Eripakkumine! Broneerige suviseid grupireise Inglismaale, USA’sse, Portugali, Maltale ja Küprosele! (õpilastele vanus 7-18)


Baltic Council on juba mitu aastat tegutsenud suviste grupireiside korraldajana, millest on aktiivselt osa võtnud õpilased Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast. Grupireiside täielik loetelu ja kohtade arv on saadaval siin: https://bit.ly/36xF7mx

2020. aastal korraldame uusi reise!

Suurbritannia Ellesmere kolledžis on võimalik läbida inglise keele intensiivkursust (21 60-minutilist õppetundi nädalas) koos järgmiste tegevusaladega: vibulaskmime, mägironimine, korvpall, jalgpall, golf, ratsutamine, teater, fotograafia ja ujumine.

St Peter York pakub lisaks inglise keele intensiivkursusele (21 õppetundi/60 minutit nädalas) ka tantsu, jalgpalli ja teatrikunsti kursuseid. 

Liverpooli kesklinnas asuv Liverpool School of English pakub rikkaliku kultuuriprogrammi koos inglise keele õppimisega. 

Endiselt on võimalik minna teile juba tuntuks saanud koolidesse: Sidcot School (lemmikõppeainete õppimine inglise keeles), St Michael’s College (Inglismaa südames asuv kolledž, mis pakub oma õpilastele rikkalikku eksursiooniprogrammi), Eastbourne College (klassikaline erakool inglise suvepealinnas Eastbourne’is), Ardingly College (üks parimaid Suurbritannia erakoole) ja Rugby School (erainternaatkool laialdase ekskursiooniprogrammiga).

Neile, kes soovivad lisaks inglise keele õppimisele ka sooja päikest ja mere nautida, soovitame kindlasti minna Maltale, Küprosele või Portugali! 

Kindlasti on 2020. aasta hooaja uudiseks Küpros. Programmi sees on 20 õppetundi, üks päevane ekskursioon ja 2 poolepäevast ekskursiooni nädalas, mis hõlmavad veeparkides mõnulemist, paadi-ja kajakisõitu ning purjetamist, aga ka losside ja muude vaatamisväärsuste külastamist. Peale selle korraldatakse väljasõite ajaloolistesse linnadesse (Paphose ja Nicosia). 

2020. aastal pakume uue reisi Maltale veelgi ulatuslikuma ekskursiooni kavaga. Selle aasta suvel läheme taas Portugali, et nautida populaarse kuurortlinna Algarve liivarandu. Nobel International School Algarve võimaldab ühendada inglise keele õppimise mitmesuguste põnevate tegevuste ja ekskursioonidega. Samamoodi toome esile reisi USA päikesepaistelisse Floridasse, mille käigus on võimalik inglise keelt praktiseerida koos erinevate kultuuri-, meelelahutus- ja spordisündmustel osalemisega. Korraldatakse väljasõitu Florida ümbruses: vaatamisväärsuste hulgas on Atlandi ookeani rannad, Miami Beach ja NASA kosmosekeskus.

Pühade eripakkumine: suvegrupireisi tellimisel ja ettemaksu tasumisel kuni 15. jaanuarini 2020 (k.a.) – 100 EUR soodustus kõikidelt grupireisdelt!

Oleme meeleldi nõus vastama kõikidele küsimustele telefonitsi 699 8300, 699 8301, või tallinn@balticcouncil.org, või individuaalsel nõustamisel meie infokeskuses Tallinnas (Narva mnt 7, III trepikoda (Tar Tar kohviku kõrval), III korrus, kab 345.

Broneerige juba täna meie infokeskuses või meie koduleheküljel online keskkonnas!

Häid pühi! 

Tagasi
Üles