American International School Salzburg (10-18 aastat)

Asukoht

American International School Salzburg

Salzburg

Kursuse kestvus – 2 nädalat
Vanus – 10-18 aastat
Keeleprogramm – inglise või saksa keel
Tundide arv nädalas – 20
Kursuse algus – iga esmaspäev
Majutus: kooli residents

Kool

Salzburg - üks kõige suurema külastatavusega linnu Austrias, mis annab ilmeka ja unustamatu mulje kõikidele, kes on kunagi kõndinud mööda munakivisillutistega tänavaid. Siit leiab igaüks endale midagi sobiva: vaatamisväärsuste külastamine, sporditegevus, jalutuskäigud vabas õhus ilusa alpi  looduse keskel.  ´
Kool on akrediteeritud Austria Haridusministeeriumi poolt, kuulub Euroopa Rahvusvaheliste Koolide Nõukokku, Ameerika Internaatkoolide Liitu Euroopas jt organisatsioonidesse.
Koolilinnak asub linna maalilises ümbruses, vaid paari minuti kaugusel kesklinnast ja suursuguste Alpide jalamil. Kooli õpilastel on ainulaadne võimalus elada ja õppida selle UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud ajaloolise legendaarse linna kordumatus õhustikus. Kooli peahoone on 18. sajandi villa, mis on oivaliselt säilitanud oma ajaloolise ilme, kuid sees on kõik ruumid läbinud renoveerimise ja vastavad täielikult õppeprotsessi kaasaegsetele vajadustele.
Kooli pädev töötajaskond valdab vabalt inglise ja saksa keelt ja on alati valmis aitama õpilaste seas tekkivate probleemide lahendamisel.

Programme 18.07 - 31.07.pdf 

Programme 01.08 - 14.08.pdf


Keeleprogrammid

Keelekursused toimuvad väikestes gruppides kogenud õpetajate juhendamisel. Enne kursuse algust toimub testimine.
 

Grupireisi toimumise kuupäev:

18.07 - 31.07.2021
01.08 - 14.08.2021

 
PROGRAMMI HINNA SEES ON:
Programmide hinna sees on: lennupiletid, pagasikulud, lennujaamamaksud, keeleprogramm, kooli registreerimistasu, eeltestimine, majutus, toitlustus, ürituste kava, õppematerjalid, keeletunnistus, transfeerid lennujaama/-st, kindlustus, grupijuhi teenused.

! Valige sobiv keeleprogramm ning vajutage Tellimuse maksumuse nupule. Ekraanile ilmub keelereisi hind ning  saab vormistada ka online tellimust.

 

 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Summer Programme (20 tundi х 45 min nädalas) - 2 nädalat
2,790.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Summer Programme (20 tundi х 45 min nädalas) - 4 nädalat
4,200.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Firma teenustasu
65.00
Üles