21. septembril  välisõppe messi "Days of International Education" raames toimuvad erinevad seminarid ja ettekanded välismaal õppimise teemal. Külalisesinejad räägivad teile lähemalt programmidest, sisseastumistingimustest, õpingute rahastamisest, stipendiumidest, majutusest ning vastavad kõigile huvipakkuvatele küsimustele.

11:00 "Study in Europe" (inglise keeles)
Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (konverentsiruumis Epsilon)

Seminari viib läbi Ms Darja Fokina, Baltic Council for International Education Senior Manager ja Hollandi ülikooli vilistlane.

Messi külastajatel on võimalik teada saada kogu infot ingliskeelsete õppimisvõimaluste kohta Hollandis, Belgias, Taanis, Hispaanias, Saksamaal ja paljudes teistes riikides.

Seminaril käsitletakse järgmisi teemasid:
-  kõrgharidus Euroopas;
-  ülikoolid ja programmid;
-  vajalikud dokumendid;
-  dokumentide esitamise tähtajad;
-  keelenõuded (IELTS, CAE jt);
-  majutusvõimalused ja elamiskulud.


11:45 "EU Business School" (inglise keeles)
Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (konverentsiruumis Epsilon)

Seminari viib läbi Aleksei Lauer, Regional Manager EU Business School.

Messi külastajatel on võimalik teada saada kogu infot EU Business School õppeprogrammide, majutuse, nõutavate dokumentide, üliõpilaselu, praktikate ja töövõimaluste kohta.

EU Business School (asutatud 1973. aastal) on üks parimaid akrediteeritud ärikoole maailmas, mis pakub selliseid bakalaureuse õppeprogramme nagu Business Administration, Public Relations, Tourism Management, International Relations, Finance, Sports Management, Design Management, Marketing.

Ärikoolis kasutatakse kõige efektiivsemat õppemeetodit - äriteooria rakendamist praktikas. EU üliõpilased osalevad erinevatel seminaridel, konverentsidel ja ärisimulatsioonidel, mis aitab neil avardada arusaamist ärimaailma uusimatest trendidest. EU kõrgelt kvalifitseeritud õppejõudude hulka kuuluvad nii professorid kui ka rahvusvahelise äriringkondade aktiivsed liikmed, sealhulgas ettevõtjad, ärijuhid ja paljud teised. Aktiivne suhtlus õppejõudude ja kursusekaaslastega suurendab EU üliõpilaste akadeemilisi saavutusi. Tudengid teevad palju grupitööd, mis arendab nende suhtlemisoskust. 93% EU ärikooli vilistlastest leiavad tööd 6 kuu jooksul pärast lõpetamist.

Kutsume kõiki huvilisi välisõppe messile “Days of International Education”, kus teil on võimalik kohtuda ülikoolide esindajatega ja saada vahetut infot  programmide, sisseastumistingimuste ja muu õpinguid ja elu välismaal puudutava kohta kohta.

Pidage meeles, et õppeasutuste valikusse tuleb suhtuda väga tõsiselt ning õige ja asjakohane teave on edu võti!


Kohtumiseni messil!

„DAYS OF INTERNATIONAL EDUCATION”
21. septembril Tallinnas

Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia, Liivalaia 33
Messi lahtiolekuajad: 10.00 – 17.00
Sissepääs on tasuta.

Rohkem infot ja osalejate nimekiri


Registreerimine välisõppe messile

Kontaktid

Välisõppe messi korraldaja:

BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION
Narva mnt. 7, Tallinn
Tel. +372 6998300, +372 6998301
tallinn@balticcouncil.org
www.balticcouncil.ee

Üles