BALTIC COUNCIL - Centre International d'Antibes (Antibes)

Centre International d'Antibes (Antibes)

Asukoht

Antibes/Juan-les-Pins - on ideaalne koht Prantsusmaal prantsuse keele õppimiseks - meri, rannad, suurepärane kliima ja loodus, rikas kultuuri- ja ajaloopärand. Linn asub Nice’i ja Cannes’i vahel, umbes 13 km Nice’i rahvusvahelisest lennujaamast. Prantsuse Rivieras on see suuruselt teine linn peale Nice’i linna. Antibes`s toimub igaaastane tuntud džässifestival.

Õppeprogrammid

Üliõpilased, kes elavad perekondades ja residentsides, õpivad Le Château või Le Port koolides. Hinna sees: õppekursus, majutus peres (kahekohaline tuba), residentsis või tugilinnas (kahe-, kolme- ja neljatoalistes tubades), FB (täispansion), ürituste kava, transfeer kahte suunda.


Dates (2024)
23.06 - 24.08

Video

! Valige kursus ja märkige õppenädalate arv. Lahtris HIND on märgitud maksumus nädala eest (2024)
! Nende kursuste juures, kus on märgitud nädalate arv, lahtris NÄD kirjutage number 1 (kursuste arv)

 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Antibes Essential Course 12-17 a. (20 tundi * 45 min nädalas, FB, ürituste kava, transfeer)
995.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Antibes Essential Course 8-11 a. (20 tundi * 45 min nädalas, FB, ürituste kava, transfeer)
1,095.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Lisatasu Intensive Course'i eest (26 tundi * 45 min nädalas)
120.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Antibes Dance + Fitness Course (12-17 a.)
1,280.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Antibes Sailing Course (12-17 a.)
1,280.00

Majutus

Pakub 3 majutusviisi: prantsuskeelses peres, tudengilinnas, residentsis.

 

Majutus prantsuse peres
Majutus peres annab võimaluse kasutada prantsuse keelt praktikas, osaleda üritustel koos perega. On võimalus elada ühe- ja kahekohalistes tubades. Õppimine toimub Le Château või Le Port koolide baasil. Hommiku- ja õhtusööki korraldab pere, lõunat süüakse kooli sööklas koos üliõpilastega, kes elavad residentsides.

 

Majutus tudengilinnas
Antibes/Juan-les-Pins`s, ATOLL JUNIORS pakub majutust Horticole tudengilinnas, mis asub linna idaosas, umbes 10-minutilise jalgsi tee kaugusel kesklinnast ja rannast, 4 km kaugusel Juan-les-Pins keskusest, 25 km Nice`st (20-30 minutit autoga). Õppimine toimub tudengilinnas.
Üliõpilased elavad ühes 4-kohalistes hoonetes (90 tuba). Tudengilinnas on suur aed, kohvik teleriga, spordiplatsid, ujula või amfiteater. Majutus on 4 tubades. Toad on heledad ja avarad (25-30m²). Paljudes tubades on vaade merele ja aiale. Mugavused asuvad igal korrusel.  Toitlustamine (täispansion) toimub tudengilinnas iga päev, välja arvatud laupäev ja pühapäev (ekskursioonipäevad). Tube koristatakse iga päev, suur koristamine - igal nädalal. Käterätikuid ei anta.
Tasuta teenused: voodipesu, (vahetatakse igal nädalal), pagasi hoidmine.

 

Majutus residentsis
Antibes/Juan-les-Pins pakub majutust Castel Arabel residentsis. Toitlustamine ja õppimine on Le Château koolis, mis asub ka lähedal. Residents asub vaikses tsoonis Antibes ja Juan-les-Pins vahel, umbes 600 m randadest ja 450 m Juan-les-Pins kaubatsoonist. Residentsis on ujula (30 m²), puhketuba teleriga, kohvik, ilus aed. Kooli käib koolibuss. Residentsis on 30 tuba (14-20 m²) 3 korrusel. Ühe- ja kahekohalised toad. Iga tuba on duširuumi ja tualetiga. Voodipesu vahetatakse igal nädalal. Käterätikuid ei anta. Hommikusööki, lõunat ja õhtusööki korraldatakse Le château kooli baasil.
Tasuta teenused: voodipesu, vahetatakse igal nädalal, triikraud ja triikimislaud.

Ürituste kava

Iganädalane ürituste ja ekskursioonide kava on kursuse hinna sees: 1 terve päeva kestev ekskursioon, kaks pool päeva kestvat ekskursiooni. Ekskursioonide ajal vaadatakse Nice’i ja Cannes’i vaatamisväärsusi. Erinevaid üritusi korraldatakse ka kooli baasil. Õhtuti toimuvad diskod, show`d, grilliõhtud.

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Kooli registreerimistasu
50.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreerimistasu
65.00
Üles