BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal

UCPS - Nõustamine sisseastujatele bakalaureuseprogrammidele

Nõustamine sisseastujatele bakalaureuseprogrammidele

Ülikooli ja õppekava valimine – see on esimene samm tulevase karjääri loomisel. Sellest valikust sõltub teie elu edukus. Kasutage meie UCPS (Universities & Colleges Placement Service) teenust ning me aitame teha esimest sammu.
Viimaste aastate eest meie kliendid on saanud võimaluse kogeda praktikas meie töötajate pädevust ja teenuste kõrgetasemelist osutamist. Aitasime püstitatud eesmärkide saavutamisega. Abituriendid on saanud sisse parimatesse Suurbritannia ülikoolidesse, sh on Oxford, Cambridge, London School of Economics jt.Registreerimine tasuta nõustamisele


UCAS
                 
Universities & Colleges Admissions Service

Kandideerimine nendesse õppeasutustesse toimub UCAS`e elektroonilise süsteemi kaudu. Briti ja välismaa abituriendid registreerivad ennast UCAS`e süsteemis. Sellega algab pikk ja keeruline sisseastumisprotsess.

Dokumentide esitamise tähtaeg on 15. jaanuar. Oxford`i ja Cambridge`i ülikooli ja meditsiiniteaduskonnale on 15. oktoober. On väga oluline, kuidas on vormistatud kõik dokumendid ja taotlused.  

 

UCPS
Universities & Colleges Placement Service

Baltic Council for International Education on ametlik UCAS´e keskus, kus noored inimesed saavad abi kandideerimisel parimatesse Suurbritannia ülikoolidesse. Paljude aastate vältel on meie UCPS teenust kasutanud sadu Läti, Leedu ja Eesti keskkoolide lõpetajaid.
Esimesena Eestis pakkusime sellist teenust, mis võimaldab sisseastumist teie poolt valitud ülikooli (kokku 160) või kolledži.

 

UCPS teenuse osutamine toimub kahes etapis:

  1. Esimeses etapis tutvuvad tulevased abituriendid Suurbritannia haridussüsteemiga, saavad infot ülikoolide, kolledžite, õppeprogrammide, sisseastumisnõuete, kandideerimise, registreerimisprotsessi UCAS`e süsteemis, õpingute finantseerimise, õppelaenude kohta ning saavad vastused ka teistele aktuaalsete küsimustele.
  2. UCPS teenuse teise etapi valivad need inimesed, kellel on vaja lisaabi sisseastumisel ülikoolidesse: ülikoolide valimine, kus on väga olulised õpilase akadeemilised eesmärgid ja professionaalsed kohustused, vestluse ja tutvumisreisi korraldamine, koostöö UCAS´e süsteemis, sh on ankeedi täitmine, soovituskirja tõlkimine, tähtaegade jälgimine, õppelaenu taotlemine, teiste küsimuste lahendamine.

Igaüks saab valida pakutud UCPS teenustest selle, mis sobib just temale. Valiku tegemisel lähtume õpilase akadeemilistest tulemustest ja püstitatud eesmärkidest.


Lisainfo  saamine - KONTAKTID

 

 

Üles