American International School Salzburg

Asukoht

Kursuse kestvus – 2, 4 või 6 nädalat
Vanus – 10-18 aastat
Keeleprogramm – inglise või saksa keel
Tundide arv nädalas – 20
Kursuse algus – iga esmaspäev
Majutus: kooli ühiselamu

Asukoht

Salzburg - üks kõige suurema külastatavusega linnu Austrias, mis annab ilmeka ja unustamatu mulje kõikidele, kes on kunagi kõndinud mööda munakivisillutistega tänavaid. Siit leiab igaüks endale midagi sobiva: vaatamisväärsuste külastamine, sporditegevus, jalutuskäigud vabas õhus ilusa alpi  looduse keskel.  

Kool

Kool on akrediteeritud Austria Haridusministeeriumi poolt, kuulub Euroopa Rahvusvaheliste Koolide Nõukokku, Ameerika Internaatkoolide Liitu Euroopas jt organisatsioonidesse. Koolilinnak asub linna maalilises ümbruses, vaid paari minuti kaugusel kesklinnast ja suursuguste Alpide jalamil. Kooli õpilastel on ainulaadne võimalus elada ja õppida selle UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud ajaloolise legendaarse linna kordumatus õhustikus. Kooli peahoone on 18. sajandi villa, mis on oivaliselt säilitanud oma ajaloolise ilme, kuid sees on kõik ruumid läbinud renoveerimise ja vastavad täielikult õppeprotsessi kaasaegsetele vajadustele. Kooli pädev töötajaskond valdab vabalt inglise ja saksa keelt ja on alati valmis aitama õpilaste seas tekkivate probleemide lahendamisel.

Majutus
Õpilased elavad kahes residentsis, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades mugavustega. Toitlustamine toimub kooli sööklas ning see on ka programmi hinna sees.
 

Video


Ürituste programm

Programmi sees on huvitavad üritused ja ekskursioonid, mis toimuvad peale lõunat, õhtuti ja nädalavahetusel. Üritused: kontsertide ja teatrietenduste, muuseumide, turismiobjektide külastamine (Hellbrunn`i loss,  Hohensalzburg`i kindlus, Werfen`i jääkoopad, Hallein`i soolakaevandused. Spordiüritused: jalgpallimatšid, tennis, lauatennise turniirid, võrkpall, rafting, purjesport, jalgrattasõidud.

Keeleprogrammid
Keelekursused toimuvad väikestes gruppides kogenud õpetajate juhendamisel. Enne kursuse algust toimub testimine.
Koolis pakutatakse inglise ja saksa keele kursust (20 tundi nädalas), mis on mõeldud 10-19-aastastele õpilastele. Kursus koosneb moodulitest. Iga moodul kestab 2 nädalat. Sellega saavad õpilased valida kahe-, nelja- või kuuenädalast programmi.
6-nädalane kursus sobib ideaalselt õpilastele, kes soovivad edaspidi jätkata õpinguid AIS Salzburg`i koolis akadeemilise programmi järgi.
Hinnas on:
20 keeletundi nädalas (4 tundi päevas), majutus ja toitlustamine, voodipesu, toa koristamine, ürituste ja ekskursioonide programm, transfeer (Salzburgi lennujaama/-st). 
Lisakulud: lennupiletid, kindlustus, registreerimistasu.

Kuupäevad (2022):

10.07 - 22.07
24.07 - 05.08
07.08 - 19.08


Maksumus

! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 
! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind. Kindla nädalatearvuga kursuse puhul on toodud kogu kursuse maksumus ning seepärast kirjutage väljale NÄD  number 1 (see tähendab siis kursuste arvu).

 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Summer Course (20 tundi nädalas) - 2 nädalas
2,200.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Summer Course (20 tundi nädalas) - 4 nädalas
3,780.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Summer Course (20 tundi nädalas) - 6 nädalas
5,150.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreesrimistasu
65.00
Üles