Academic Summer - Sidcot School (7-17 aastat)

Asukoht

Wiscombe

Pole saladus, et paljud koolilapsed ja nende vanemad, kelle plaanides on õppimine välismaal, kahtlevad, kas nad saavad hakkama uues koolis. Selleks et kontrollida oma võimeid ja suurendada enesekindlust valige Academic Summer keeleprogrammi. Programm kestab 2-3 nädalat. Selle raames õpetatakse aineid inglise keeles. 
 

Kool
Sidcot School rajati 1699. aastal ning see asub maalilises Inglismaa edelaosas linnas nimega Winscombe. Koolist 15 minuti sõidu kaugusel asub Bristoli lennujaam. Teine lähim linn on Bath – üks Suurbritannia ilusamaid linnu, mille ajaloo- ja kultuuripärand on UNESCO kaitse all. Londonisse saab kergelt rongiga (2 tundi).

Õppeaasta jooksul õpib Sidcot koolis üle 500 õpilase vanuses 3 kuni 17 eluaastat. Kool hõivab suurt territooriumi, millel asuvad õppekorpused, mänguplatsid, tenniseväljakud, spordi- ja jõusaalid, raamatukogu, kaasaegne arvutikeskus, uus kujutava kunsti keskus, teatristuudio ja muusikakool. Ujumissõprade jaoks on koolis kinnine soojendatav 25-meetrine bassein.
 

 
Majutus
Lapsed elavad ühes viiest koolimajast. Sõltuvalt vanusest elavad  poisid ja tüdrukud eraldi ühe- või mitmekohalistes tubades. Igas majas elab koolitöötaja, kes peab korda ja aitab lapsi. Toitlustus on kolm korda päevas.
 
 
Ürituste programm
Academic Summer programmis on põnev ürituste ja ekskursioonide kava igale vanusele. Programmi sees on sporditegevus, üritused ja ekskursioonid. Laupäeviti ja pühapäeviti toimuvad ekskursioonid (terve päev) erinevatesse linnadesse: London, Oxford, Warwick, Bournemouth, Birmingham, Stratford. Teisipäeviti ja neljapäeviti toimuvad teisel päeva poolel ekskursioonid Bristolisse, Bathi jt linnadesse.
 
Kuupäevad

 03/08 - 17/08/2019

 

Video

Kõik on hinna sees!
Programmide hinna sees on: eeltestimine, õppeprogramm, õppematerjalid, majutus residentsis, kolmekordne toitlustamine, kindlustus, spordi- ja ürituste programm, ekskursioon pooleks päevaks ja terveks päevaks (London, Oxford, Portsmouth, Brighton ja teistesse Inglismaa linnadesse vastavalt kooli plaanile), kooli registreerimistasu, grupijuhi teenused, tunnistus, lennupiletid Riia – London – Riia; Tallinnast ja teistest linnadest – lisatasu eest (vaadake jagu allpool – lisatasu lennupiletite eest), lennujaamamaksud, transfeerid Londoni lennujaamast kooli ning tagasi lennujaama.

 


Hinnad on antud eurodes (EUR) – 2 nädala eest.

 
Tavalise programmi kestvus on  2  nädalat. 3, 4-nädalase programmi tellimiseks  võtke ühendust meie kontoriga Tallinnas tel 6998300, 6998301 või tallinn@balticcouncil.org.
 

Me tagame, et meie poolt pakutud grupireiside hind on mõnede koolide puhul isegi madalam kui õppeasutuse ametlikes infomaterjalides märgitud hind. Sel juhul, kui te leiate sellistest infomaterjalidest madalama hinna, me teeme teile soodustuse, mis katab hinnavahe.
 
 
! Tutvuge põhjalikuma informatsiooniga õppeprogrammide kohta. Vajutage lingile kursuse nimetusega.
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Academic Juniors 7-12 aastat (20 tundi nädalas)

Programm on ettenähtud nendele lastele, kes tahaks sukelduda tõelise klassikalise algkooli atmosfäärisse, õppida inglise keelt ja oma lemmikõppeaineid, suhelda eakaaslastega teistest riikidest, osaleda erinevates mängudes ja viktoriinides, reisida Inglismaal. Programmis on iga nädal 20 õppetundi, sh inglise keel, matemaatika, loodusteadus, maateadus, disain ja tehnoloogia, kunst, muusika ja draama õpe (olenevalt valikust).

