Exsportise

Asukoht


Exportise’i suveprogrammid korraldatakse 4 parima Ühendkuningriigi erakooli õppebaasil.
Õppeasutused võimaldavad mugavat majutust; kasutuseks on tagatud kaasaegsed auditooriumid, spordikompleksid ja bassein; lai huviringide valik ning tervislik ja tasakaalustatud toitumine.

College Seaford
Asub külas, maaliliselt kaunis ja turvalises kohas. Õppeasutuse territooriumil paiknevad 5 õpilaselamu residentsi, muusikastuudio ja kaasaegselt varustatud õpperuumid. 1.5-tunnise sõiduga jõuab Heathrow ja Gatwicki lennujaamadesse, 2.5-tunnise rongisõit viib Londonisse. Lähimad linnad on Chichester (20 km), Portsmouth (50 km) ja Brighton (65 km).

Worth School
Üks ilusamaid koole Inglismaal, mis asub 500 aakri suurusel alal Sussexi krahvkonnas. Koolist pääseb hõlpsalt Londonisse ja Brightoni ning Gatwicki lennujaam on vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel.

Oundle School
Kool asub traditsioonilises Inglise kesklinnas, Peterborough lähedusel, Northamptonshire'is. Oundle kooli arenenud spordiinfrastruktuur (suur hulk spordiväljakuid ja kaks spordihalli, aga ka jalgpalliväljakud, tenniseväljakud ja sisebassein) võimaldab õpilastel harrastada erinevaid tegevusi. Akadeemiliste tulemuste poolest on koolil mida näidata - isegi kohalikel õpilastel on kooli sisseastuda äärmiselt keeruline. Seega võimalus kooli õppeprogrammist osa võtta just välisõpilasena on ainulaadne viis motivatsiooni ja stiimuli arendamiseks kandideerimisel sarnasesse õppeasutusse. Oundle School paikneb 2.5-tunnise sõiduga Heathrow lennujaamast, Stanstedi lennujaamast kulub 1.5 tundi reisimist ja Londonisse jõuab 2.5 -tunnise  rongisõiduga. Lähimad linnad - Peterborough (24 km), Cambridge (63 km) ja Birmingham (116 km).

Video


Õppeprogrammid
(2022)


Seaford School (vanus 10-17)

Kuupäevad:
03.07 - 13.08

Programmide valik

Football -  jalgpalli treening tüdrukutele (vanus kuni 16) ja poistele (vanus kuni 17). Programmi sees on taktika, mängupraktika ja üksikute elementide väljatöötamine. Iga õpilane saab ametliku tunnistuse kursuse läbimise kohta.
English Plus õppeprogramm sisaldab kolm või kuus tundi ning 3 inglise keele tundi esmaspäevast reedeni;
English Intensive sisaldab 1.5 tundi ja 4.5 inglise keele tundi esmaspäevast reedeni.

Dance – 15 inglise keele/15 tantsutundi nädalas. Tantsutunde viivad läbi elukutselised tantsu juhendajad; tantsuprogramm hõlmab eelkõige füüsilist ettevalmistust, painduvuse arendamist, tantsutehnika ja esinemisoskuse edendamist. Iga päev esinetakse tantsunumbriga.

Tennis 
English Plus -15 inglise keele/ 15 tennise tundi;
Intensive English – 22.5 inglise keele/ 7.5 tennise tundi. Treeningud on korraldatud lähtudes iga õpilase tasemest. Enim tähelepanu pööratakse tähtsate oskuste arendamisele.


Golf - English Plus -15 inglise keele/ 15 golfimängu tundi;
Intensive English – 22.5 inglise keele/ 7.5 golfimängu tundi nädalas; treeningute juhendajateks on esmaklassilised treenerid, kelle juhendamisel õpetatakse golfimängu aluseid ning edendatakse olemasolevat taset.

Hockey  - English Plus - 15 inglise keele/ 15 hoki tundi nädalas;
Intensive English - 22.5 inglise keele/ 7.5 hoki tundi nädalas; esmaklassiliste treenerite juhendamisel pööratakse enim tähelepanu mängu stiilile (nii meeskonna kui ka individuaalne).

Music (Instrumental) - English Plus - 15 inglise keele/15 muusika tundi nädalas;
Intensive English - 22.5 inglise keele/ 7.5 muusika tundi nädalas; pillide kättesaadavus on tagatud (s.h ka pilli rentimine koha peal); õpe toimub professionaalsete muusikute juhendamisel.

Music (Vocal) - English Plus - 15 inglise keele/ 15 muusika tundi nädalas;
Intensive English - 22.5 English/ 7.5 muusika nädalas; õpe toimub professionaalsete muusikute juhendamisel.

____________________________

Worth School (vanus 09-16)

Kuupäevad:
26.06 - 13.08

Programmide valik


Football, Dance, Tennis,  Music (instrumental) Music (Vocal) – vaata eespool väljatoodud kirjeldusi.

Rugby - ragbi programm on sobilik üksnes ragbimängu kogemusega poistele vanuses 10-16.
English Plus - 15 inglise keele/ 15 ragbimängu tundi nädalas;
Intensive English - 22.5 inglise keele/ 7.5 ragbimängu tundi nädalas.

Horse Riding Englis Plus - 15 inglise keele/15 ratsutamise tundi nädalas;
English Intensive – 22.5 inglise keele/ 7.5 ratsutamise tundi nädalas professionaalsete ratsutajate juhendamisel. Eelnev ratsutamise kogemus on vajalik.
_____________________________

Oundle School (vanus 12-17)

Kuupäevad:
03.07 - 30.07

Programmide valik


Arsenal Football Development, Dance, Tennis, Horse Riding - vaata eespool väljatoodud kirjeldusi.

Basketball - 15 inglise keele/ 15 korvpalli tundi nädalas; treeningu viivad läbi professionaalsed sportlased. Tähelepanu pööratakse stiili, taktika ja füüsilise ettevalmistuse arendamisele.
______________________________

Hinna sees on: 15 inglise keele tundi ja 15 tundi valik programme, tunnistus, kolmekordne toitlustus, majutus, meelelahutusüritused, 2 täispikka päevast ekskursiooni nädalavahetusel; pesu, veepudel ja Exportise’i logoga t-särk, kindlustus.

Hinna sees EI OLE:
lennupiletid, Horse Riding Supplement 180 GBP, Golf Supplement 50 GBP nädalas, pillirent (valikuline) 50 GBP nädalas, transfeer - 80 GBP.

Hinnad on antud GBP
! Valige kursus ja märkige õppenädalate arv. Lahtris HIND on märgitud maksmus nädala eest. Nende kursside juures, kus on märgitud nädalate arv, lahtris NÄD kirjutage number 1 (kursuste arv).

 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Summer Course
1,375.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Horse riding supplement
180.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Golf supplement
50.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Musical Instrument hire
50.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Transfer - one way
80.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Agency registration fee
55.00
Üles