Languages International

Asukoht

"Languages International" asutati 1978. aastal ja see on vanim erakeeltekool Uus-Meremaal. "Languages International" on teenitult mainekas, usaldusväärne ja kvaliteetne kool, kus õpilastele on loodud suurepärased tingimused. Kool hõlmab viit ajaloolist hoonet ühes Aucklandi ja Uus-Meremaa ilusaimas paigas - Albert Parkis.

Kool

Oivaline asukoht.
 
Pädevad sõbralikud õpetajad. Kõigil vanemõpetajatel on magistrikraad rakenduslikus lingvistikas.
 
Mitte rohkem kui 12 õpilast klassis.
 
Kirev seltskond täiskasvanud õpilasi üle kogu maailma: Euroopast, Aasiast, Lõuna-Ameerikast, Lähis-Idast, Venemaalt ja venekeelsetest riikidest, samuti Vaikse ookeani riikidest.
 
Hubased klassiruumid kaunites ajaloolistes hoonetes.
 
Lai valik ettevalmistuskursusi.
 
Püsivalt kõrge edukalt eksami sooritajate protsent.

Tehniline varustus ja teenused

 
• Iseseisva Õppe Keskus, kus on arvutid ja raamatukogu
• Õpilaskohvikud
• Tasuta Internet ja e-post
• Tasuta õpikud
• Transfeer lennujaamast (nõudmisel)
• Rikkalik kooliväliste tegevuste programm
• Korraldatud puhkepäevaekskursioonid
• Piknikud ja diskod 
 

Õppeprogrammid

 

 

Video

Õppeaasta jaguneb suve-, talve-, sügise- ja kevadesemestriks. Kursusega "Igapäevane inglise keel" saavad õpilased alustada igal esmaspäeval. Kool töötab 50 täisnädalat aastas, olles suletud jõuluvaheajal (2 nädalat).

Tunniplaan on muutlik, aga kõik tunnid toimuvad ajavahemikus 8.30-15.50, viis päeva nädalas. Õppetöö algul saavad kõik õpilased individuaalse tunniplaani.
Klassid on jagatud kaheksaks tasemeks vastavalt rahvusvahelistele standarditele, algajatest edasijõudnuteni. Iga taseme keelematerjal on esitatud vastavalt üksikasjalikult väljatöötatud õppekavale. Klassisisene töö ja õpiku kasutamine võimaldavad muuta tunnid huvitavaks ja tõhusaks. 
Suurim õpilaste arv klassis – 12.
Madalaim vanus - 17.
Kaasaegsed multimeediavahendid Iseseisva Õppe Keskuses pakuvad õpilastele kõik vajalikud vahendid iseseisvaks õppeks - vastavalt igaühe konkreetsetele eesmärkidele. Teie isiklikus tunniplaanis on näidatud määratud tööajad Keskuses. Lisaks saate tegelikkuses suurendada õppetundide arvu, kui tegutsete Keskuses enne ja pärast tunde. Varsti pärast õppetundide algust aitab õpetaja teil koostada isikliku õppeplaani, mille alusel saate jätkata õppimist ka kodus.

 

Hind on toodud NZD dollarites.

! Tutvuge üksikasjaliku informatsiooniga õppekava kohta, klõpsates kursuse nimetusega lingile.

! Valige teid huvitav kursus ja märkige õppenädalate arv. Jaotises HIND on toodud hind ühe nädala kohta (2023. aasta). Fikseeritud nädalate arvuga kursuste puhul on toodud kogu kursuse hind, seetõttu märkige nädalate arvuks 1 (kursuse kogus).

 
Nimetus
näd.
Hind , NZD
Part-time course (13 tundi x 60 min nädalas)

 

Pool päeva  - 13 tundi nädalas, sh on 10 tundi * 60 min  – klassis ja 3 tundi * 60 min  – iseseisev töö õpetaja juhendamisel.

Minimaalne vanus: 17

Kursuse algus: iga esmaspäev

Keeletase: beginner+

 

345.00
 
Nimetus
näd.
Hind , NZD
Full-time course (23 tundi x 60 min nädalas)

Täispäev – 23 tundi nädalas, sh on 20 tundi * 60 min – klassis ja 3 tundi * 60 min – iseseisev töö õpetaja juhendamisel. Valikteemad:  Film Studies, English for Employment, New Zealand, Media, English for Business and Conversation. 

Kursuse algus: iga esmaspäev

Kestvus: al 2 nädalast

Keeletase: beginner

Minimaalne vanus: 17

 

445.00
 
Nimetus
näd.
Hind , NZD
English for Business (23 tundi x 60 min nädalas)

Täispäev – 23 tundi nädalas, sh on 20 tundi * 60 min – klassis ja 3 tundi * 60 min – iseseisev töö õpetaja juhendamisel. Kursuse käigus on võimalik ette valmistada BEC eksamiks.

 

Kursuse algus: iga esmaspäev

Kestvus: 2 nädalast

Keeletase: Intermediate+

 

445.00

Majutus

 
Kool pakub järgmisi majutusvõimalusi.
• Peremajutus
• Õpilashostelid (alates 250 NZD nädalas - nõudmisel)
• Kortermajutus (alates 600 NZD nädalas - nõudmisel)

 
Majutus Uus-Meremaa peres
Perede valikul võetakse arvesse selliseid kriteeriume nagu sõbralikkus ja eluviis, eluruumide kvaliteet ja asukoht. Oleme uhked selle üle, et meie pered võtavad õpilasi vastu juba aastaid. Uusmeremaalased on tuntud oma külalislahkuse poolest ja kui näitate üles mõistmist, annab see teile eluaegse sõpruse.
 

 

Peremajutus (SGL, hommiku- ja õhtusöök)
 
Peremajutus sisaldab lõunasööki ja hommikusööki argipäeviti ning kõiki söögikordi nädalavahetustel. Teie käsutuses on mugav õppimiskohaga tuba. Kui peres elab kaks või rohkem õpilast, siis nad valitakse nii, et nad räägiksid eri keeltes. Erandi moodustavad õpilased, kes soovivad elada koos. Vastuvõtvad pered elavad bussipeatuste lähedal ja sõit kooli kestab tavaliselt 20-30 minutit.
 
 

 

 
Nimetus
näd.
Hind , NZD
Majutus peres (SGL, HB)

Under 18 supplement - 40 $/week 

315.00

Transfeer

 
Nimetus
Kogus
Hind , NZD
Transfeer ühte suunda
115.00

Ürituste kava

Kahtlemata keskendab "Languages International" õpilaste tähelepanu eelkõige tõsiselt suhtuma õppetöösse. Aga peale selle on koolil rikkalik klassivälise tegevuse programm, mida juhendavad kooli õpetajad. Igal esmaspäeval leiate oma klassi teadetetahvlilt teabe selle kohta, mida sel nädalal pakutakse. Nendel üritustel osalemine on suurepärane võimalus kohtuda teiste kursuste ja tasemete õpilastega.
 
Aastaringselt korraldab kool puhkepäeviti sõite linnast välja. Neid korraldavad kogenud giidid. Populaarseimad marsruudid on Rotorua kuumaveeallikad, Waitomo koopad, Taupo järv, suusatamine Ruapehu mäel, Coromandeli poolsaare rannad ja piirkond Bay of Islands.

Registreerimistasu

 
Nimetus
Kogus
Hind , NZD
Kooli registreerimistasu
620.00
 
Nimetus
Kogus
Hind , NZD
Meie registreesrimistasu
105.00
Üles