ACE English Malta

Asukoht

Asukoht

ACE English Malta kool asub Bay Street kaubanduskeskuse hoones, kõige populaarsemas Malta linnas – St Julian’s. Siin asub palju butiike, restorane, kauplusi, puhke- ning ööelu keskusi Malta saarel. See on kõige populaarsem koht turistide seas suurepäraste hotellide, baaride, restoranide ja teiste meelelahutuskohtadega.
 
Kool
ACE English Malta - esimene ja ainuke kool-butiik Malta saarel. Kõik õppeauditooriumid (kokku 25) on vormistatud ühes stiilis. Klassiruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga – interaktiivtahvlid, konditsioneerid ja tasuta WI-FI leviala kooli territooriumil. Koolis on raamatukogu, internetikohvik, toiduautomaadid, hubane puhkeala ning suur terrass. Kõik ruumid on varustatud konditsioneeridega. Kool on akrediteeritud Malta Haridusministeeriumi poolt. 
 
Majutus
Koolis pakutakse erinevaid majutusviise: perekonnas (al 200 EUR nädalas), apartamentides, 3-5-tärnilistes hotellides.
 
Apartamendid
Apartamentide asukoht – umbes 20 min kõndimist koolist. Apartamentides on köök, voodipesu, rätikud, koristusteenus. Toitlustamine on tagatud.
Maksumus – al 185 EUR nädalas  (üks inimene).
 
Bay Street Hotel 4*
Hotell be.HOTEL asub ühes kohas kooliga, mis on väga mugav peredele lastega. Kooli ja hotelli kõrval asub Bay Street Complex kaubandus-meelelahutuskeskuses ka palju kauplusi, moodsaid butiike, restorane, kohvikuid, suveniiripoode jt.  
 

Video

Intercontinental Hotel 5*
Elegantne viietärniline hotell, mis asub kooli vastas. Igas toas on rõdu, avar vannituba, internet, sateliit, seif, minibaar, kohvimasin, triikraud, telefon, föön. 8 restorani ja 5 baari, kus on söökide ja jookide lai valik – vahemere-tüüpi toit, idamaised suupisted. Hotellis on avatud ujula, kaetud ujula soojendamisega, laste miniklubi, spa keskus traditsioonilise türgi sauna – hamami, juuksla, ärikeskusega. On oma liivarand baari, restorani ja erinevate sportimisvõimalustega.
 
 

Ürituste programm

Malta arhipelaagi saared võivad rahuldada isegi kõige nõudlikumaid inimesi – ekskursioonid kirikutesse ja kloostritesse, rannapuhkus ja erinevad veespordialad. Koolis pakutakse erinevaid ekskursioone ja üritusi (lisatasu eest).  
Tüüpilise ürituste programmi sees võib olla: Mdina ja Valletta ajalooliste linnade külastamine, rannapuhkus ning peod jahil (suveajal), jeep safari ja ekskursioonid saarel (talveajal). Koolis pakutakse palju spordiüritusi, selliseid nagu golf, tennis, ratsutamine, terviseharjutused – jõusaali või spa-kompleksi külastamine.     
Vahemere veed meelitavad siia palju allveeujumise huvilisi. Veealused kaljud, saladuslikud koopad ja uppunud laevade osad meeldivad kõikidele sukeldajatele. Väga populaarne tudengite seas on purjesport, milleks on loodud ideaalsed tingimused. Reeglina saavad vanemad osaleda ka laste ürituste ja eksursioonide programmides.
 
Õppeprogrammid 
 
Programmid täiskasvanutele
Pereprogrammide sees on 20 inglise keele tundi nädalas + üritused ja ekskursioonid. Õpilaste arv klassis – 10. Kõikide keeleoskuste arendamine: lugemine, kirjutamine, rääkimine ja kuulamine. Tunnid toimuvad kommunikatiivse keeleõppe metoodika järgi. Lisatasu eest on võimalik juurde tellida individuaaltunde või inglise keele ärikursust. Koolis pakutakse ka lapsehoidja teenust lastele vanuses 6 elukuust – 4 aastani.  
Maksumus – al 210 EUR nädalas  (üks inimene).
 
Programmid lastele
 
ACE Kids Group (3-5, 6-9, 10-12 aastat) 
Antud programmi sees on 3 inglise keele tundi päevas. Programmide sisu sõltub laste vanusest ja keeletasemest. Peale lõunat lähevad lapsed ekskursioonile, võtavad osa üritustest, tegelevad ujumise tennise, jalgpalli, joonistamisega (lisatasu eest). Õhtul saavad lapsed veeta aega vanematega. 
Maksumus – al 210 EUR nädalas  (üks inimene).
 
ACE Teen English Course 
Programmi sees on 3  inglise keele tundi päevas. Individuaaltundide korraldamine lisatasu eest. Tunnid toimuvad vabas vormis. Peale lõunat saavad lapsed kas veeta aega vanematega või osaleda üritustes, mida pakutakse koolis. Lisatasu eest on võimalik tegeleda ujumise, jalgpalli, tennisega. 
Nädala programmi sees on 1 ekskursioon pooleks päevaks ja 1 ekskursioon terveks päevaks. Üritused: bowling, kino, rannamängud. 
Maksumus – al 210 EUR nädalas  (üks inimene).
 
Lisatasu eest: 
transfeerid lennujaama/-st  (al 50 EUR ühte suunda inimese peale);
kooli registreerimistasu (45 EUR üks inimene);
firma registreerimistasu (65 EUR üks inimene)
Ürituste programm (maksumus sõltub valitud üritustest ja ekskursioonidest).
 

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles