Kingsway English Centre

Asukoht

Kingsway English centre on ideaalne koht elukutseliselt motiveeritud inimestele. Linn asub Kesk-Inglismaal Worsester`i linnas. Kaunis linn oma vana katedraaliga asub riigi lõunapoolses osas umbes neljakümne kilomeetri kaugusel linnast Birmingham ja 150 km Londonist.

Kool

Kool Kingsway English Centre on asutatud 1988.aastal. Kooli omanikud Sue ja Rick Jones on teinud kõik võimaliku, et isegi kõige nõudlikumad üliõpilased jääksid rahule. Tänu oma kõrgelt hinnatud õppeprogrammidele on kool tunnustatud ka rahvusvaheliselt ja akkrediteeritud Briti Nõukogu poolt.Kooli juhatus, ruumid, akadeemilised vahendid, õppeprotsess on regulaarsete inspekteerimiste käigus saanud kõrge hinnangu . Kingsway English Centre on väike kool, kus üheaegselt nädala jooksul võivad õppida 20 üliõpilast. Tänu üliõpilaste väikesele arvule iga ühele neist osutatakse individuaalkset tähelepanu. Üliõpilaste keskmine vanus on 36 aastat. Kuna Kingsway on ainuke inglise keele kool Worsester´is , siis üliõpilsi võetakse vastu kui kauaoodatud ja kalleid linna külalisi.

Tehniline varustus ja teenused

Kool ise asub linna peatänaval avaras 18.sajandil ehitatud hoones, mille vastas on raamatukogu ja kunstigalerii. Vaatamata sellele, et hoone on vana, tema siseruumide kujundus on moderniseeritud vastavalt kõige kõrgematele standarditele. Ruumid on valgusküllased ja mugavad. Koolis on 12 õppe-klassii , mis on varustatud kaasaegsete seadmete ja õppematerjalidega, raamatukogu, köök, internetkohvik, puhketuba, jutkonna ja töötajate töökabinetid, siseõu, rohtaed. Üliõpilaste jaoks on ettenähtud 16 internetiühendusega arvutit. Üliõpilased, kes kasutavad oma sülearvuteid, võivad samuti kasutada kooliruumides õhu- või kaabelinternetti.

Kool on avatud esmaspäevast neljapäevani kella 8.00 –18.00 ja kella 8.00-17.00 reedeti. Õppused toimuvad tavaliselt kella 9.00 - 12.15 ja kella 13.30 - 16.30 esmaspäevast neljapäevani ja reedeti kella 9.00 kuni 12.15.

Kohvipauside ajal kell 10.30 ja 15.00 pakutakse üliõpilastele puhketoas kuume jooke (tasuta). Kooli programmis on ette nähtud ka üliõpilaste ja õppejõudude ühised lõunad, mis toimuvad reedeti kell 12.30- -15.30. Koolis valitseb sõbralik õhkkond, pearõhk on asetatud kommunikatiivsuse arendamisele üliõpilaste ja kooli töötajate vahel. Üliõpilastega töötab teenustekorraldaja (menedzer), kes aitab lahendada igapäevaseid olmeprobleeme, selliseid nagu

· vajaduse korral arsti juurde visiidiaja kinnipanemine

· töö koordineerimine peredega, kus elavad üliõpilased

· informatsioon ühistranspordi sõidugraafikutest

· abi auto rentimisel ja hotellikohtade tellimine puhkepäevadeks.

Video

 
Õppeprogrammid
 
Kool pakub erineva intensiivsusega üldise inglise keele õppimist, inglise kombineeritud ja ärikeelt väikestes rühmades, aga samuti individuaalprogramme inglise keele õppimiseks..
 
Üldine informatsioon:
Minimaalne vanus: 21 aastat
Keeleoskuse tase: alates Elementary kuni Upper Intermediate
Õpperühma suurus: keskmiselt 3-4 üliõpilast (maksimum 6)
Kursuse minimaalne pikkus: 1 nädal
Õppetunde nädalas: 26 tundi nädalas + esmaspäeviti 3-tunnine lõunasöök restoranis.
Esimesel päeval kella 16.45 – 17.30 pakutakse lisatunde kõnekeele arendamiseks.
Kursuse algus: iga esmaspäev
 
Tunniplaan:
Hommik: tund 9.00- 12.15
Pärast lõunat: tund 13.30 – 16.30
Iseseisva töö võimalused: 16.30 – 18.00.
 
Maksumus (2020. aastal), on antud inglise naeltes (GBP)
Me tagame, et online tellimuse puhul valitud programmi hind ei ületa antud õppeasutuse ametlikes infomaterjalides märgitud hinda (internet, kataloog jt). Sel juhul, kui te leiate sellistest infomaterjalidest madalama hinna, me teeme teile soodustuse, mis katab hinnavahe ning lisaboonusena saate ka 30 EUR. 
 
! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 
! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind. Kindla nädalatearvuga kursuse puhul on toodud kogu kursuse maksumus ning seepärast kirjutage väljale NÄD  number 1 (see tähendab siis kursuste arvu).
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
General English Group (15 tundi x 60 min.)

Inglise keele üldprogramm annab võimaluse täiendada kõiki keeleoskusi: rääkimine, kuulamine, kirjutamine, lugemine. Eriti palju tähelepanu pööratakse rääkimisele, kuulamisele ja hääldamisele. Reedeti toimuvad tunnid rollimängude, viktoriinide ja teiste üritustega. Samal päeval toimub ka testimine.  

Minimaalne vanus: 21  
Keeletase: Elementary -  Upper Intermediate 
Õpilaste arv grupis: umbes 4-5 õpilast (maksimum 6)
Kursuse kestvus: al 1 nädalast
Tundide arv nädalas: 15 tundi + 1 tund (esmaspäeviti on lõunad õpetajatega)
Kursuse algus: esmaspäeviti
435.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
General English Group (22,5 tundi x 60 min.)

Inglise keele üldprogramm annab võimaluse täiendada kõiki keeleoskusi: rääkimine, kuulamine, kirjutamine, lugemine. Eriti palju tähelepanu pööratakse rääkimisele, kuulamisele ja hääldamisele. Reedeti toimuvad tunnid rollimängude, viktoriinide ja teiste üritustega. Samal päeval toimub ka testimine.  

 
Minimaalne vanus: 21  
Keeletase: Elementary -  Upper Intermediate 
Õpilaste arv grupis: umbes 4-5 õpilast (maksimum 6)
Kursuse kestvus: al 1 nädalast
Tundide arv nädalas: 22,5 tundi + 1 tund (esmaspäeviti on lõunad õpetajatega) 
Kursuse algus: esmaspäeviti
 
655.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
General English Group (30 tundi x 60 min.)

Intensiivne programm aitab täiendada kõiki keeleoskusi: rääkimine, kuulamine, kirjutamine ja lugemine. Eriti palju tähelepanu pööratakse rääkimisele, kuulamisele ja hääldamisele. Reedeti toimuvad tunnid rollimängude, viktoriinide ja teiste üritustega. Samal päeval toimub ka testimine.  

Minimaalne vanus: 21  
Keeletase: Elementary -  Upper Intermediate 
Õpilaste arv grupis: umbes 4-5 õpilast (maksimum 6)
Kursuse kestvus: al 1 nädalast
Tundide arv nädalas: 30 tundi + 1 tund (esmaspäeviti on lõunad õpetajatega)
Kursuse algus: esmaspäeviti
 
875.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
General & Business English Group (15 + 15 tundi x 60 min.)
1,095.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
One to one (15 tundi x 60 min. nädalas)

Individuaalsete tundide programm – 15 tundi nädalas + 1 tund – lõuna õpetajaga. Antud programm on ettenähtud õpilastele, kellel on erilised nõuded või kellel ei ole palju aega õppimiseks. Kursusele võetakse ka õpilasi „ Beginners" ja „ Advanced” keeletasetega. Tundide sisu sõltub õpilaste soovidest. Õpetaja ütleb, mis keeleoskustele peab pöörama rohkem tähelepanu.  

Minimaalne vanus: 21  
Keeletase: Beginners - Advanced 
Õpilaste arv grupis: 1
Kursuse kestvus: al 1 nädalast
Tundide arv nädalas: 15 tundi + 1 tund (esmaspäeviti on lõuna õpetajaga) 
Kursuse algus: esmaspäeviti
 
1,155.00

Majutus

On võimalikud erinevad majutamise variandid – perekonnas, apartamendid ja hotellid.

 

Elamine peres
On võimalik valida perede vahel, mis kuuluvad 3 kategooriasse.
Kõikides peredes ( sõltumata kategooriast) pakutakse elamist puhtas ja mugavas toas, sõbralikus õhkkonnas, kus üliõpilane on soovitud külaline ja võib tunda end nagu kodus. Kõikides peredes on tagatud toitlustamine – hommiku- ja õhtusöök iga päev ning lõuna puhkepäeviti.
Enamik perekondi kindlustab ka pesu pesemise või annab võimaluse kasutada pesumasinat ja triikrauda.

 

Majutamise variandid
- Homestay «Regular» - elamine eraldi toas, vannituba ühine
- Homestay «Premium» – elamine kõrgema kategooria eraldi toas, vannituba ühine
- Homestay «Executuve» - kõrgema klassi elamistingimused prestiižses rajoonis. Eraldi tuba ja vannituba,mõnikord ühendatud toaga.

 

Asukoht
Kõik perekonnad elavad kooli lähedal (kuni 45 min jalgsi) ja ühistranspordi linnamarsruutide teel.

 

Apartamendid
Koolile kuuluvad 2 apartamenti, mis asuvad 200 meetri kaugusel temast. Nad on teisel korrusel, mõlemas on 2 magamistuba, 1 vannituba, külaliste-/söögituba ja köök. Tubade sisustus on mugav, praktiline ja maitsekalt valitud. Hinna sisse kuulub ka iganälane koristus.


! Valige sobiv majutus ja märkige nädalate arv. Lahtris HIND on märgitud maksmus nädala eest.

 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Regular family
175.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Premium family
231.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Executive family
294.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Apartment
495.00

Transfeer

Vastuvõtt Birmingheimi lennu- või raudteejaamas on tasuta. Kooli autojuht tuleb üliõpilastele vastu ja sõidutab nad pärast saabumist elamiskohta, samuti saadab neid ärasõidu ajal. Birminghemi saab sõita rongiga, mis väljub Londoni jaamast Paddington, või bussiga lennujaamast Gatwick.

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
One way transfer (Birmingham)
65.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
One way transfer (Heathrow / Luton)
145.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
One way transfer (Gatwick)
175.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
One way transfer (Stansted)
185.00

Ürituste kava

Tänu kooli menedžerile, kes sisustab üliõpilaste vaba aega, Kingsway kooli üritustekava üle võivad kadedad olla paljud teised koolid. Iga nädal korraldatakse 2 õhtust üritust ja üks ekskursioon terveks päevaks puhkepäeviti.
Peale selle üsna tihti toimuvad lisaüritused. Nädalase programmi kavandamisel arvestatakse üliõpilaste soove. Õhtused üritused algavad tavaliselt kell 19.30, kuid mõnikord ka kohe pärast tunde. Üliõpilased saabuvad koju tavaliselt enne kella 23.00. Õhtuste ürituste kavasse võivad kuuluda bowling (keeglimäng), elava muusika õhtud, klassikalise muusika õhtud, uisutamine. Suvel korraldatakse jalgsi-matke või lühiajalisi ekskursioone. Puhkepäevadel toimuvad ekskursioonid Londonisse,Oxfordi, Manchesterisse, Warwicki, Stratfordi. Sissepääsupiletid maksavad kinni üliõpilased ise, transport on tavaliselt tasuta, välja arvatud puhkepäevased ekskursioonid . Worcesteris on palju võimalusi vaba aja veetmiseks, golfist ja ratsutamisest alates kuni kirikute, muuseumide või, näiteks, portselanitehase külastamiseni välja. Worcester avab samuti piiramatud võimalused üliõpilastele, kellele meeldib šopata.

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Kooli registreerimistasu
65.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Meie registreerimistasu
55.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles