Tasuta konsultatsioon


Kutsume kõiki õpilasi ja ka lapsevanemaid tasuta konsultatsioonile kogenud välisõppe spetsialistidega. Konsultatsiooni käigus räägitakse erinevate riikide haridussüsteemidest, arutatakse üldisi küsimusi ülikoolide, keskkoolide, kolledžite, aga ka keeleprogrammide kohta.

Konsultatsioone viiakse läbi nii Baltic Council kontorites, telefoni teel kui ka Skype’i vahendusel.

See tähendab seda, et olenemata teie asukohast, on meil võimalik Teile nõustamist pakkuda.

Kõik, mida peate selleks tegema - registreerima end tasuta konsultatsioonile!

REGISTREERIMINE KONSULTATSIOONILE


Konsultatsiooni ajal anname vastused kõikidele teie küsimustele ning hajutame kõik eelarvamused. See on unikaalne võimalus saada teada kogu infot õppeasutuste, õppekavade, vastuvõtuprotsessi, majutuse, õppekavaväliste tegevuste,stipendiumite ja muu õpinguid ja elu välismaal puudutava kohta.
Miks tasub pöörduda Baltic Council for International Education (BCIE) spetsialistide poole?

- BCIE on kõrge rahvusvahelise mainega hariduskeskus, mida kinnitab meie kuulumine BSA-sse (Boarding Schools' Association), oleme ka sertifitseeritud ICEF agentuur ning kõigi Cambridge'i ja IELTS-i keeletestide eksamikeskus.

- Meie kogemus välismaise hariduse vallas on üle 25 aasta.

- Meie juures saate asjakohast infot esmaallikast! Kõik meie kõrgetasemelised välisõppe spetsialistid on välismaa ülikoolide vilistlased.

- Hea meelega toetame ja abistame teid kogu kandideerimise protsessi käigus - tänu sellele, saate olla kindlad, et hoiame kõike kontrolli all, saate garanteeritult vigu vältida ja esitada kõike vajalikke dokumente õigeaegselt.

- Meie juures saate üksikasjalikku informatsiooni rahastamise, stipendiumite ja töövõimaluste kohta.

- Iga aasta külastame välismaiseid ülikoole, koole, suhtleme õppejõudude ja üliõpilastega, tänu millele oleme kursis, mis on iga õppeasutuse tugevad ja nõrgad küljed, näeme lisaks õppeasutustele ka sööklaid,ühiselamuid, spordikeskusi ja raamatukogusid.

- Meie välisõppe spetsialistid osalevad regulaarselt välismaisete koolide ja ülikoolide kutsel ametialastel konverentsidel erinevates riikides ning samuti ka erinevatel koolitustel; viivad ise läbi õppeteemalisi veebiseminare ja kohtumisi erinevates riikides.

- BCIE - korraldab Baltimaade ja Poola suurimat haridusmessi  "Days of International Education”.

Mis toimub peale konsultatsiooni?

Pakume kompleksteenust, mille raames osutavad meie välisõppe spetsialistid abi ja tuge kogu kandideerimise protsessi käigus.

- Sobiva õppeasutuse ja  õppesuuna otsing – kas teadsite, et välisülikoolid pakuvad palju huvitavaid ja interdistsiplinaarseid õppeprogramme, mida te oma kodu ülikoolides ei leia? Just teie jaoks kontrollime kõigi saadaolevate programmide andmebaasi ja valime välja parima.

- Registreerimine sellistes online süsteemides nagu UCAS (Suurbritannia), Studielink (Holland), Optagelse (Taani).

- Professionaalne ja mitmekülgne abi motivatsiooni- ja soovituskirja kirjutamisel - oluline etapp välismaa ülikoolidesse kandideerimisel.

- Loomingulistele erialadele kandideerijad saavad meilt üksikasjalikku infot portfoolio koostamise ja intervjuu läbimise kohta.

- Pakume abi kõikide ankeetide täitmisel, dokumentide vormistamisel ja valitud koolidesse edastamisel, vajadusel ka dokumentide tõlkimisel.

- Anname teile nõu, kuidas kirjutada täiuslik CV, mida paljud Hollandi ülikoolid nõuavad.

- Elamiskoha taotlus - pakume abi ühiselamus elamiskoha taotlemise protsessi käigus.

- Pakume nõustamist enne välismaale õpingutele minekut – anname nõu, kuidas reisiks ette valmistuda, mida teha peale kohale saabumist, millised formaalsused tuleb korda ajada, et saaks õppimise ajal tööl käia jne.

Kas tekkis küsimusi?  Oleme teie jaoks alati olemas!

Registreerige end tasuta konsultatsioonile meie kontoris, telefoni teel või Skype’i vahendusel. Kõik, mida peate selleks tegema - broneerima endale sobiv kuupäev ja kellaaeg.

REGISTREERIMINE KONSULTATSIOONILE

Tasuta konsultatsioonid kehtivad ka kandideerimisel välismaa keskkoolidesse ja keelelaagritesse/kursustele.

Võtke meiega julgelt ühendust, vestelge meie välisõppe spetsialistidega  ja alustame koos teie teekonda hariduse poole, mis aitab teie unistused ellu viia!

Üles