Living Learning English

Asukoht

London, Bath, Bristol, Cornvall, Devon, Winchester, Salisbury, Southampton, Bournemouth, Oxford,  Brighton, Hastings, Tunbridge Wells, Rye, Cardiff, Malvern, Gloucestershire, Stratford-on-Avon, Worcester, Birmingham, Nottingham, Leicestershire, Cambridge, Norwich, Manchester, Leeds, Lake District, Liverpool, York.


ÕPPIMIS- JA ELAMISKOHT

Te võite ise valida, kus te soovite elada ja õppida: kas õpetaja juures, kes elab linnas, maal või mere ääres! Paljud õpetajad elavad ajaloolistes ülikoolilinnades Bristol ja Bath või nende läheduses.  Me võime ka pakkuda keeleprogrammi õpetaja juures Inglismaa teistes suurepärastes kohtades : Cornwall`is, Devon`is, Gloucestershire`s, Hertfordshire`s, Kent´is, London`is, Liverpool`is, Malvern`is, Manchester`is, Oxfordshire`s, Salisbury`s, Brighton´is, Southampton`is, Hasting`is.

VABA AJA VEETMINE PERERINGIS
Aeg, mille te veedate õpetaja perega lõuna- ja õhtusöögilauas või õhtul pärast tunde, on oivaline võimalus harjutada oma inglise kõnekeelt. Suheldes õpetaja perekonnaligetega te võite saada sama palju teadmisi kui õppetundide käigus.  Teie õpetajal on alati hea meel vestelda teiega või aidata teid milleski. Elamine õpetaja juures annab samuti väga hea võimaluse õppida tundma inglise kultuuri ja eluviisi.

ÜRITUSED JA EKSKURSIOONID

Meelelahutusürituste programm koostatakse lähtudes teie soovidest ja vajadustest, sellepärast, sõltumata sellest, milles seisnevad teie huvid, me võime teha teie siinviibimise tõeliselt huvitavaks ja meeldivaks. Olenedes teie õppe- ja elamiskohast, on teil võimalus valida pikast ekskursioonide ja ürituste nimekirjast just need, mis huvitavad teid: uisutamine, golf,  sport, ujumine, jalgsimatkad , muuseumid, näitused, bowling, kino, teater, restoranid, kultuurimälestised. Meie linnades on suurepärased kaubanduskeskused, vaatamisväärsused ja tavapärased inglise kõrtsud- pubid.  Sõltuvalt sellest, kus te hakkate elama,  võivad olla organiseeritud  ühepäevased reisid Bath`i, Oxford`i, Stratford-on-Avon`i,  Londonisse ja maailma pärandi objektile Stonehenge.  Suurbritannia on kuulus oma ajalooliste losside ja parkide poolest. Suvel siin toimub suur hulk üritusi, sh ka muusukafestivalid  (džäss- ja popmuusika) ning kohalikud karnevalid. Kõik ekskursioonid ja reisid sõltuvad õpilase vanusest ja huvidest. Ekskursioonide plaani koostavad õpilane ja õpetaja koos kursuse alguses. Te võite oma registreerimisankeedis teid huvitavad üritused , meie aga anname omapoolse info nende hindadest ja toimumisvõimalustest. Kõik piletid muuseumidesse, ühistranspordis jt ostab üliõpilane ise, v.a kursused lastele, mille hinna sisse kuuluvad ka kõik üritused ja ekskursioonid.

Video

TRANSFEER
Kohalik päralevedu lähemast raudtee- või autobussijaamast õpetaja koduni on tasuta.  Kui  soovite reisida iseseisvalt, siis te suudate vaevata  lennujaamast bussiga või rongiga õpetaja koduni jõuda.
Kohalevedu lennujaamast
Kui te vajate personaalset transfeeri lennujaamast, siis meie õpetaja või üks meie usaldusväärne taksojuht võib tulla teile vastu lähemasse lennujaama – sellise kohaleveo võib tellida eraldi, broneerimise teel, ning selle hind sõltub vahemaast lennujaamast õpetaja koduni.

ÕPPEPROGRAMMID

Selle programmi kõige suurem eelis on elamine õpetaja kodus, sest pärast õppetundi õppimine ei katke kuna  vesteldes mis tahes teemal õpetaja püüab teid aidata – ütleb õigeid sõnu ette, parandab grammatilisi vigu ja hääldamist.


KUUPÄEVAD JA HINNAD (2022)

Te võite alustada igal pühapäeval. Kursuse pikkus – al ühest nädalast (näiteks pühapäevast-laupäevani). Tunni kestvus – 60 min. Hinnad on inglise naeltes.

General English,
English for Teachers          1:1        2:1 (ühe inimese eest )
15 tundi nädalas                £995      £825
20 tundi nädalas                £1145    £950
25 tundi nädalas               £1290     £1075
30 tundi nädalas               £1440    £1200

Business English, Exams,
Academic English              1:1        2:1
(ühe inimese eest)
15 tundi nädalas                £1145    £950
20 tundi nädalas               £1300     £1080
25 tundi nädalas               £1470     £1225
30 tundi nädalas               £1640     £1365

Keeleprogrammid lastele (14-17 a.) 1:1           
15 tundi nädalas                                 £1145       
20 tundi nädalas                                 £1300    
25 tundi nädalas                                 £1470     
30 tundi nädalas                                 £1640    

Keeleprogrammid lastele (10-13 a.) 1:1           
15 tundi nädalas                                 £1400       
20 tundi nädalas                                 £1575     
25 tundi nädalas                                 £1745    
30 tundi nädalas                                 £1910 

Summer Course (14-21 a.)                 2:1        
15 tundi nädalas                                  £995   

Summer Course (11-13 a.)                 2:1        
15 tundi nädalas                                 £1190


Hinna sees on

Keeleprogramm, eeltestimine, õppematerjalid, keeletunnistus ja õpetaja soovitused, majutus õpetaja juures, kolmekordne toitlustamine, ekskursioonid õpetajaga (2 ekskursiooni töönädalal, 1 ekskursioon nädalavahetusel), transfeer raudtee- või autobussijaamast, koolipersonali toetus.

Lisateenused (hinnad on inglise naeltes)
Eraldi vannituba - 175 nädalas
Lisaindividuaaltund 1:1 – 65 tunni eest 
Lisaöö – 95
Saatja täiskasvanu inimene või laps (ei õpi) – 590 nädalas
Transfeer lennujaama/-st – päringul
Jõulud ja Uus Aasta  –  175 nädalas
Activity package - (14-17) - 290 per week
Activity package - (18-21) - 175 per week
 
Hinnale lisanduvad
Lennupiletid, transfeerid lennujaama/-st, kinopiletid, teatrite ja näituste külastamine üritusteprogrammi ajal (piletid on lasteprogrammide hinna sees).

Üles