Real Madrid Football Camp

Asukoht

Madrid


Vanus 7-16 aastat
Toimumisperiood: 2-4 nädalat juulis 
Sellisest vaheajast unistavad paljud! Kes noortest jalgpalluritest ei tahaks mängida jalgpalli päikeselises Hispaanias kuulsa jalgpalliklubi Real Madrid treenerite juhendamisel ja samal ajal täiendada inglise keele oskusi! Pakume võimalust selle unistuse täitumiseks!

Kool


Programm "Inglise või hispaania keel + jalgpall" toimub Madridi lähistel maalilises maakohas asuva kuulsa kooli King's College baasil. See mainekas erakool lastele 2-18 aastat töötab Briti haridussüsteemi alusel õppeaasta jooksul. Suveperioodil toimuvad kooli baasil rahvusvahelised keelekursused õpilastele vanuses 7-16 aastat. Koolil on hea ühendus Madridiga, mis võimaldab õpilastel tutvuda Hispaania pealinna vaatamisväärsustega.

Programm


Programm "Inglise või hispaania keel + jalgpall" annab ainulaadse võimaluse poistele ja tüdrukutele treenida maailma parima jalgpalliklubi Real Madrid kogenud treenerite juhendamisel!
Treeningute ajal saavad noormängijad hindamatuid kogemusi, õppida arendama enesekontrolli, juhiomadusi, austust teiste vastu ja omandada meeskonnatöö oskusi. See ainulaadne programm võimaldab täielikult sukelduda legendaarse klubi igapäevaõhustikku. Parimate tulemuste saavutamisel on väga oluline nüüdisaegne ja ohutu varustus ning pädevate treenerite kvaliteetne töö.
Lisaks keele õppimisele tegelevad õpilased jalgpalliga 4 päeva nädalas 3 tundi (1,5 tundi päevas treeningud, 1,5 tundi mängud ja võistlused). Iga õpilane saab täiskomplekti klubi Real Madrid rõivaid (särk, lühikesed püksid, põlvikud).
 

Video

Kõigi õpetajate ja treenerite emakeel on inglise või hispaania keel.  Keeletunnid (14 tundi nädalas) toimuvad kommunikatiivsel meetodil ja on mõeldud kõigi põhiliste keeleoskuste täiustamiseks ja arendamiseks. Keele areng ei piirdu klassiruumiga, sest õpilased jätkavad selle omandamist treeningute ja muude klassiväliste tegevuste ajal, mis muudab õppeprotsessi loomulikuks ja harivaks. 
 

Majutus
Majutus korraldatakse koolilinnaku territooriumil nüüdisaegses hoones Tenbury House. Majutus ühe-, kahe- või kolmekohalistes oma vannitoaga tubades.

Ürituste programm

Koolilinnakus on palju võimalusi sportimiseks ja vaba aja veetmiseks: 2 basseini (üks noorematele lastele), mitu jalgpalliväljakut, tenniseväljakud, eri spordialade väljakud (sulgpall, käsipall, vibulaskmine), spordisaal. Kord nädalas (kolmapäeviti või reedeti) korraldatakse üks kogupäevaekskursioon.
 

Toimumiskuupäevad 2020
 
2 weeks:
05.07.-18.07.
12.07.-25.07.
19.07.-01.08

3 weeks:
28.06.-18.07.
05.07.-25.07.
12.07.-01.08.

 

Hinnas: keeleprogramm, toitlustus viis korda päevas, majutus, jalgpallitreeningud ja mängud, jalgpallivorm, spordiürituste ja ekskursioonide kava, õppematerjalid, pesumaja teenused, meditsiinikindlustus.

Lisakulud: lennupiletid, transfeerid

 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Language + Football - 2 weeks
2,950.00
 
Nimetus
näd.
Hind , EUR
Language + Football - 3 weeks
3,800.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Transfeer kahte suunda
165.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreesrimistasu
65.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles