BALTIC COUNCIL - University College of Northern Denmark

University College of Northern Denmark

Asukoht

Technology & Business

 
Ülikoolist
University College of Northern Denmark (UCN) pakub välisüliõpilastele 14 ingliskeelset programmi. Kokku siin õpib 7000 üliõpilast statsionaarselt ja 9000 tudengit õhtu- ja kaugõppes. Tehnoloogia- ja äridepartemangul on suur koostöökogemus äriasutuste ja  -ettevõtetega ning  avaliku sektoriga. Olles juhtiv instituut kõrgema kutsehariduse alal, varustab ta oma õpilasii sügavate ja kindlate teadmistega nii teoorias kui ka praktikas, mida eriti hindavad tulevased tööandjad. Juhtivad oma eriala asjatundjad erinevatest valdkondadest on kaasatud õppeprotsessi , mis lähendab teda kaasaegsele tegelikkusele maksimaalselt. UCN vilistlaste poolt läbitehtud kompaniides praktika mõjub positiivselt töökoha leidmisele. Ülikool pakub üliõpilstele praktikat kõikide oma programmide raames, andes sellega võimaluse saada praktilisi oskusi ja tõsta oma konkurentsivõimet tööturul.
 
Programmid
AP degree – 2aastane õppeprogramm, mille lõpetamisel saavad üliõpilased diplomi.
Top-up BA degree – tudengid õpivad veel 1,5 aastat ning saavad bacalaureuse kraadi.
BA degree – 3,5aastane bacalaureuse programm ilma vahepealse AP diplomita.
 

AP degree 2 years:
·         Marketing Management
·         Hospitality, Service & Tourism Management
·         Computer Science
·         Multimedia Design
·         Automation Engineering
·         Design Technology and Business
 

 Top-up BA degree 1,5 year:
·         International Hospitality Management
·         International Sales & Marketing Management
·         Sports Management
·         Software Development
·         Web Development
·         Digital Concept Development
 
BA degree 3,5 years:
·         Export and Technology Management
·         Architectural Technology and Construction Management

Aalborg

Linn asub põhjapoolses Taanis ja on kohalike inimeste jaoks populaarseks turismikeskuseks.
Elanike on 195 tuhat, mis võimaldab linnal omada kõiki vajalike tööks, õppimiseks ja puhkamiseks tingimusi, jäädes samal ajal elamiseks ja hea liikluskorraldusega mugavaks kohaks. Tänapäeval elab linn üle üleminekut tööstuskeskuselt teaduskeskusele. Linn on ökoloogiliselt puhas, armastatuim liiklusvahend kohalike elanike seas on jalgratas.  Siin on hulgaliselt baare, kohvikuid, üliõpilaste toidubaaridest alates kuni itaalia-, hiina-, taani- ja teiste rahvusrestoranideni välja. Spordiarmastajad on rõõmsad näha kohalikke hoki-,jalgpalli- ja väravpallimeeskondi Taani kõrgemas liigas. Aalborgis on palju fitnessklubisid, kaasaegseid basseine,  on tingimused tegelemiseks atleetika, tantsude, jalgpalliga. Linnal on mida pakkuda kultuurilembelestele inimestele. On teatrid, kinoteatrid, tihti esinevad maailmakuulsad artistid. Kõige tähtsamateks sündmusteks on Aalborgi karneval maikuus ja viikingute festival. Kesklinnas on 2 pikka kõnnitänavat - šoppajate paradiis.  Aalborgi lähedal asuvad suurepärased liivarannad.
 
Majutamine
Ülikool teeb kõik võimaliku, et tagada oma esimese kursuse välisüliõpilastele elamiskoht ühes paljudest ühuselamutest, kellega ta teeb koostööd.  Selleks peab esitama majutamisavaldus nii varakult kui veel võib. Reeglina elavad toas üksi või kahekesi ühes järgmistest üliõpilaskodudest: UC House, Tech College hostel, AAB Sports College. Keskmine üürimaks varjeerub 300 eurost kuni 400 euroni.
 
Õppemaks
EL üliõpilastele – tasuta
 

Sisseastumistingimused
Keskharidust tõendav dokument ( KK lõputunnistus)
IELTS 6.5 või TOEFL 83
Cambridge Advanced (CAE) - C1 või C2 Cambridge Proficiency (CPE)
Level B2 First (FCE), PTE Avademic – 58
Oxford Online Placement Test: 75 (igas õppeaines)
 
Dokumentide esitamine –  15. märtsini.


 

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles