BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal

Suurbritannia - väljalend Tallinnast, Riiast

Inglise keelt peetakse populaarseimaks keeleks maailmas. Parim koht inglise keele õppimiseks on Inglismaa. Vaatamata sellele, et paljud teiste riikide koolid pakuvad ka inglise keele kursusi, on parem õppida keelt riigis, kus seda valdab enamus riigi elanikke.

Inglismaa on riik, mis meeldib kõigile: suurepärane loodus, maalilised linnad ja külad, ajaloolised mälestussambad, ilusad maastikud, põnev muusika-, kunsti- ja moemaailm. Koolid peavad olema akrediteeritud Briti Nõukogu poolt.

Koolivaheaeg - see on puhkus, sõbrad, lõbusus. igaüks tahab veete koolivaheaega kasuga. Välisreisi puhul keelt õpitakse seal, kus seda räägitakse nagu emakeelt. Keeleõpe toimub igal pool: peres, õppetundides, ekskursioonidel, pidudel ja diskol. Suveries see polegi ainult unustamatu puhkus. See on ka unikaalne võimalus parandada inglise keele oskust ning ette valmistada uueks õppeaastaks.

Meie korraldame individuaal- ja grupireise grupijuhtide jugendamisel. Need on kogenud spetsialistid, kes hea meelega reisivad tudengitega. Teie võite olla kindel, et reisi ajal on teiega inimene, kes on alati valmis aitama.

Meie grupireisid valivad koolilapsed Lätist, Leedust ja Eestist. Juba esimesel päeval te satute rahvusvahelisse gruppi, mis samal päeval ühineb gruppidega teistest riikidest: Saksamaalt, Itaaliast, Hiinast, Prantsusmaalt, Šveitsist ja paljudest teistest riikidest. Nendest õpilasest võivad tulevikus saada ka teie uued sõbrad!


 

Üles