Jõulude ja Uue Aasta tähistamine välismaal

Enamus inimeste jaoks on Jõulud ja Uus Aasta üks lemmikuid pühi aastas. Veetke see aeg välismaal! Tutvuge selle riigi jõulutraditsioonidega ja samal ajal täiendage oma inglise keele oskust. Leidke endale uusi sõpru erinevatest riikidest!

Suurbritannias on meil pakkuda keeleprogramme lastele vanuses al 10 eluaastast ja täiskasvanutele, mis toimuvad inglise keele õpetaja kodus, keeleprogramme noortele  (al 16) ja täiskasvanutele jõuluaegses Londonis.

Aktiivsete talisportide harrastajatele (8-18 aastat) sobib ideaalselt talvelaager Šveitsis, kus pakutakse inglise, saksa, prantsuse ja hispaania keele programme + snowboard, uisutamine, hoki, curling, kaljuronimine, ujumine ja teised aktiivse puhkuse võimalused kogenud treenerite juhendamisel.

Lapsed ja noored inimesed (10-17 aastat) saavad veeta talvevaheaega Saksamaal, Lindenbergis. See linn asub Alpi mägede jalamil. Keeletundide kõrval on ka suusatamine, snowboard ja pm.

Veetke talvevaheaega aktiivselt ja põnevalt!

 
Registreerige end tasuta konsultatsioonile meie kogenud välisõppe spetsialistidega ja me räägime teile kõigest üksikasjalikult.

Õnnitleme kõiki saabuvate pühade puhul!

Üles