Kanada

Kanada on tuntud tänu kaunidele paikadele ja laiadele avarustele. Kõikides Kanada õppeasutustes suhtutakse rahvusvahelistesse tudengitesse väga sõbralikult. Kanada - see  on riik, kus on kaks riigikeelt, inglise ja prantsuse keel. Kuna prantsuse keel on levinud peamiselt  Kanada provintsis Quebec`is, enamus elanike räägib kas inglise keeles või kasutab mõlemat keelt. Kui valitakse Kanadat õpperiigina võetakse arvesse õpetamiskvaliteeti, erinevate keelte valikut, Kanada inglise keele sarnasust Suurbritannia keelega.

EC on esimene suurim erakeeltekool Kanadas. Nagu teised riigid, tegime ka meie valiku perekooli kasuks. Kooli omanik ja asutaja on härra David Diplock koos oma perega. Koolis on individuaalne lähenemine ja hoolitsus igale üliõpilasele.

45 aasta eest õppis ECkoolis kümme tuhat inimest erinevatest riikidest. Intensiivõpe ja huvitav üritusteprogramm, ekskursioonid ja unustamatud muljed.

EC on erinevate assotsiatsioonide liige: CLC, CAPLS-ACELP, ALTO, QWEA, AILIA jt. LSC on University of Cambridge ESOL Examinations, TOEFL, TOEIC eksamite vastuvõtukeskus. Kooli president ja omanik David Diplock on suurima maailmas suurimate keeltekoolide assotsiatsiooni IALC asutaja, Kanada Erakeeltekoolide assotsiatsiooni (CAPLS) ja Kanada Keelenõukogu (CLC) liige.
Üles