Suurbritannia - väljalend Tallinast

Inglise keel on üks populaarseimaid keeli maailmas. Parim koht inglise keele õppimiseks on Inglismaa.
Inglismaa on riik, mis meeldib kõigile: suurepärane loodus, maalilised linnad ja külad, ajaloolised mälestussambad, ilusad maastikud, põnev muusika-, kunsti- ja moemaailm. Kõik keeltekoolid peavad olema akrediteeritud Briti Nõukogu poolt.
Koolivaheaeg - see on puhkus, sõbrad, rõõm. Igaüks tahab veeta koolivaheaega kasulikult. Keeleõpe toimub igal pool: peres, õppetundides, ekskursioonidel, pidudel ja diskol. Suvereis -  see polegi ainult unustamatu puhkus. See on ka unikaalne võimalus parandada inglise keele oskust ning ette valmistuda uueks õppeaastaks.
Meie korraldame individuaal- ja grupireise grupijuhtide juhendamisel. Need on kogenud spetsialistid, kes hea meelega reisivad tudengitega. Teie võite olla kindel, et reisi ajal on teiega inimene, kes on alati valmis aitama.
Meie grupireisides osalevad koolilapsed Lätist, Leedust ja Eestist. Juba esimesel päeval te olete rahvusvahelises grupis, mis samal päeval ühineb gruppidega teistest riikidest: Saksamaalt, Itaaliast, Hiinast, Prantsusmaalt, Šveitsist ja paljudest teistest riikidest.

 

Üles