BALTIC COUNCIL - DID Hamburg

DID Hamburg

Asukoht

Kas teile meeldivad üllatused ja avastused?  Siis tulge Frankfurtisse!  Frankfurt on rikas ja luksuslik linn kuigi samal ajal on riigi äri- ja raha- kesklinn!  Linnas asub palju teatreid, muuseume, kunstigaleriisid ja klubisid. Paljud ööelu armastajad tulevad Frankfurtisse Berliinist või Londonist.
 
Vaatamata sellele, et elanikkond Frankfurtis on palju väiksem kui Münchenis või Berliinis, „pealinn Maini peal“ on palju rahvusvahelisem ja sõbralikum kui mingi teine Saksamaa linn. See võiks olla sellepärast ,et Frankfurti lennujaam v]tab vastu rohkem kui 50 miljonit reisijat aastas või sellepärast, et korraldatakse rohkem kui  40 rahvusvahelist näitust aastas?  ...Suvel toimuvad siin maailma kultuur paraadid ning just suvel te võite näha kui erinev võib olla Frankfurt.

Kool

Frankfurti kool asub Sachsenhauseni linnaosas aadressil Großer Hasenpfad 1. Sachsenhausen – kahtlemata on ilusaim linnaosa. Sõja toimumise perioodilt  ta peaaegu pole kannatanud!  Peaaegu kõik muuseumid asuvad Maini  kaldal ning rannas asuvad võrkpalli väljakus. Ainult 10 minutit kõndimist muuseumist asub meie kool. Koolis on 7 klassi ja hubane kohvik. Vaheajal te võite kasutada kooli interneti-kohvikut. Heledad klassid asuvad esimesel korrusel.  Igal klassiruumil on oma nimetus – Saksamaa linna nimi- see aitab kergelt orienteeruda koolis. Koos õpikuga kasutatakse tundides ka CDt, DVDt või videofilme.

 
Maksumus on antud eurodes (EUR)
 
! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 
! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind (2024 a.).
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Standard Course (20 tundi х 45 min nädalas)

Kas soovite parandada oma saksa keelt ning tutvuda Saksamaaga? See kursus on just Sulle! 20 tundi nädalas grammatikat ning sõnavara laiendamine. Pärast tunde on piisavalt aega ja võimalusi täiendada oma teadmisi iseseisvate tundide ning ekskursioonide jaoks Saksamaal

Vanus: 17
Keeletase: kõik tasemed alates Beginner
Inimeste arv grupis: 10-12, max 15
Kursuse kestvus: min 2 nädalas
Tundide arv nädalas: 20 tundi x 45 min  
Kursuse algus: esmaspäeviti
200.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Intensive Course (24 tundi x 45 min nädalas)

24 tundi nädalas on ideaalne variant kui soovid saavutada kiireid edusamme erikoolitusel. Erinevalt üldkursuselt keskendub intensiivkursus arutelule praeguste sündmuste poliitika, kultuuri ja majandusvaldkonnas. Sellega sobib suurepäraselt keeleoskuste arendamiseks. Kaks korda nädalas tugevdavad õpilased omandatud teadmisi klassiruumis spetsiaalsete seminaride käigus. Seega intensiivkursus on ideaalne eksamite ettevalmistamiseks. Kerge keele omandamise puhul ning eksami sooritamise soovil palun valige just seda kursust. Kui te omandate keelt lihtsalt ja kiiresti ja soovite sooritada diplomieksamit, te peate valima seda kursust.

Vanus: 17
Keeletase: kõik tasemed alates Beginner
Inimeste arv grupis: 10-12, max 15
Kursuse kestvus: min 2 nädalas
Tundide arv nädalas: 24 tundi x 45 min  

Kursuse algus: esmaspäeviti 

250.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Premium Course (28 tundi x 45 min nädalas)

Kas soovite saavutada parimaid tulemusi saaksa keele õppimises lühiaja eest? Soovitame teile premium-kursust. Erinevalt eelmisest kahest – üld- ja intensiivkursus – premium-kursus pakub 28 tundi nädalas ning rohkem võimalusi teie individuaalse eesmärgi saavutamiseks. Kas te soovite korduvalt teha mõningaid ülesandeid? Teil on küsimusi sõnavara ja temaatika kohta? Soovite rohkem kuulamisega tegeleda? Premium-kursuse seminarid annavad teile võimaluse kaks korda nädalas mõjutada õppeprotsessi korraldamist.

Vanus: 17
Keeletase: kõik tasemed alates Beginner
Inimeste arv grupis: 10-12, max 15
Kursuse kestvus: min 2 nädalas
Tundide arv nädalas: 28 tundi x 45 min  
Kursuse algus: esmaspäeviti

300.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Lisatasu suveperioodil (01.07-16.08)
35.00

Majutus

Sõltuvalt teie eelistustest te võite valida erinevaid majutusviise. Kas te soovite parandada oma saksa keelt ka pärast kooli perekeskkonnas? Siis teile sobib majutus perekonnas kas hommikusöögiga või poolpansion! Samas te võite rentida eratuba. Sel juhul te elate saksa perekonnas ning sööte iseseisvalt.  Neile, kes eelistavad iseseisvust, soovitame noorte hotellid või apartamendid.
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Pere (SGL, hommikusöök)
275.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Pere (SGL, hommiku- ja õhtusöök)
335.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Residence (SGL, ilma söökideta)
500.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Noortehotell (standart, SGL, hommikusöök)
Standart

Ühe- või kahekohaline tuba, duširuumi, hommikusöögiga, kooli lähedal – al 230€ nädalas

320.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Lisatasu suveperioodil
35.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Transfeer ühte suunda (Hamburgi lennujaam)
125.00

Ürituste kava

Frankfurdis ja selle ümbruses on palju vaatamisvärsusi. Koos naaberlinnadega - Aschaffenburg, Darmstadt, Mainz ja Wiesbaden – Frankfurt moodustab suuruselt viienda Saksamaa regiooni – Rein-Main piirkonna.
 
Kuigi Frankfurtis pakutakse mitte ainult tutvustamist kultuuri ja kunstiga. Tahate nautida linna panoraami 200 meetri kõrguselt  Commerzpanga ülemistelt korrustelt – kõrgeimast kontori pilvelõhkujast Euroopas. On selge nähtav ka eksootiline Palmi Aed, Opel autotehaste, rahvusvaheline lennujaam ja palju muid Frankfurti vaatamisväärsusi. Kas teil pole plaane nädalavahetuseks? Sõitke meiega Würzburgi, Reini orgu, või ... ekskursioonidele Heidelbergisse!

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreerimistasu
65.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Kooli registreerimistasu
150.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles