BALTIC COUNCIL - EU Business School Barcelona

EU Business School Barcelona

Asukoht

Ülikoolilinnakud Barcelonas (Hispaania), Genevas, Montreuxis (Šveits), Munichis (Saksamaa), veebis

EU Business School
EU Business School (EU)  on rahvusvaheline akrediteeritud ärikool, mis kuulub professionaalsete tippreitingute sekka.  EU asutati 1973. aastal.Õpinguid viiakse läbi nii ülikoolilinnakutes Barcelonas (Hispaania), Genfis, Montreux (Šveits), Münchenis (Saksamaa) kui ka veebis. Kool annab võimaluse ülikoolilinnakute vahel liikumiseks ja vahetamiseks.

Dünaamiline lähenemine õppimisele EU Business koolis on üks efektiivsemaid õppemeetodeid - äriteooria rakendamine praktikas. EU üliõpilased osalevad mitmesugustes seminarides, konverentsidel ja ärisimulatsioonides, mis aitab neil avardada arusaamist ärimaailma uusimatest trendidest. EU kõrgelt kvalifitseeritud õppejõudude hulka kuuluvad nii professorid kui ka rahvusvahelise äriringkondade aktiivsed liikmed, sealhulgas ettevõtjad, konsultandid ja äriliidrid. Aktiivne suhtlus õppejõudude ja kursusekaaslastega suurendab EU üliõpilaste haridusalaseid saavutusi. Õpilased teevad palju koostööd rühmades, mis arendab nende suhtlemisoskust. 93% EU ärikooli lõpetanutest leiavad töö 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

EU teeb koostööd mainekate ülikoolide ja õppeasutustega üle kogu maailma, mis võimaldab üliõpilastel osaleda üliõpilasvahetuses USA-s, Hiinas, Suurbritannias, Tais, Brasiilias, Kanadas, Venemaal ja teistes riikides. EU kool on regulaarselt rahvusvahelises edetabelis. Mainekas QS Stars süsteem on määranud koolile neli tärni silmapaistvate saavutuste eest ärihariduse valdkonnas ning viinud MBA programmid 50 parema Euroopa programmi sekka. Samuti on veebipõhine MBA programm esikohal CEO Magazine'i globaalses edetabelis.
EU üliõpilased saavad riiklikud, akrediteeritud Suurbritannia diplomid Derby ülikoolist ja / või Londoni Roehamptoni ülikoolist, sama väärsed Hispaania riikliku diplomi Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) ning  EU Business School Switzerland (rahvusvaheline akrediteerimine).

Video

Majutus
Majutusteenus toetab õpilasi majutuse otsimisel ja broneerimisel, tagades mugava välismaale kolimise. Igal riigil on suur valik majutuse variante igale eelarvele ja eelistusele - alates tudengite residentsidest kuni üürikorteriteni.
 

Programmid:
EU Bachelor’s programs kestvus– 3 aastat (6 või 7 semestrit).
Õpilastele, kes soovivad õpingud lõpetada 2,5 aasta pärast, on seda võimalik teha ka kiirendatud korras. Õpingute ajal saavad üliõpilased minna ka teises riigis asuvasse EU osakonda rahvusvahelise kogemuse saamiseks .
Bakalaureuseprogrammid:
Business Administration
Communication & Public Relations
Leisure & Tourism Management
International Relations
Sports Management
Digital Business, Design & Innovation
International Business
Marketing
Finance
Enterprise
HR Management

Sisseastumisnõuded: keskkooli lõputunnistus, TOEFL/ IELTS/ CAE, 2 soovituskirja, kirjalik või video essee

EU Master’s programs kestvus – 1 aasta (3 semestrit)
Magistriprogrammid:
Management
Marketing
Finance
Tourism & Hospitality Management
Innovation & Entrepreneurship
Digital Business
Fashion & Luxury Business
International Management
Samuti lai valik spetsialiseerumisi MBA programmi raames.

Sisseastumistingimused: bakalaureusekraad, TOEFL/ IELTS/ CAE, resümee, 2 soovituskirja,  kirjalik või video essee, töökogemus*  (ainult MBA-le - 2+ aastat), GMAT, GRE* (nõuded ainult MBA-le).

Õppemaks (semestri kohta; bakalaureuseõppe programmide korral koosneb õppeaasta tavaliselt 2 semestrist, magistritasemel 3-st)

English Foundation Program
-    Barcelona, Munich - €4900
-    Geneva, Montreux - CHF 7300

Business Bridging Program
-    Barcelona, Munich - €6450
-    Geneva, Montreux - CHF 13800


Bakalaureuseprogrammid:
-    Barcelona, Munich - €6450 semestri kohta
-    Geneva, Montreux- CHF 13800 semestri kohta


Magistriprogrammid:
-   Barcelona - €4 600 trimestri kohta (€13 800 aastas)
-   Geneva, Montreux - CHF 9 600 trimestri kohta (CHF 28 800 aastas)


MSc in International Management
-    Munich - €6 950 trimestri kohta (€20,850 aastas)

MBA
-    Barcelona - €6 950 trimestri kohta (€20 850 aastas)
-    Geneva, Montreux  - CHF 12 600 trimestri kohta (CHF 37 800 aastas)
-    Munich - €7 500 trimestri kohta (€22 500 aastas)

Üles