2,850.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Academic Summer 13-14a (30 tundi nädalas)
Antud programm on mõeldud koolilastele, kes soovivad jätkata oma õpinguid briti põhikooli programmi järgi GCSE (General Certificate of Secondary Education). GCSE – kaheaastane programm, viimane kohustuslik kooliastme programm, mida läbitakse vanuses 14-16 aastat. Sellele järgnevad  keskkooli programmid kas A-Level (Advanced Level) või IB (International Baccalaureate).   
Academiс summer programmis on  GCSE õppeained. Teoreetilisi teadmisi toetatakse praktikaga. Praktika toimub teaduslaborites. Õpilased saavad tutvuda presentatsioonide läbiviimise, teadusuuringute printsiipidega ja täiendada oma arvutioskust. 
Inglise keele tundide kõrval on ka järgmised õppeained: kunst, ärinduse alused, geograafia, ajalugu, kirjandus, matemaatika, filosoofia, teadusained, infotehnoloogia, disain ja tehnoloogia, sotsiaalteadus.
Keeletase  – al B1. 
 
2,850.00
 
Nimetus
Progr.
Hind , EUR
Academic Summer 15-17 aastat (30 tundi nädalas)
See on ideaalne programm nendele, kellel on plaanis jätkata oma haridust erakoolis või kolledžis A-level või IB programmidel.
A-level – inglise keskkooli kaheaastane programm, mille lõpus sooritavad õpilased lõpueksameid. Programmi jooksul õpitakse 3-5 õppeainet. Õppeainete valik on seotud tulevase õppimisega ülikoolis.
 
IB (International Baccalaureate) – viimasel ajal pakuvad paljud inglise keskkoolid rahvusvahelist IB programmi, mis on A-level’i alternatiivne programm. Selline õppeprogramm avab uksi ka paljudesse teistesse ülikoolidesse peale Suurbritannia. Üliõpilased valivad 1 õppeaine kuuest plokist ja õpivad 3 õppeainet standardtasemel ja 3 õppeainet kõrgtasemel.
 
Academic Summer programm sobib nendele, kes tahaks sukelduda tõelise klassikalise algkooli atmosfäärisse, õppida inglise keelt ja oma lemmikõppeaineid, suhelda eakaaslastega teistest riikidest, osaleda erinevates mängudes ja viktoriinides, reisida Inglismaal uute sõpradega kogu maailmast.
 
Kohustuslikud õppeained
 
1.  Theory of Knowledge (teadmiste teooria) – kohustuslik õppeaine, mis on välja töötatud kooli direktori poolt, kes on  pika kogemusega metodist. Õppeaine aluseks on filosoofiaküsimus “Kuidas me teame, mida me teame?” mida on uuritud erinevate arvamuste järgi haridus- ja kultuurikontekstidest. Õpilased annavad hinnangu oma teadmistele, samuti teiste inimeste teadmistele, mis oli saadud keele, emotsioonide, tunnete ja mõistuse abil.
2.  Mathematics (matemaatika) – kursuses on algebra, geomeetria, statistika elemendid, mis on hea ettevalmistus IB ja A-level’i programmideks.
3. English (inglise keel) – peatähelepanu pööratakse inglise keele komminikatiivkasutusele. Õpilased täiendavad kõiki keeleoskusi: lugemine, rääkimine, kirjutamine, kuulamine, samuti õpivad grammatikat ning suurendavad sõnavara. Suurt tähelepanu pööratakse inglise keele kirjutamisoskusele, kirjandite kirjutamisele, avaliku esinemise ning presentatsioonide tegemise oskusele.
 
Valikained
1.  The Science Stream (teadussuund) - õpilased saavad õppida bioloogiat, keemiat ja füüsikat. Kursus ühendab teooria ja praktika elemente, samuti õppetööd väljaspool klassiruumi.
2.  The Arts and humanities Service (humanitaar- ja kunstisuund) – kursusel õpitakse ajalugu, maateadust ja majandust. Kunsti õppimise jooksul, tutvuvad õpilased maalikunsti arenemise ajalooga, koopamaalingutest kuni grafitini. Praktikatundides kasutatakse erinevaid materjale, õpitakse massimeediat, kultuuride erinevusi ning uuritakse  nende suhtumist kunstisse.
3.  Creativity, Action and Service (looming, tegevus, teenindamine) – IB programmi õppeaine, mille õppimise jooksul on võimalik osaleda loomingulistes projektides, ühiskondlikes ja kasulikes töödes. Õpilased valmistavad ette ja korraldavad talentide šõud ning heategevuslikke üritusi.
 

 

2,850.00

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , EUR
Meie registreerimistasu
65.00

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles