GV Malta

Asukoht

Asukoht

St Paul`s Bay
 
Pereprogrammid Maltal – on mitte ainult huvitavad inglise keele tunnid vaid ka suurepärane võimalus veeta unustamatu puhkuse kuuma Vahemere päikese all! Pereprogrammid toimuvad aastaringselt. See annab võimaluse sukelduda suvve teie jaoks sobilikul ajal.  
 
Kool
On asutatud 1999. aastal. Asub väikses St Paul Bay kuurordilinnas, umbes 150 meetri kaugusel merest. Kool on FELTA liige, on akrediteeritud Malta Haridusministeeriumi ja Malta turismiliidu poolt. Ainuke kool Malta saarel, mis on Quality English liige. Koolis töötab kogenud sõbralik meeskond. Kõik õpetajad on kõrgekvalifitseeritud spetsialistid ja mis on väga oluline, nad on ka keelekandjad. Kool on varustatud kaasaegsete seadmetega, on olemas ka puhketuba, ruum iseseisvaks õppeks, internet kohvik. Kool on varustatud konditsioneeridega. On WIFI leviala.
 
Majutus
Peremajutus annab võimaluse harjutada keelt ka kodus, tutvuda Malta kultuuri ja eluviisiga. Perede asukoht – 30 min kõndimist koolini.
 
Peremajutuse hinna sees on:
 - kahe- või kolmekordne toitlustamine;
- majutus ühe- või kahekohalistes tubades;
- voodipesu ja rätikud;
- iganädalane koristus ja pesu pesemine;
- tasuta wifi (mitte kõikides peredes);
 
Lisateenused:
- eraldi vannituba;
- eriline toit;
- konditsioneer.
 

Portobello Sea View Apartments

Portobello apartamentide akentest avaneb panoraamvaade St Paul`s Bay abajale. Apartamentides on varustatud köök, elutuba, sateliit, wifi, konditsioneer, pesumasin, suur rõdu vaadega abajale. Voodipesu, rätikud, iganädalane koristus. Apartamentide lähedal asuvad kauplused, bussipeatused, kohvikud, restoranid, promenaad. Toitlustamine pole tagatud.

Video

 

Accommodation prices


Ürituste programm
Malta – see on päike, meri, sajanditepikkune ajalugu, inglise keele õpe ja eakaaslased erinevatest riikidest. Kool pakub suurepärast ürituste programmi. Õpilasi ootavad ekskursioonid Valentasse ja iidsesse Mdinasse professionaalsete giididega; puhkus ja suplemine, sporditegevus, vahudiskod, diskod rannas, barbeque, bowling ja palju muud. Ürituste programm on lasteprogrammide hinna sees, täiskasvanute programmides on lisatasu eest. 
 
Õppeprogrammid
 
Pereprogrammides valivad lastevanemad ja lapsed endale sobiliku keelekursused.
 
Keeleprogrammid täiskasvanutele:
 
General English
 
Kursus (20 tundi nädalas) õpilastele, kellel on vähemalt inglise keele algtase. Kursuse kestvus – miinimum 1 nädal.
Maksumus:
Suveperiood (24/06 - 30/08) - 265 EUR/nädalas
Teised kuupäevad: 185 EUR/nädalas
 
Business English
 
Kursus on ettenähtud äriinimestele, kes soovib täiendada oma keeleoskust. Pakutakse erinevat sõnavara: ärivestlused, kohtumised ja konverentsid, presentatsioonid, kaubandus, finantsid, rahvusvahelised suhted, aruannete koostamine, ärikirjavahetus jne.
Maksumus – al 375 EUR/nädalas.
 
Lasteprogrammid
Young Learners Club  (4-11 aastat)
Lapsed õpivad keelt vestlusteemade alusel: koduloomad, riietus, värvid, arvud, tähestik, ümbruskond. Tundides kasutatakse ka luuletusi, laule, värviraamatuid, voolimismetoodikat ja teisi huvitavaid meetodeid. Õpilaste arv grupis – 6. Tundide arv nädalas – 23.5. Kõik keeletasemed.
Maksumus – 265 EUR/nädalas.
 
 
Teens (10-17 aastat)
 
Klassikaline programm murdeealiste jaoks. Antakse võimaluse harjutada keelt nii klassis kui ka ürituste ajal, nautides merd ja päikest koos uute sõpradega teistest riikidest. Õpilaste arv grupis – 14. Tundide arv nädalas – 23.5. Kursus õpilastele, kellel on vähemalt inglise keele algtase.  Maksumus – 265 EUR/nädalas.
 
 
Hinna sisse ei kuulu: transfeerid (al 30 EUR ühte suunda); kooli registreerimistasu (60 EUR üks pere); meie registreerimistasu (65 EUR üks pere).
 

 

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles