The English Language Centre Bristol

Asukoht

Bristol on ilus õitsev ülikoolilinn. Peale Londoni on ta suuruselt teine linn Inglismaa lõunaosas. Rahvastik - 500 000 inimest. Bristol on päris suur, kuid väga mugav linn. Kõik on lähedal, seepärast käivad üliõpilased kogu aeg jalgsi. Nad jõuavad kiiresti kooli, teatrisse, kinno, restorani ja poodi. Elu Bristolis ei seisa paigal. Elurütmi saab tunda suheldes kohalike üliõpilastega. Kuigi linnal on pikk meresadama arengu ajalugu, pole Bristolis suuri tööstusettevõtteid. Tänapäeval on arenenud: pangasüsteem, kindlustus, kõrgtehnoloogiad ja haridus. Kui te küsite inglastelt, millises linnas nad tahaks elada, siis paljud neist vastavad, et Bristolis.

Kool

Kool oli asutatud 1969. aastal, akrediteeritud Briti Nõukogu poolt ja tal on õigus õpetada inglise keelt võõrkeelena. Kool asub kahes iidses hoones ülikooli kõrval ühes ajaloolises linnaosas. Tänu kõrgele haridustasemele ja üliõpilastele pakutud majutusvõimalustele, omab kool laitmatut reputatsiooni. Ülikooliühingutes osaledes on üliõpilastel võimalus suhelda briti põliselanikega.

Tehniline varustus ja teenused

See kool on teadlikele inimestele, kellel on tõsine suhtumine õppimisse.
Väiksed klassiruumid ja kaasaegne varustus - video, 2 arvutiklassi, raamatukogud, 2 enesearengukeskust, keeltekeskus - suhtlemine õpetajatega. Kõik õpetajad on keelekandjad, nendel on vastav kogemus ja kvalifikatsioon. Koolis on igale üliõpilasele individuaalne lähenemine.

Õppeprogrammid

Esimesel päeval Teile pakutakse testi ja intervjuud selleks, et välja selgitada, milline on Teie keeletase ja mis grupis Te hakkate õppima. Kool pakub 6 õppetaset: alates elementary kuni advanced. Iga taseme jaoks moodustatakse mitu rühma. 

Video

Õppetöö toimub hommikuti ja veel neli korda nädalas peale lõunat. Tavaliselt esimesena tehakse grammatilisi ülesandeid, mis aitavad arendada kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Klassis ja keeltekeskuses toimuvad regulaarselt foneetikatunnid. Mõningaid õppetunde viiakse läbi videolindistuste abil. Peale lõunat tegeldakse kas eksamiteks ettevalmistumisega või üliõpilaste keeletaseme tõstmisega (individuaalselt). Õppeprotsessi käigus kasutatakse uusimaid õppevahendeid. Õpetaja koostab igale üliõpilasele individuaalseid lisamaterjale.
Peale tunde on võimalik oma keeleoskust parandada kas keeltekeskuses või arvutiklassis. Sealt te saate ka individuaalseid konsultatsioone. Kool jagab tasuta informatsiooni Suurbritannia õppimisvõimalustest.


Maksumus (2020. aastal), on antud inglise naeltes (GBP)

Me tagame, et online tellimuse puhul valitud programmi hind ei ületa antud õppeasutuse ametlikes infomaterjalides märgitud hinda (internet, kataloog jt). Sel juhul, kui te leiate sellistest infomaterjalidest madalama hinna, me teeme teile soodustuse, mis katab hinnavahe ning lisaboonusena saate ka 30 EUR. 
 
 
! Kui soovite õppeprogrammi kohta saada täpsemat teavet, siis klikake vastavale kursusele. 

! Valige välja kursus, mis teile kõige rohkem huvi pakub ja märkige õppeaeg nädalates. Väljal HIND  on toodud ühe nädala hind. Kindla nädalatearvuga kursuse puhul on toodud kogu kursuse maksumus ning seepärast kirjutage väljale NÄD  number 1 (see tähendab siis kursuste arvu).
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
General English (nädalas 28 tundi x 45 min)

Kursuse sees on grammatika, hääldus, kuulamine, rääkimine, lugemine, kirjutamine. Kui teil on upper-intermediate ja kõrgem tase, teil on võimalus valida ka järgmistest lisaprogrammidest: Business English, Study Skills, Literature, British Life and Culture, Conversation, mis toimuvad õhtul 2 korda nädalas. Kursusse käigus antakse igapäevaseid koduseid ülesandeid, toimuvad kahetunnised õppetunnid jutuklubis (soovi korral) ja neljatunnised harjutamistunnid õpetaja juhatamisel (soovi korral), 4 tundi eneseharimist õpetajate juhitusega (soovikorral).

