BALTIC COUNCIL - EC English Language Centres, Montreal

EC English Language Centres, Montreal

Asukoht

Kool nagu Montreal’i linngi on külalislahke ja elav, asub moodsal Saint Catherine’i tänaval kaubanduskeskuse Faubourg territooriumil. Koolist võib väljuda otse restorani alasse.

Kool

 

EC Montreal kool on avatud 1962.a., siin võib õppida nii inglise kui ka prantsuse keelt. Üliõpilaste kasutuses on mugav lugemissaal, puhkeruum, arvutikeskus. Tunnid toimuvad suurte akendega avarates õpperuumides, läbi klaasist katuse paistab päike. Kooli lähedal on metroo peatuskoht ja bussipeatused, tänu sellele saavad üliõpilased kiiresti jõuda majutuskohani.

 
Montreal’i linn on täidetud euroopa sarmiga, ingliskeelse ja prantsuskeelse kultuuri unikaalse ühendamisega. Sõbralik ja sama ajal peen linn, Montreal, on tuntud oma elava ööelu, muuseumide, teatrite, kontserdisaalide, restoranide ning bistroodega.
 
Montreal asub saarel, mis on igal pool uhutud  Saint Lawrence’i jõega. Suurte kruiislaevade reisijad külastavad linna parki. Montreal on moepealinn, kus asub palju tuntud butiike ja kaubanduskeskusi. EC üliõpilastele meeldib uurida „maa-alust linna”, kus külalised saavad suhelda nii inglise kui ka prantsuse keeles.

 

Õppeprogrammid

Kool töötas välja aktiivse õppimise eriprogrammi, mis sisaldab: iga üliõpilase testmist ja õppimist väikestes rühmades; osalemist temaatilistes vestlustes, diskussioonides, tavaelusituatsioonide arutlemises; kaasaegset varustust ja uusi tehnoloogiad; keelekeskonda sukeldumist; üritusteprogrammi üliõpilastele. 

 

Video

Maksumus on antud Kanada dollarites (CAD)


! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 
! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind. Kindla nädalatearvuga kursuse puhul on toodud kogu kursuse maksumus ning seepärast kirjutage väljale NÄD  number 1 (see tähendab siis kursuste arvu) 2024.a.
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
General English (20 tundi x 50 min nädalas)

Minimaalne vanus: 16a 
Keeletase: elementary - advanced
Õpilaste arv grupis: 10-15 
Kursuse kestvus: min. 1 nädal 
Tundide arv nädalas: 20 х 50min  
Kursuse algus: esmaspäeviti

532.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Intensive English (30 x 50min tundi nädalas)

Minimaalne vanus: 16a 
Keeletase: elementary - advanced
Õpilaste arv grupis: 10-15 
Kursuse kestvus: min. 1 nädal 
Tundide arv nädalas: 30 х 50min  
Kursuse algus: esmaspäeviti 

612.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Õppematerjalid
12.00

Majutus

Majutus peres

Me soovitame valida majutust sõbralikes ja hoolitsevates peredes. Majutus peredes aitab kiiremini täiustada oma keeletaset. Pere teeb kõik, et teie tunneksite end nagu kodus. EC majutusosakond valib hoolikalt peresid. Vajadusel võite pöörduda majutusosakonna töötajate poole. Peres te oskate ainsana kõneleda oma emakeelt. Teil on eraldi tuba,  voodipesu ja rätikuid vahetatakse kord nädalas. Toitlustamine – hommiku- ja õhtusöögid. Perede majutuste asukoht on koolist maksimum tunniajase sõidu kaugusel. Peamine on kõrge kvaliteet ja mugavus alati ja kõikjal.
 
Majutus residentsis
Selline majutusviis sobib üliõpilastele, kellele meeldib vabadus ja kes ei soovi sõltuda mitte kellestki. Kooli residentsid asuvad linna keskustes/kesklinnas.
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Majutus peres (SGL, hommiku- ja õhtusöök)
330.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Majutus residentsis (SGL, SC, shared bathroom)
455.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , CAD
Transfeer (on request)

Ürituste kava

Jalutamine Vanalinnas, Jumalaema kirik, St Joseph’i kabel, du Soleil tsirkus, jõeekskursioonid,  rulluisutamine, jalgrattaga sõitmine, Art Square, 600 km jalgrattateed, Montreali kasiino, Quebec´i karneval, kujutava kunsti muuseum, Lawrence’i mäed ja maaliline ümbrus, suusatamine Treblant’i mäel, džässifestival, huumorifestival „Jast for Laughs”, Gran Prix, vahtrasiirupi degusteerimine, professionaalsed hokimängud, ekskursioonid (Quebec, Ottava, Toronto, Niagara juga, USA (New York, Boston).

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , CAD
 
Nimetus
Kogus
Hind , CAD
Meie registreerimistasu
95.00
Üles