Sunny School of Cyprus

Asukoht

Limassol


Ilusad rannad, iidsete linnade varemed ja kaasaegsed linnad – see on Küpros! Veetke unustamatu puhkus ja koolivaheaeg sooja lõuna päikese all! Õppige keel selgeks, nautige puhkust, vaatamisväärsusi ja meelelahutusi!
Esimesest pilgust tundub veidrana kui minnakse Küprosse inglise keelt õppima. Tänu Küprose ja Suurbritannia vaheliste tihedate sidemetele on  inglise keel saarel levinud keeleks. Lennuühendus teiste Euroopa linnadega on kõrgelt arenenud, mis teeb Küprosest suurepäraseks suve sihtkohaks.


Kool
English Sunny School of Cyprus asutati aastal 2000 Limassoli linnas. Õppeasutus on riigi esimene rahvusvaheline kool, milles töötavad pikaajalise kogemusega elukutselised õppejõud. Kõik klassiruumid on varustatud konditsioneeriga.

Õppekavad


Programm lastele ja noortele (vanus 9–17) - grupireis
20 inglise keele tundi * 50 minutit nädalas väikestes rühmades.
Üle 15-aastastel õpilastel on võimalik põhikursuse asemel broneerida IELTSi eksamite ettevalmistamise kursus.

Kursused täiskasvanutele alates 17 eluaastast
Üld-, intensiiv- või ettevõtluskursused; IELTS’i eksamiks ettevalmistuse kursus.
Pereprogramm  Parent + Child (vanus 6–17)
Eriprogramm lastega reisivatele peredele. Komplekti kuulub 20 iganädalast inglise keele tundi. Vanemad saavad valida üld-, intensiiv-, ettevõtluskursusi. Haridustase - algajast edasijõudnuni. Majutus – Moniatis Hotel, või muudes 3, 4 või 5 tärni kategooria hotellides.


Päevane laager (vanus 6-17)
vanematel, kes broneerivad oma majutuse mõnes teises hotellis, on võimalus saata oma lapsed suvelaagrisse inglise keele õppega hommikul, pärastlõunal ja õhtul. Lastele pakutakse lisatasu eest (100 eurot nädalas) ülikooli linnakus kuuma lõunat esmaspäevast reedeni. Vanemad õpilased (11–17. aastased) saavad nädalavahetustel osaleda ka ekskursioonidel (lõunaboks on saadaval lisatasu eest).

Majutus ja toitlustus
Õpilased ööbivad Limassoli kesklinnas asuvas Moniatis Hotellis kahe- ja kolmekohalistes tubades. Kõik toad on varustatud konditsioneeriga, olemas on rõdu. Hotellis on kasutuseks tagatud välibassein, lastebassein, puhke- ja mänguala, avar lamamistoolidega aed. Tagatud on kolmekordne toitlustus (Rootsi laud). Toitumist vastavalt dieedile on soovi korral võimalik korraldada broneerimise ajal. Täiskasvanutel külastajatel on võimalik ööbida kas Moniatis Hotellis või mistahes eraldi broneeritud hotellis.


Ürituste kava
Igale õpilasele on ettenähtud eraldi ürituste kava, vastavalt vanusele ja huvidele. Kahenädalases programmis on lõunajärgsed ja õhtused üritused, mille käigus tutvuvad õpilased saare rikka ajaloo ja looduse iluga.

Üritused õpilastele
Programmis on järgmised ekskursioonid:
-  kaks ekskursiooni terveks päevaks pakutud nimekirjast: veepark, Paphose linna ja iidse amfiteatri külastamine, Küprose pealinna ehk Nicosia linna külastamine, Larnaca  linna ja tuntud Ayia Napa randade külastamine. 
- kaks sõitu pooleks päevaks: Curium rand, vanalinn ja Limassol`i sadam.

Peale lõunat kl 14.00 ja 15.30 saavad õpilased puhata basseini ääres või osaleda huviklubides, mille korraldajaks on inglise keele õpetajad. Osalemine huviklubides annab õpilastele võimaluse täiendada oma inglise keele oskust ka väljaspool tunde.