Minimaalne vanus: 16
Keeletase: algtase
Inimeste arv grupis: 10, max 12
Kestvus: min 2 nädalat
Tundide arv nädalas: 28x45min (21 tund)
Kursuse algus: iga esmaspäev

295.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Cambridge Examinations Preparation (nädalas 28 tundi x 45 min)

Kool pakub mitme rahvusvahelise eksami ettevalmistuskursusi – Certificate of Proficiency in English (CPE), Certificate of Advanced English (CAE), First Certificate in English (FCE), Preliminary English Test (PET). Kursusel antakse igapäevaseid koduseid ülesandeid, toimuvad kahetunnised õppetunnid jutuklubis (soovi korral) ja neljatunnised harjutamistunnid õpetaja juhatamisel (soovi korral), 4 tundi eneseharimist õpetajate juhitusega (soovikorral).

Minimaalne vanus: 16
Inimeste arv grupis: 10, max 12
Kestvus: 4 nädalat
Tundide arv nädalas: 28x45min (21 tund)
Kuupäev: nõudmisel

295.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
IELTS preparation (nädalas 28 tundi x 45 min)
295.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Lisatasu suveperioodi (15/06 - 14/08)
15.00

Majutus

Enamus üliõpilasi elab kooli lähedal peredes või eramajades. See on väga mugav, sest see võimaldab koolis jalgsi käia. Kool valib ja kontrollib põhjalikult neid perekondi, kus üliõpilased elama hakkavad. Paljud pered võtavad üliõpilasi vastu mitu aastat järjest. Üliõpilased elavad ühekohalistes tubades. Argipäevadel on toitlustamine vaid kaks korda päevas (hommiku- ja õhtusöök), nädalavahetustel on täispansion. On olemas ka majutusviisid ilma toitlustamiseta. Näiteks mitmetoalised korterid, elamine perekotedžites ja Bristoli ülikooli üliõpilasühiselamus Goldney Hall’is (juunist - oktoobrini).


! Valige sobiv majutus ja märkige nädalate arv. Lahtris HIND on märgitud maksmus nädala eest.

 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Majutus peres (hommikusöök, õhtusöök)

Special diet supplement - 20 GBP/week

180.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Residence 18+ (SGL, Self Catering) 05/07 – 22/08
185.00
 
Nimetus
näd.
Hind , GBP
Student Houses & Flats 18+ (Self Catering)

150 GBP refundable deposit required on arrival.

185.00

Transfeer

Kui Te tulete Londoni Heathrow või Gatwick’i lennujaamast, siis kõige lihtsam on minna Bristolisse bussiga. Kool pakub ka National Express bussipileti tellimist, mida Te peate välja ostma bussijaama piletikassast. Samas Te võite broneerida pileti National Express’i koduleheküljel: www.nationalexpress.com/airport. Kui Te tulete Bristolisse, võtke parem takso! (umbes 8 naela)

Individuaalne transfeer
Kui Te soovite, võime Teile korraldada transfeeri Heathrow ja Gatwick’i lennujaamast. Kooli esindaja võtab Teid vastu lennujaamas tolliosakonnas. Tema hoiab käes silti kooli nimetusega.

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Transfeer ühte suunda Bristol lennujaam)
50.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Тransfeer ühte suunda (Heathrow)
220.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Тransfeer ühte suunda (Gatwick'i lennujaam)
260.00

Ürituste kava

Kui Teile meeldib aktiivne eluviis, siis Teil on võimalus täiendada oma keeleoskusi loomulikus keelekeskkonnas. Peale tunde on meeldiv kohtuda uute inimestega, leida uusi sõpru. See annab ka võimaluse tutvuda selle maa kultuuri ja ajalooga. Kooliõpetajad võivad aidata järgmiste ürituste korraldamisel:
•ekskursioonid teistesse linnadesse: London, Oxford, Bat, Salisbury ja Stratford – on Avon.
•spordiüritused –keegel, võrkpall, tennis, sulgall, jalgpall.
•teatrite, kino, balleti ja kontsertide külastamine.

Tänu koolis valitsevale sõbralikule atmosfäärile leiavad paljud üliõpilsed endale uusi sõpru terveks eluks. Te võite kasutada ka Bristoli Ülikooli Üliõpilaskogu eeliseid, mis sisaldavad endas basseinide ja restoranide külastusi. Enamus üritusi on tasuta, kuid mõned on tasulised.

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Õppematerjalid
50.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Kooli registreerimistasu
50.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , GBP
Meie registreerimistasu
55.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles