" auhinda.

AUB tagab kaasaegset varustust, mille eesmärgiks on arendada ja edendada animatsiooni, illustratsiooni, visuaalsete ja 3D-efektide, joonistamise, rõivaste modelleerimise, fotode, metalli ja puidu töötlemise oskusi. Ülikooli territooriumil asub ka The Museum of Design in Plastics, kunstigalerii, spetsialiseeritud raamatukogu ja tulevaste vilistlaste äri arendamiseks kasutatav stuudio.

AUB teeb tihedat koostööd juhtivate disainerite, maailmakuulsate ettevõtete ja kaubamärkidega. Näiteks töötasid sisearhitektuuri ja disaini eriala õpilased ühe uue Hiltoni hotelli baari kujundamisel; tekstiilivaldkonna üliõpilased tegid koostööd tuntud disainerite Matthew Williamsoni, Eley Kishimoto ja Zandra Rhodesega; filmilavastuse ja animatsiooni programmide õpilased tegid praktikatööd Euroopa juhtivas Framestore järeltootmisettevõttes.

AUB ülikooli tudengid saavad nautida rikkalikku tudengielu;  mõnusalt aja veeta võimaldavad Bournemouth’I ja Poole’I kuulsad liivarannad, festivalid, kontsertid, näitused, kohvikud ja baarid. Ülikooli linnak võimaldab huvilistel tegeleda sportimise, muusikaga; ärinduse huvilistel on võimalus isegi õppimise ajal oma äriideed ellu viia.

Video

Bakalaureuseõppe erialad
Acting
Animation Production
Art and Design History
Architecture
Commercial Photography
Costume
Creative Events Management
Creative Writing
Dance
Design
Fashion
Fashion Branding and Communication
Film Production
Fine Art
Graphic Design
Illustration
Interior Architecture and Design
Make-up for Media and Performance
Modelmaking
Performance Design and Film Costume
Photography
Textiles
Visual Communication
Visual Effects (VFX) for Film & Television

Sisseastumine:
- UCAS`e õppeavalduse esitamise tähtaeg on 15. jaanuar. Baltic Council for International Education on ametlik UCAS`e vastuvõtukeskus Baltimaades ja Poolas.

Registreeruge tasuta konsultatsioonile ja kasutage meie teenust: Nõustamine sisseastujale bakalaureuseprogrammidele.

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles