Bellerbys College Brighton

Asukoht

Brighton

Rahvusvaheline segakool poistele ja tüdrukutele.
Sobilik õpilaste vanus 13-18
Keskmine õpilaste arv klassis - 12.

A-Leveli eksamite tulemused 2018. aastal:
∙    4% kõikidest tulemustest – A*- A
∙    58% - A*- B
∙    74% - A* - C
 
Kool
Brightoni kolledž on kaasaegne õppeasutus keskkooliõpilastele. Erilist tähelepanu pööratakse õpilaste igakülgsele arengule juhindudes individuaalsest lähenemisest, mis omakorda soodustab sisseastumist tippülikoolidesse. Brighton on elav ja külalislahke väike rannalinn, mis kütkestab eri riikidest õpilasi.

Linna infrastruktuur võimaldab õppeasutusel korraldada huvitavaid ja mitmekülgseid kooliväliseid tegevusi - külastatakse kohalikke muuseume, teatreid, spordikeskusi. Õpilased saavad veeta oma vaba aega rannas, spordiplatsil, Brightoni kuulsal kail või imetleda Brightoni lähedal asuvat maalilist piirkonda. Londonisse jõuab 1-tunnise rongisõiduga.
Bellerbys College on varustatud suurepärase kaasaegse tehnikaga - klassiruumid on varustatud interaktiivsete tahvlite ja Wi-Fi’ga. Koolis on kasutusel StudySmart veebipõhine õppesüsteem. 7 päeva nädalas avatud koolikohvikus pakutakse sooja hommiku-, lõuna- ja õhtusööki. Tagatud on mugavad istumiskohad, koos televiisori, DVD ja WiFi’ga. Lisaks on olemas hästi varustatud raamatukogu ja Interneti-kohvik. Kõik õpilased on kutsutud osalema klassivälistes tegevustes - spordivõistlused, väitlusklubid, näituste külastamised ja teatrietendused.

Õppeprogrammid

GCSE Pathway Programme (13+)
Õpitakse 9 põhiainet; aasta jooksul valivad ka 8 neljanädalast katseainet. Selline õppeplaan võimaldab teha õige valiku tulevastes GCSE õppeainetes, milles sooritatkse ka vastavad eksamid. 14-aastaselt valivad õpilased loendist 7-9 õppeainet: Art, Biology, Business Studies, Chemistry, Drama, Economics, English, Geography, Global Perspectives, History, ICT, Maths, Modern Foreign Languages, Photography, Physics, Science1, Science2.

One-year GCSE (15+) – üheaastane algkooli programm; inglise keele ja matemaatika õppimine on kohustuslik + 4 valitud ainet: Art, Biology, Business Studies, Chemistry, Computing / IT, Economics, History, Media Studies, Modern Languages, Physics, Psychology.

Pre-GCSE (14+) – Sobilik ebapiisava inglise keele oskusega õpilastele, kes seevastu soovivad alustada üheaastase GCSE õppekavaga. Õppeprogramm sisaldab 30 akadeemilist tundi nädalas (15 inglise keele tundi ja 15 valikaine õppetundi).

A-Level
Keskkooli programm vanematele õpilastele (16+); keskendutakse 4 õppeaine õppimisele: Mathematics, Further Mathematics, Geography, History, Biology, Physics, Chemistry, Economics, Government & Politics, Business Studies, Accounting, English Literature, Art, Modern Foreign Languages, Law, Photography, Psychology, Sociology. Õpingutega alustatakse septembris, jaanuaris või aprillis. Taolise õppeprogrammi tavakestus on 2 aastat. A-Leveli 1-aastase õppeprogrammile saavad kandideerida need õpilased, kes on juba keskhariduse omandanud (eeliseks on tugevad akadeemilised tulemused).

Management and Computing Systems Foundation
Üheaastane ülikooli ettevalmistusprogramm õpilastele, kes on juba keskkooli lõpetanud. Antud õppeprogrammi minimaalne inglise keele oskus on IELTS’i testi tulemus 4.5 palli. Antud programm valmistab õpilasi ette sisseastumiseks Computer Science, Software Engineering, IT erialadele.

Majutus

Bellerbys Brighton residence (13+) -
• 370 koos mugavustega ühekohalist tuba;
• 3 puhkeruumi igal korrusel;
• turvalisus on tagatud 24 tundi ööpäevas;
• voodi, voodipesu (oma käterätikute olemasolu on kohustuslik), laud, riidekapp, triikimislaud / triikraud, televiisor;
• hommikusöök ja õhtusöök;
• moodsate pesumasinatega varustatud pesuruum;

Pariisi maja kooliresidents (18+), 10-minutilise bussisõidu kaugusel kooli ülikoolilinnast.
• 31 ühekohalist tuba koos kõigi mugavustega;
• laud, riidekapp, voodi, triikimislaud / triikraud, voodiriided (oma käterätikud), televiisor;
• köök;
• pesumasinatega pesuruum;
• hommikusöök ja õhtusöök;
• turvalisus on tagatud alaest kella 18st–8ni.
Samuti on võimalik elada kohalikus peres, kas ühe-või kahekohalises toas. 

Õppetasu 2020/2021. aastal
Registreerimistasu – 235 GBP
2 year GCSE – 7,983 GBP trimestris
1 year GCSE – 7,983 GBP trimestris
Pre-GCSE – 6,550 GBP trimestris
A-Level – 9,167 trimestris
Foundation – 7,317 GBP trimestris
IELTS express suvel (6 weeks) – 2,370 GBP nädalas

Majutus
Bellerbys Brighton residence – 4,963 – 5,885 GBP trimestris (HB).
Paris House (18+) – 3,569 – 4,238 GBP trimestris
Majutus peres – 1,867 – 3,261 GBP trimestris

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles