Our World Chelsea Football Club

Asukoht

Caterham

Vanus: poisid 8-17 aastat
Programmi kestvus: 2-5 nädalat

Pole saladus, et iga noore jalgpalluri südamesooviks on mängida legendaarse maailmanimega jalgpallimeeskonna koosseisus. Selle unistuse võimaldab mõneks ajaks teoks viia programm „Inglise keel + jalgpall”, mis on töötatud välja koostöös ühe edukaima jalgpalliklubiga – Chelsea!
Tänu sellele, et programm ühendab inglise keele kursused jalgpallitrennide ning põnevate tegevuste ja ekskursioonidega, on noortel mängijatel võimalus mitte ainult parandada oma keeleteadmisi, vaid ka täiustada kogenud õpetajate ja Chelsea jalgpallitiimi treenerite juhendamise all oma mänguoskusi, samuti tutvuda Suurbritannia vaatamisväärsustega. Õpilased jagunevad meeskondadeks vanuse järgi. Tulevased tšempionid osalevad jalgpallimatšides, lihvivades oma mänguoskusi, täiustades enesedistsipliini ja meeskonnatöö osavust, samuti võtavad osa temaatilistest seminaridest, õppides tundma legendaarsete jalgpallimeeskondade edu saladusi.
Programmis osalejad külastavad ka Chelsea jalgpallitiimi kodustaadioni Stamford Bridge, kus neile avaneb võimalus vaadata pealt oma lemmikmeeskonna treeningu käiku.

Kool
Programm toimub tuntud inglise erakooli Caterham School linnakus, mis võtab enda alla suure ala Londinist lõunapoole jäävast looduskaunist piirkonnast. Lähim linn Caterham asub koolist pooleteise kilomeetri ja Gatwicki lennujaamast poole sõidutunni kaugusel. Selles Inglismaa linnakesele omases mittekiirustavas ja ühetasases atmosfääris saab puhata suurlinnade saginast ja saada osa vana hea Inglismaa provintsi meeleolust.
Kool Caterham School pakub suurepärast võimalust tegeleda erinevate spordialadega. Koolilinnaku territooriumil asuvad erinevateks spordialadeks mõeldud mänguplatsid, jalgpalliväljak, kaasaegne spordikompleks, kinnine soojendusega bassein, tenniseväljakud ja jooksulindid.

Video


Majutus

Õpilaste majutus toimub kooliterritooriumil asuvates õpilaselamutes, ühe- ja kahekohalistes tubades.

Ürituste programm
Põnev ürituste programm annab võimaluse puhata ja harjutada inglise keelt uute sõpradega teistest riikidest. Programmi sees on: diskod, erinevad mängud, viktoriinid, talentide show, 2 täispäeva ekskursiooni (iga nädal) – London, Cambridge, Brighton, Oxford, Leeds`i loss, Chessington World of Adventures seikluspark.

Programmi toimumise ajad 
22/07 - 12/08/19

Hinna sees on: 
- 15 inglise keele tundi nädalas;
- 15 tundi jalgpallitreeninguid;
- õppematerjalid;
- majutus ja toitlustamine;
- Stamford Bridge Stadium`i külastamine;
-  “Chelsea” jalgpallimeeskonna vorm;
- üritused ja ekskursioonid;
- transfeerid Heathrow ja Gatwick lennujaama/-st (ainult märgitud kuupäevadel 10.00 - 16.00);
- aruanne ja keeletunnistus. 

Lisakulud:
lennupiletid, transfeerid (juhul kui saabutakse enne kl 10.00 või peale kl 16.00), kindlustus, BC teenustasu.


Hind on toodud inglise naeltes.

! Valige teid huvitav kursus ja märkige õppenädalate arv. Jaotises HIND on toodud kogu kursuse hind, seetõttu märkige nädalate arvuks 1 (kursuse kogus).

 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
English + Football - 2 nädalat
2,650.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
English + Football - 3 nädalat
3,900.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Haridusagentuuri registreerimistasu
55.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles