BALTIC COUNCIL - Valige Baltic Council!

Valige Baltic Council!

IELTS Balti riikides

Meie infokeskustest Vilniuses, Riias, Tallinnas või Ventspilsis Te võite alati saada lisainfot IELTS`i kohta, sh on ka info eksamikeskuste kohta Lätis, Leedus ja Eestis.                  
 
Meie Läti tütarettevõte Baltic Council for International Education on ainuke IELTS´i eksamikeskus Lätis. Kui soovite sooritada eksamit Riias me aitame registreerimisprotseduuriga. Registreerimine internetis – kõige lihtsam registreerimisviis. Registreeruda saab ka meie infokeskuses, mis asub aadressil Narva mnt 7, Tallinn, tallinn@balticcouncil.org, tel 6998300, 6998301, 54544855. Vajaduse korral pakume ka majutust Radisson Blu hotellides Riias. 

IELTS välismaal
Koostöös tuntud rahvusvaheliste inglise keele koolidega pakume IELTS`i ettevalmistuskursusi. Meie partnerite hulgas on palju IELTS`i eksamikeskuseid. Teil on unukaalne võimalus ette valmistada selleks eksamiks inglise keele koolis välismaal ning sooritada eksamit kohapeal.   
Meie partnerid: Wimbledon School of English (London, Inglismaa), Basil Paterson College (Edinburgh, Šotimaa), Inernational House (London, Inglismaa), Kings College (Oxford, Inglismaa), Language Specialists International (Portsmouth, Inglismaa), Centre of English Studies (Dublin, Iirimaa), jt.
 
Messid, seminarid, presentatsioonid 
Õppeaasta jooksul korraldame erinevaid üritusi, kus võib saada infot IELTS`i eksami ja välisõppe kohta. Kõige populaarsemad on „Days of International Education” haridusmessid.
 
Registreerimine IELTS eksamile Riias
 
Ettevalmistus IELTS`iks ja eksami sooritamine välismaal.
 

 

Üles