BALTIC COUNCIL - Falmouth University

Falmouth University

Asukoht

Falmouth ja Penrin linnad, Cornwall krahvkond .

Asutamisaasta - 1902 (nagu Falmouth School of Arts)
Üliõpilaste arv- ligikaudu 5400, nendest 95% - bakalaureuseõpe.

Ülevaade
Falmouth University- üks usimatest  loomingulistest  Suurbritannia ülikoole, mis spetsialiseerub kunsti-, disaini-, moe-, filmikunsti, ajakirjanduse, arhitektuuri, fotograafia ja muusikaprogrammidele.  Näiteks, Falmouth on ainuke Suurbritannia ülikool, kus võib õppida loodusobjektide ja veealuse maailma fotograafiat  (Marine & Natural History Photography ).  Peaaegu iga kursus on seotud kunsti, disaini, moe ja fotograafiaga. See on väga loomulik, sest mereäärsed linnad Falmouth ja Penrin inspireerivad üliõpilasi oma  liivarandade, Vahemere taimede, vintaažsete poodide ja keskaegsete lossidega teoste loomiseks.  Falmouth's võib õppida mitte ainult rõivaste disaini (Fashion Design) vaid ka valida juba esimesel kursusel  spordirõivaste valmistamise õppesuunda (Sportwear Design). Isegi äriõpetus ja  turundus on seal seotud loominguga:  Fashion Marketing, Creative Events Management, Business & Digital Marketing, Creative Advertising.
Moe- ja tekstiiliteaduskonna partner firmade hulgas on Adidas, Liberty Art Fabrics, Diesel, Paul Smith, John Lewis, New York Coterie ja DC Shoes.  Üliõpilastel on võimalus läbida praktikat sellistes kohtades nagu Brooklyn Tailors (New York), Helly Hansen (Norway), BBC Costume Department (London), Christian Dior (Paris), Elle magazine (India). Ülikooli vilistlased töötavad maailma juhtivates moemajades, sh on  Burberry, Belstaff, Jigsaw, Liberty, Vivienne Westwood, Adidas, Sweaty Betty, Aston Martin jt.
Ülikooli esindused asuvad kahes linnas, mis on üksteisest 15 min kaugusel. Falmouth ja Petrin – on Cornwall krahvkonnas asuvad  väiksed linnad.  Need mereäärsed linnad on tuntud tänu ilusatele loodusmaastikutele ja pehmele kliimale.  Väga populaarsed briti kuurortlinnad.
Fotogalerii

Falmouth ülikoolil on kõrge töölerakenduse tase. 94% üliõpilastest asuvad tööle kohe peale ülikooli lõpetamist  ja jätkavad õpinguid (2016 a andmed).  Õppimise ajal võtavad üliõpilased osa: moeshow 'st, filmimisest ja näitustest, esindavad oma portfooliod kuulsatele disaineritele, salvestavad albumeid jpm. Selle tulemusena on 27%  näitaja. Selline arv vilistlasi alustab oma äri. Antud näitaja on  4 korda  suurem kui riigi keskmine. Samuti Falmouth University on saanud  «gold» auhinna (Teaching Excellence Framework) kõrge õpetamise kvaliteedi eest.
 

Video

Bakalaureuseprogrammid
Acting
Animation and Visual Effects
Architecture
Business & Data Analytics
Business & Digital Marketing
Business & Entrepreneurship
Business & Financial Technology
Business & Management
Computing for Games
Creative Advertising
Creative Events Management
Creative Music Technology
Creative Writing
Dance & Choreography
Drawing
English
English with Creative Writing
Fashion Design
Fashion Marketing
Fashion Photography
Film
Fine Art
Game Art
Game Development
Graphic Design
Illustration
Interior Design
Journalism and Communication
Journalism and Creative Writing
Journalism
Marine & Natural History Photography
Music
Music, Theatre & Entertainment Management
Photography
Popular Music
Press & Editorial Photography
Sports Journalism
Sportswear Design
Sustainable Product Design
Technical Theatre Arts
Television
Textile Design
Theatre & Performance

Sisseastumine:

- UCAS`e õppeavalduse esitamise tähtaeg on 15. jaanuar. Baltic Council for International Education on ametlik UCAS`e vastuvõtukeskus Baltimaades ja Poolas.

Registreeruge tasuta konsultatsioonile ja kasutage meie teenust: Nõustamine sisseastujatele bakalaureuseprogrammidele

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles