Our World Chelsea Football Club

Asukoht

Wycombe Abbey

Vanus: poisid 8-14 aastat
Programmi kestvus: 2-5 nädalat

Pole saladus, et iga noore jalgpalluri südamesooviks on mängida legendaarse maailmanimega jalgpallimeeskonna koosseisus. Selle unistuse võimaldab mõneks ajaks teoks viia programm „Inglise keel + jalgpall”, mis on töötatud välja koostöös ühe edukaima jalgpalliklubiga – Chelsea!
Tänu sellele, et programm ühendab inglise keele kursused jalgpallitrennide ning põnevate tegevuste ja ekskursioonidega, on noortel mängijatel võimalus mitte ainult parandada oma keeleteadmisi, vaid ka täiustada kogenud õpetajate ja Chelsea jalgpallitiimi treenerite juhendamise all oma mänguoskusi, samuti tutvuda Suurbritannia vaatamisväärsustega. Õpilased jagunevad meeskondadeks vanuse järgi. Tulevased tšempionid osalevad jalgpallimatšides, lihvivades oma mänguoskusi, täiustades enesedistsipliini ja meeskonnatöö osavust, samuti võtavad osa temaatilistest seminaridest, õppides tundma legendaarsete jalgpallimeeskondade edu saladusi.
Programmis osalejad külastavad ka Chelsea jalgpallitiimi kodustaadioni Stamford Bridge, kus neile avaneb võimalus vaadata pealt oma lemmikmeeskonna treeningu käiku.

Kool
Programm toimub tuntud inglise erakooli Wycombe Abbey linnakus, asutatud 1896. aastal kool asub 45 min sõidu kaugusel Londoni kesklinnast. Kool pakub suurepärast võimalust tegeleda erinevate spordialadega. Koolilinnaku territooriumil asuvad erinevateks spordialadeks mõeldud mänguplatsid, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, kinnine spordikompleks, bassein.

 

Video


Majutus

Õpilaste majutus toimub kooliterritooriumil asuvates õpilaselamutes, 1-4-kohalistes tubades. Kolmekordse toitlustamise sees on soojad road, salatid ja puuviljad. Ekskursioonide ajal on pakitud lõuna.Ürituste programm
Põnev ürituste programm annab võimaluse puhata ja harjutada inglise keelt uute sõpradega teistest riikidest. Programmi sees on: diskod, erinevad mängud, viktoriinid, talentide show, 2 täispäeva ekskursiooni (iga nädal) – London, Cambridge, Brighton, Oxford, Leeds`i loss, Chessington World of Adventures seikluspark.

Programmi toimumise ajad 
06/07 - 10/08/20

Hinna sees on: 
- 15 inglise keele tundi nädalas;
- 15 tundi jalgpallitreeninguid;
- õppematerjalid;
- majutus ja toitlustamine;
- Stamford Bridge Stadium`i külastamine;
-  “Chelsea” jalgpallimeeskonna vorm;
- üritused ja ekskursioonid;
- transfeerid Heathrow ja Gatwick lennujaama/-st (ainult märgitud kuupäevadel 10.00 - 16.00);
- aruanne ja keeletunnistus. 

Lisakulud:
lennupiletid, transfeerid (juhul kui saabutakse enne kl 10.00 või peale kl 16.00), kindlustus, BC teenustasu.


Hind on toodud inglise naeltes.

! Valige teid huvitav kursus ja märkige õppenädalate arv. Jaotises HIND on toodud kogu kursuse hind, seetõttu märkige nädalate arvuks 1 (kursuse kogus).

 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
English + Football - 2 nädalat
3,200.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
English + Football - 3 nädalat
4,275.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Haridusagentuuri registreerimistasu
55.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles