BALTIC COUNCIL - Heartland International English School

Heartland International English School

Asukoht

Heartland International English School kooli filiaalid asuvad kahes Kanada linnas – Vinnipegis (750 000 elanikku) ja Missisaugas (729 000 elanikku). Elava kesklinnaga, rohkete muusika- ja kunstifestivalidega ning põnevalt kireva ööeluga Vinnipeg on Kanada ja Põhja-Ameerika üks meelepärasemaid kohti. Missisauga on suuruselt Kanada kuues linn, kus paikneb ka Kanada suurim lennujaam Pearson, mis võtab vastu rohkem kui 38.6 miljonit reisijat aastas.

 

Kool

Asutatud 1999. aastal Heartland International English School on akrediteeritud Languages Canada assotsiatsiooni poolt. Kooli õppeprogrammid tagavad mitmekülgse ja tõhusa keele õppimise, mille käigus  tutvutakse Kanada kultuuri ja elustiiliga. Vinnipegi linnas paikneb kool ajaloolises kesklinnas kõikide vajalike põhiliste ühistransporditeede, kultuuri- ja meelelahutuskohtade ning parkidega. Alates 2015. aastast asub koolifiliaal Missisauga linnas (Ontario). Koolilinnakud on varustatud kaasaegsete auitooriumite, meediaruumide, arvutiklasside ja WI-Fi’ga.

Õppeprogrammid

 

Heartland kooli õppeprogrammid on väljatöötatud nii, et igaüks saab inglise keelt õppida mitte ainult klassis, vaid ka väljaspool tunde. Keeleoskuse tasemed – algtase, edasijõudnud.
Õppeprogrammid algavad tavaliselt igal esmaspäeval.

Video

Maksumus on antud Kanada dollarites (CAD)

! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 

! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind (2024 a.).

 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Semi-Intensive Сourse (15 tundi nädalas)
275.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Intensive Course (25 tundi nädalas)
345.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Super-Intensive Course (33 tundi nädalas)
440.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Textbook
75.00

Majutus

Heartland kooli õpilased saavad valida erinevate majutuse variantide vahel: majutus peres, residents, hotell või üürikorter.

Majutus residentsides
Majutus on korraldatud ülikooli ja kolledži residentsides, mis asuvad kooli lähedal.
Red River College Residence
Booth University College

Majutus peres
Enamus peredest elab kolledži lähedal. Õpilased majutatakse ühekohalistesse tubadesse. Kolmekordne toitlustus, eraldi tuba ja tasuta transfeer on kindlustatud. Elamine peredes võimaldab õpilastel suhelda inglise keeles väljaspool tunde ning tutvuda Kanada elustilli, kultuuri ja traditsioonidega.

Alternatiivsed majutuse võimalused

Õpilastele pakutakse mitmeid alternatiivseid majutuse variante, nagu näiteks majutus hotellis või üürikorteris. Kool osutab abi alternatiivse majutuse leidmisel ning taolise majutuse valimisel on transfeeri hind 75 CAD.

 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Homestay Winnipeg
225.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Homestay Missisauga
265.00
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Residence - price on request
 
Nimetus
näd.
Hind , CAD
Tagatisraha
350.00

Ürituste kava

Õpilasi ootab põnev ürituste kava - ekskursioonid, erinevate vaatamisväärsuste külastamine, spordi ja meelelahutuslikud üritused, erinevad huviringid.

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , CAD
Kooliregistreerimistasu
375.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , CAD
Meie registreerimistasu
95.00
Üles