BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal

Magistriõpe

Suurbritannia ülikoolides on suur valik magistriprogramme: hästi levinud programmid nagu äriõpetus ja ajakirjandus, samas ka vähem populaarsed küberohutus ja spordijuhtimine. Dokumentide vastuvõtt magistriprogrammidele lõpeb siis kui ülikoolis pole enam vabu kohti järgmiseks õppeaastaks. Veel on võimalik kandideerida magistriõppele Suurbritannia ülikoolidesse!

 

Tuletame meelde, et on võimalik saada õppelaenu summas 10 906 naela magistriõppele Suurbritannias. Õppelaenu väljastab Student Loans Company. See summa katab nii õppe- kui ka majutuskulusid. Laenu saavad vaid need üliõpilased, kes pole veel omandanud magistrikraadi.

Laenu tagastamine algab alles siis kui ülikooli lõpetaja sissetulek on suurem kui 21 000 naela aastas (umbes 1750 naela kuus või 404 naela nädalas). Näiteks, kui inglise ülikooli vilistlane teenib 2500 naela kuus siis tema igakuused väljamaksed on 6% summast, mis ületab 1750 naela. Sellega tuleb 45 naela kuus. Juhul kui võetud summa ei tagastata 30 aasta jooksul, laen kustutatakse.

Meie kogenud spetsialistid aitavad Teid ülikooli/programmi valikuga ja õppelaenu taotlemisega. Olete oodatud meie infokeskuses aadressil Narva mnt 7, Tallinn, tel 6998300, 6998301,
tallinn@balticcouncil.org .

Üles