BALTIC COUNCIL - VIA University College

VIA University College

Asukoht

VIA University College on Taani suurim rahvusvaheline rakenduskõrgkool, mis asub kolmes linnas – Aarhus, Horsens ja Herning. Ülikoolis õpib umbes 18 500 õpilast. Inglise keelne õpe on saadaval  ärinduse, disaini- ja inseneriteaduskonna erialadel.

VIA University College’i põhiliseks eeliseks on see, et õpetamine ja kutsealane koolitus on kooskõlas uuema teadusliku õppeviisiga. Skandinaavia pärane lähenemine õppimisele kujutab endast rühmatööd, kus õpitakse “probleemipõhist õppetööd” ning osaletakse aktiivselt teadustegevuses, mille käigus omandatakse praktilisi kogemusi.
Õppetöö toimub väikestes õpperühmades, kus iga üliõpilane saab õppeprotsessist aktiivselt osa võtta. Õppekeskkond on mitteametlik ning põhineb vastastikkuses usalduses. Õppejõud on abivalmid nii õppetöös kui lisa konsultatsioonide osutamises.

Linnad
Aarhus on Kopenhaageni järel suuruselt teine linn Taanis, Tänu tudengilinna omadustele pakub Aarhus ülikoolieluks parimat võimalusterohket kogemust. Aarhuse linnas leidub hulgaliselt parke, metsi ja randu tänu millele saavad kõik elanikud aktiivset elustiili järgida. Aarhuse linn on täidetud igasuguste näituste, muusika ja filmifestivalidega, mis köidab noori ja teeb linna veelgi värvikamaks.
Horsens
Suuruselt väikses, kuid kirevas Horsensi linnas leiavad aset Horsensi Keskaegne Festival ja Rahvusvaheline Kriminaalse Fantastika Laat. Selles linnas saab iga tudeng leida endale sobiva tegevuse. Horsensi üliõpilasliidud ja spordiklubid pakuvad väravpalli, korvaplli ja võrkpalli mänge, samuti ujumise, fitnessi, kalapüügi ja purjespordiga tegelemise võimalusi.
Herning
Herningi linna ümbruskonnale on iseloomulik ilus loodus, mis võimaldab hulgaliselt tegevusi – suvel saab metsas jalutada, rattaga sõita, ujuda või veespordialadega tegeleda. Rohkete muuseumite, spordiklubide olemasolu ja kultuuriliste ürituste aset leidmine tagab üliõpilastele unustamatu üliõpilaselu kogemuse.

Majutus
Ülikool teeb kõik endast oleneva, et elukoht üliõpilaselamus oleks kõikidele rahvusvahelistele esmakursuslastele tagatud.
Üliõpilaselamu kohataotlust on soovitatav esitada võimalikult vara (isegi enne seda, kui üliõpilane on ülikooli vastu võetud).

Õppekavad:
AP Degree – 2-aastane õppeprogramm koos lõpudiplomiga
Top-up BA degree – lisaks õpitakse veel 1,5 aastat, tulemuseks on bakalaureusekraad
BA degree – 3,5 aastat, bakalaureuseõpe ilma vahepealse AP diplomita

AP degree 2 years:
Marketing Management

Top-up BA degree 1,5 year:
International Sales & Marketing Management

BA degree 3,5 years:
Architectural Technology & Construction Management
Value Chain Management
Fashion Design
Pattern Design
Branding & Marketing Management
Civil Engineering
Global Business Engineering (4,5 years)
Software Engineering
Materials Science & Product Design
Mechanical Engineering
Supply Engineering
Õppetasu

EL’i üliõpilastele – tasuta

Sisseastumistingimused
-Keskharidust tõendav dokument (Gümnaasiumi lõputunnistus)
-IELTS – 6.5 (eriala Global Business Engineering’u jaoks – 7.0) või 176 overall CAE’s.
-Vestlus

Dokumentide esitamine –  15. märtsini.
 

Video

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles