BALTIC COUNCIL - Academic Camp Canada (13-17 a.)

Academic Camp Canada (13-17 a.)

Asukoht

New Brunswick

Vanus  – 13-17 aastat

Õppekavad – akadeemiliste ainete õppimine inglise keeles; ettevalmistus IB programmiks; Medical Studies.
Majutuskoht  – residents

Academic Camp Canada on mõeldud õpilastele vanuses 11-17 aastat, kes on motiveeritud õppimiseks ja  uute teadmiste saamiseks.  Academic Camp Canada aitab teha esimest sammu edu saavutamiseks – arendada akadeemilisi võimekusi, täiendada inglise keele oskust, ette valmistuda sisseastumiseks era- või ülikooli, tutvuda Kanada vaatamisväärsustega ning sõbruneda eakaaslastega teistest riikidest.

Rothesay Netherwood kool, New Brunswick
Rothesay Netherwood – Kanada erainternaatkool  6.-12. kl õpilastele. Koolis õpitakse International Baccalaureate (IB) keskkooli programmi järgi. Kool on tunnustatud Outward Bound ja Round Square kooliühingute liige.
Tutvumine õpilaslinnakuga annab võimaluse sukelduda Kanada koolielu atmosfääri. Rothesay Netherwood asub Saint John linna lähedal, New Brunswick provintsis. Kooli territooriumilt avaneb vaade Kanada metsadele ja Kennebecasis  jõele.
Kaasaegsetes õpperuumides on nii teaduslaborid kui ka kunstistuudiod. Koolis on suur spordiinfrastruktuur, on ragbi- ja jalgpalliväljakud, ronimiskalju, fitness keskus, squash väljakud, liuväli, kooli lähedal on terviserajad. Õpilased kasutavad spordivarustust peale tunde ja õhtuti, meelelahutus- ja spordiürituste ajal.

Majutus ja toitlustus
Õpilased elavad avarates kooli residentsides. Igas toas on õppimiseks eraldatud ala. Toas on palju ruumi isiklike asjade hoiustamiseks. Õpilased elavad kahekohalistes tubades. Igas ruumis on oma vannituba.
Residentsides on puhketoad ja avarad köögid ühiseks ajaveetmiseks,  toidu valmistamiseks. Koolis on tagatud tasakaalustatud toitumine. Roogade valik on lai. Isegi õpilastel dieetiliste piirangutega ja alleergilistel lastel on valikuvõimalus. Iga nädal toimuvad rahvusvahelised toiduõhtud.
Koolis on kaasaegne meditsiinikeskus. Kooli õpilaslinnakus on medõde või personal, kes on võimeline osutada esmaabi 24/7.

Ürituste kava
New Brunswick on provints, mis asub Atlandi-Kanadas, Kanada idarannikul. Saint John linn on tuntud tänu laevaehituse ajaloole. Siin on ilusad rannad ning on võimalik vaadata vaalasid. Programmis on Irving Nature Park rahvuspargi külastamine, jalaekskursioon Saint John linna,  New River ranna külastamine, meelelahutused Lily Lake järve ääres, õhtud lõkke ääres, kajakisõit, vaalade vaatamine jt üritused.

Programmid

Exploreres Programme (13-14 a.) 
- sobilik 13–14-aastastele , mille eesmärk on nii inglise keele oskuse arendamine kui ka kooliainete õppimine. Antud programm on suurepärane alus edasisteks õpinguteks koolis. Lisaks inglise keelele õpitakse matemaatikat, loodusteadusi, kunsti, sotsiaalseid teadusi ja humanitaaraineid.

Engagers Programme (15-17 a.) – programmid on mõeldud õpilastele vanuses 15-17 aastat. Õpilased saavad valida õppeaineid, mida nad soovivad õppida inglise keeles. Programmis  on: alusteadmiste andmine valitud õppeainetes, kriitilise mõtlemise arendamine ja ülesannete iseseisev lahendamine. 14 õppeainest saab igaüks valida 4 ainet nädalas: akadeemiline prantsuse keel, kunst, bioloogia, äri- ja majandusõpetus, keemia, vaidlusoskuse arendamine, inglise keel, keskkond ja ühiskond, essee kirjutamine, ajalugu ja poliitika, matemaatika, füüsika, presentatsioonid ja vestlus, teadmiste teooria.

Kuupäevad ja maksumus (2024)
21.07 - 04.08
4800 CAD (2 weeks)


Hinna sees on: õppeprogramm, ürituste kava (spordi- ja meelelahutusüritused, ekskursioonid), majutus, kindlustus, transfeerid (kindlatest lennujaamadest, sõltub valitud programmist), toitlustus (3 korda päevas ja suupisted).

Lisakulud: lennupiletid, Niagara joa külastamine, vanemate luba (kinnitusdokument) Kanadas viibimiseks (100 CAD).

 
Nimetus
Progr.
Hind , CAD
Explorers Programme (13-14 a.) - 2 weeks
4,800.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , CAD
Engagers Programme (15-17 a.) - 2 weeks
4,800.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , CAD
Meie registreerimistasu
70.00
Üles