Veebinäitus „Rahvusvahelise Hariduse päevad”!


Fair's Programme


Osalejate nimekiri


22., 23. ja 24. oktoober – veebinäitus „Rahvusvahelise Hariduse päevad”!


-  Tutvuge välismaiste haridusasutuste esindajatega ja hankige teavet õppimise kohta välismaa ülikoolides ja kõrgkoolides, gümnaasiumides ja rahvusvahelistes kolledžites, samuti mitmesuguste inglise ja muude võõrkeelte kursuste kohta parimates keeltekoolides ja laagrites.

-  Siit leiate teavet õpingute rahastamise kohta, sealhulgas parimad võimalused ülikooli ja gümnaasiumi stipendiumite, õppelaenude ja tasuta hariduse saamiseks.

-  Osalege tasuta veebinaridel, infokoosolekutel ja aruteludel, mida viivad läbi messi osalejad ja juhtivad eksperdid välishariduse valdkonnas.

-  Suhelge messi korraldajaga (Baltic Council for International Education) – teie isiklike konsultantidega välismaal õppimise küsimuses, kes aitavad teil alustada ja läbida kogu sisseastumisprotsessi enam kui sajasse Suurbritannia ülikooli ja keskkooli, Hollandi, Taani, Saksamaa, Hispaania, Itaalia, USA ja teiste riikide haridusasutustesse.

Veebinäitus „Rahvusvahelise Hariduse päevad” on saadaval kõigis seadmetes: personaalarvutis, sülearvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis.

Messi tasuta külastamiseks on vajalik ainult eelregistreerimine.

Registreeruge juba täna ja tutvuge messil osalejate, ürituste programmi, ürituste kuupäevade, kellaaegade ja samuti võimalusega korraldada individuaalseid kohtumisi teid huvitavate haridusasutuste esindajatega.

Kohtumiseni messil „Rahvusvahelise Hariduse Päevad”!

Üles