Academic Summer - Sidcot School (7-17 aastat)

Asukoht

Wiscombe

Pole saladus, et paljud koolilapsed ja nende vanemad, kelle plaanides on õppimine välismaal, kahtlevad, kas nad saavad hakkama uues koolis. Selleks et kontrollida oma võimeid ja suurendada enesekindlust valige Academic Summer keeleprogrammi. Programm kestab 2-3 nädalat. Selle raames õpetatakse aineid inglise keeles. 
 

Kool
Sidcot School rajati 1699. aastal ning see asub maalilises Inglismaa edelaosas linnas nimega Winscombe. Koolist 15 minuti sõidu kaugusel asub Bristoli lennujaam. Teine lähim linn on Bath – üks Suurbritannia ilusamaid linnu, mille ajaloo- ja kultuuripärand on UNESCO kaitse all. Londonisse saab kergelt rongiga (2 tundi).

Õppeaasta jooksul õpib Sidcot koolis üle 500 õpilase vanuses 3 kuni 17 eluaastat. Kool hõivab suurt territooriumi, millel asuvad õppekorpused, mänguplatsid, tenniseväljakud, spordi- ja jõusaalid, raamatukogu, kaasaegne arvutikeskus, uus kujutava kunsti keskus, teatristuudio ja muusikakool. Ujumissõprade jaoks on koolis kinnine soojendatav 25-meetrine bassein.
 

 
Majutus
Lapsed elavad ühes viiest koolimajast. Sõltuvalt vanusest elavad  poisid ja tüdrukud eraldi ühe- või mitmekohalistes tubades. Igas majas elab koolitöötaja, kes peab korda ja aitab lapsi. Toitlustus on kolm korda päevas.
 
 
Ürituste programm
Academic Summer programmis on põnev ürituste ja ekskursioonide kava igale vanusele. Programmi sees on sporditegevus, üritused ja ekskursioonid. Laupäeviti ja pühapäeviti toimuvad ekskursioonid (terve päev) erinevatesse linnadesse: London, Oxford, Warwick, Bournemouth, Birmingham, Stratford. Teisipäeviti ja neljapäeviti toimuvad teisel päeva poolel ekskursioonid Bristolisse, Bathi jt linnadesse.
 
Kuupäevad

 03/08 - 17/08/2019

 
Üles