BALTIC COUNCIL - University of Leicester

University of Leicester

Asukoht

Asukoht
Leicester

Asutamisaasta - 1921
Üliõpilaste arv - 18 000, neist 12 000 bakalaureuseõppes.

Lühiülevaade

Klassikaline teadusuuringute ülikool, Ühendkuningriigi üks paremaid, samuti maailma 1% tippülikoolide seas (Times Higher Educationi järgi). Ainus ülikool, mis on saanud Times Higher Educationi auhinna 7 aastat järjest. Maailma reitinguagentuur QS 2018 lisas Leicesteri Ülikooli 250 maailma tippülikooli sekka. See on tuntud oma suurepärase õpetamistaseme ja maailmatasemel teadusuuringute poolest sellistes valdkondades nagu ajalugu, arheoloogia, kriminoloogia, bioloogia ja kosmos. Inseneriosakonna õpilased osalevad uue modernse elektriauto HIPERCA loomisel. Matemaatikateaduskonnas on tõestatud uusi teoreeme, mis võimaldavad olulist läbimurret tehisintellekti arendamisel. Vähihaiguste uuringute osakond töötab tihedas koostöös USA kolleegidega mitmesugustes projektides. Ülikooli kosmoseuuringute sai kaheks aastaks rahastamise (400 000 GBP), et kohandada kõrgtehnoloogilisi protsesse ja kasutada neid olme-eesmärkidel, töötades koos kohalike äriorganisatsioonidega.

 

Uus raamatukogu, mis renoveeriti 32 miljoni GBP eest, töötab 24 tundi päevas pühapäevast neljapäevani, sulgudes keskööl ainult reedeti ja laupäeviti. WiFi toimib kogu ülikoolilinnakus. Enda sülearvuti puudumise korral on üliõpilastele kättesaadavad 1400 lauaarvutit ja ülikooli IT-meeskonna tugi kõigis küsimustes.

 

Peamine ülikoolilinnak asub vähem kui 2 km kaugusel kesklinnast, suursuguse Victoria pargi kõrval. Ülikooli hooned, millest paljudel on ajalooline väärtus ja auhinnad parima disaini eest, peegeldavad eri ajastute ja suundade arhitektuuristiile. Leicesteri elanikkond on ligikaudu 350 000 inimest, mistõttu on see elamiseks väga mugav. Tänu kahele suurele ülikoolile saab Leicesterit nimetada tõeliselt nooruslikuks linnaks. Õpilased märgivad, et õpingute ajal on lihtne leida pooleks päevaks tööd.

 

Video

Iga aasta oktoobris toimub ülikoolis karjäärinäitus, kus üliõpilastel on võimalus kohtuda suure hulga tööandjatega ja leida ülikooli lõpus praktikakoht või alaline töökoht. Samuti tegutseb ülikoolis Career Development Service, millel on andmebaasis teave alaliste või ajutiste tööde kohta ja mille abi üliõpilased on varmad kasutama.
Ülikoolil on oma ühiselamud ja koht on tagatud kõigile esmakursuslastele.

Bakalaureuseprogrammide teaduskonnad:


Biosciences
Business and Management
Chemistry
Economics, Finance and Accounting
Education
Engineering
English Language and Literature
Geography and Geosciences
History and Archaeology
History of Art and museum Studies
Law and Criminology
Mathematics and Computing
Media, Film and Communication
Medicine and Health
Modern Languages and Culturse
Physics
Politics and Social Sciences

 

Sisseastumine:

- UCAS`e õppeavalduse esitamise tähtaeg on 15. jaanuar. Baltic Council for International Education on ametlik UCAS`e vastuvõtukeskus Baltimaades ja Poolas.

 

 

Registreeruge tasuta konsultatsioonile ja kasutage meie teenust: Nõustamine sisseastujatele bakalaureuseprogrammidele

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles