BALTIC COUNCIL - Uudised

Euroopa koolid on valmis õpilasi vastu võtma alates 2021. aasta septembrist!


Kõigepealt soovime Teie tähelepanu juhtida asjaolule, et enamik Euroopa koole ei olnud eelmisel aastal pikaajaliselt suletud. Saksamaa, Suurbritannia ja Prantsusmaa koolide esindajad on arvamusel, et veebipõhisest õppest tulenev psühholoogiline kahju on laste jaoks palju suurem kui igasugune pandeemia.Maksimaalne periood, mille jooksul koolid olid sunnitud talveperioodil oma uksi sulgema, oli 2–3 nädalat.

Täna kõik meie partnerid - Suurbritannia, Šveits, Austria, Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Iirimaa ja ka teiste riikide keskkoolid on 100% valmis õpinguid jätkama alates 2021. aasta septembrist. Peab ka mainima, et paljudes koolides pole enam kohti, kuid sellegipoolest, koole on nii palju, et saame alati leida igale õpilasele sobiva variandi.

Kooli valimine on iga pere elus väga oluline hetk. Hea meelega jagame Teiega meie 26- aastast kogemust. Koolidest rääkimine, programmide erinevused, hariduslikud lähenemised, õppekavavälised tegevused, võrdlemine, analüüsimine ja igale lapsele parima leidmine- on see, milles me peame end spetsialistideks ja mis pakub meile suurt rõõmu.

Sellel aastal võeti meie ettevõte mainekasse BSA-sse (Internaatkoolide Liit), mis ühendab 607 juhtivat kooli maailmas. Piisab vaid mõnest nimetusest-  Eton College, Brighton College, Cheltenham Ladies’ College, Concord College, Cardiff VI Form College, Oundle School (Suurbritannia), Aiglon College, Brillantmont International School, College Alpin International Beau Soleil (Šveits), Brisbane Grammar School (Austraalia), Glenstal Abbey School, Kilkenny College (Iirimaa), International School of Paphos (Küpros).

Registreerige end tasuta konsultatsioonile ja me räägime teile detailsemalt keskkoolidest, mis võivad teile huvi pakkuda ja abistame teid ka kogu avalduste esitamise protsessiga
Koolide kohta rohkem infot leiate siin    

Registreerida tasuta konsultatsioonile on võimalik siin: https://bit.ly/2yHlBbq

Kohtumiseni meie kontorites või veebis!  

Tekkis küsimusi? Võtke meiega julgelt ühendust!
 Tallinn: +372 6998300
 tallinn@balticcouncil.org

Tagasi
Üles