– BOOK CLUB – lugemise ja kirjanduse harrastajatele.
– FILM CLUB – neile, kellele meeldib vaadata ja arutleda filmide üle.
– COFFEE CLUB – lisa keelepraktika.
– CYPRUS CLUB – kogu info Küprose ajaloo, traditsioonide ja mütoloogia kohta.

Kella 15:30 ja 19.00 vahel osalevad õpilased  erinevates üritustes vastavalt vanusele ja huvidele. Valida saab järgmisest nimekirjast: spordimängud rannas, veespordialad, poolepäeva ekskursioonid. Õpilased saavad nautida päikesepaistelist ilma ning harjutada inglise keelt uute sõpradega erinevatest riikidest. Ürituste programmis vanematele õpilastele (11-17 aastat) on: banaanisõit, paadisõit, rannavõrkpall, klippide filmimine ja montaaž, kreeka keele tunnid, kokanduse tunnid, ostlemine, ekskursioonid.

Ürituste programmis noortele õpilastele (6-11 aastat) on: paadisõit, rannamängud, jalutuskäigud, bowling, kokanduse tunnid, ekskursioonid jt üritused.

Peale õhtusööki al kella 20.00 korraldab kool erinevaid õhtuseid üritusi. Koolilapsed saavad minna diskole, osaleda talentide show`s, laulda karaoket, osaleda olümpiamängudes, mängida võrk-, jalg-, korvpalli, õppida tantsima kreeka tantse, vaadata filme ja tantsuprogamme, mängida interaktiivmänge.
Kooli pool on tagatud ööpäevaringne kontroll, sh ka ürituste ja ekskursioonide ajal.
Üritused täiskasvanutele
Koolil on pakkuda erinevaid üritusi (tasuta ja tasulised): Täiskasvanud võivad tegeleda  purjelauasõidu, lohesurfi, purjespordi ja sukeldumisega või lihtsalt puhata rannas. Bussiekskursiooni ajal võib nautida saare vaatamisväärsusi või minna jahikruiisile teistele kreeka saartele.
Kindlasti peab proovima traditsioonilisi küprose toite ja külastada arvukaid festivale.
Õppekavad
- Junior and Teenager Summer Camp, 9-17 aastat (20 tundi х 45 min nädalas) - 1990 EUR – 2 nädalat.

- IELTS for Teens, 15 – 17 aastat (20 tundi х 45 min nädalas)  – 2155 EUR – 2 nädalat.

- General English täiskasvanutele, 17 + aastat (20 tundi х 45 min nädalas, lennupiletid, majutus Moniatis hotellis, hommiku – ja õhtusöögid, transfeerid)  - 1760 EUR - 2 nädalat.
IELTS täiskasvanutele, 17+ aastat (20 tundi х 45 min nädalas)  – 1820 EUR - 2 nädalat
- Pereprogrammid Parent + Child ja päevalaager (Day Camp) (6-17 aastat) – hind on päringul.

Grupireisi toimumise kuupäev:

02.08 - 16.08.2020 (Tallinnast)


PROGRAMMI HINNA SEES ON:
Programmide hinna sees on: lennupiletid, pagasikulud, lennujaamamaksud, keeleprogramm, kooli registreerimistasu, eeltestimine, majutus, toitlustus, ürituste kava, õppematerjalid, keeletunnistus, transfeerid lennujaama/-st, kindlustus, grupijuhi teenused.

! Valige sobiv keeleprogramm ning vajutage Tellimuse maksumuse nupule. Ekraanile ilmub keelereisi hind ning  saab vormistada ka online tellimust.

 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Junior and Teenager Summer Camp, 9-17 aastat (20 tundi х 45 min nädalas) – 2 nädalat
1,990.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
IELTS for Teens, 15-17 aastat (20 tundi * 45 min) - 2 nädalat
2,155.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
General English täiskasvanutele, 17 + aastat (20 tundi х 45 min nädalas, lennupiletid, majutus Moniatis hotellis, hommiku- ja õhtusöögid, transfeerid) - 2 nädalat
1,760.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
IELTS täiskasvanutele, 17+ aastat (20 tundi х 45 min nädalas) - 2 nädalat
1,820.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Pereprogrammid Parent + Child ja päevalaager (Day Camp) (6-17 aastat) - hind on päringul

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Firma teenustasu
Üles