Humboldt München

Asukoht

München on Baieri pealinn, kus elab 1,3  miljonit elanikku. See on üks ilusaimatest ja ohutuimatest linnadest Saksamaal ning traditsiooniliselt kõige külastatav. Linnas on palju muuseume ja galeriisid. Kõige külastatavamad nendest on Vana ja Uus Pildigalerii, kus on Euroopa 18.-19. sajandi maalid, samuti Nüüdisaegne Pildigalerii, mis on üks suurimatest muuseume maailmas. Suurt huvi pakub Saksa Muusem, kus võib tutvuda loodusteaduse ja tehnika saavutustega, Olümpia küla  ning Baieri filmistuudio. München on noorsoo- ning tudengilinn, kus on palju kohvikuid, kauplusi, spordi- ja kultuurikeskusi. Linnas toimuvad alati festivalid, näitused, laadad.

Kool

Kool asub tehnilise kolledži baasil Müncheni kesklinnas, Saksa Muuseumi kõrval. Üliõpilaste kasutuses on kaasaegsed klassiruumid, mänguruum lauatennise, lauajalgpalli ning teiste lauamängudega, suur spordisaal, mänguväljakud.

Õppeprogrammid

Koolis pööratakse tähelepanu keeleoskuste arendamisele ja täiendamisele, oma mõtete väljendamisele, diskussioonides osavõtmisele. Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni.  Iga esmaspäev toimub teadmiste kontrolltest.  Taseme selgitamiseks sooritavad üliõpilased eksami, mille tulemused märgitakse sertifikaadile. Üliõpilaste arv klassides – 5-10.

Intensive Course – 30 tundi nädalas.
Keeletasemed – A1-C2 (algajad – edasijõudnud)
 
 
Kuupäevad (2022)

10.07 - 20.08
 
Saabumispäev – pühapäev enne kursuse algust.

Tagasitulek – laupäeviti.


Hinnad on antud eurodes (EUR) 

! Tutvuge põhjalikuma informatsiooniga õppeprogrammide kohta. Vajutage lingile kursuse nimetusega. 
! Valige kursus ja märkige õppenädalate arv. Lahtris HIND on märgitud maksmus nädala eest (2022). Nende kursside juures, kus on märgitud nädalate arv, lahtris NÄD kirjutage number 1 (kursuste arv)
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Intensive Course 15-18 aastat (30 tundi nädalas) - 3 nädalat

Üliõpilased elavad kooli baasil suurtes, avarates 2-, 3- või 4-kohalistes tubades. Duširuumid ja WC-d on korruse peal. Toitlustamine on 4 korda päevas.

3,195.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Intensive Course 15-18 aastat (30 tundi nädalas) - 6 nädalat

Üliõpilased elavad kooli baasil suurtes, avarates 2-, 3- või 4-kohalistes tubades. Duširuumid ja WC-d on korruse peal. Toitlustamine on 4 korda päevas.

6,390.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Ühte suunda transfeer (München)
35.00

Ürituste kava

Kooli baasil on palju sporditegevusvõimalusi. Üliõpilased võivad mängida jalg-, korv- ning võrkpalli. Koolis on siseujula ja mäeronimissein. Kõrval asuvad ujula ja tenniseväljakud. Nädala jooksul on huvitav ürituste programm, laupäeviti toimuvad ekskursioonid Alpidesse - Neuschwanstein’i Lossi, Nürnbergi, Salzburgi või Regensburgi. 

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreerimistasu
65.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles