Contra Costa Community College District

Asukoht

Kolm Contra Costa grupi kolledžit (Contra Costa College, Diablo Valley College ja Los Medanose College) asuvad San Francisco lahe piirkonnas ning pakuvad tänu taskukohasele õppemaksule umbes 10 000 USD aastas ühte soodsamat ja populaarsemat võimalust sisseastumiseks USA mainekamatesse ülikoolidesse.

Diablo Valley College on juhtiv õppeasutus, mille lõpetajad astuvad edukalt sisse University of California Berkeley ja University of California Davis ülikoolidesse.

Contra Costa kolledžid pakuvad õpilastele valikuks üle 125 erineva programmi, sealhulgas inseneriteadus, arhitektuur, arvutiteadus, äri- ja majandusteadus ning paljud teised.

Lisaks soodsale õppemaksule on kogukonna kolledžite eeliseks see, et üliõpilased õpivad väikestes rühmades (24-30 inimest) ning sisseastumistingimused on palju lihtsamad. 2 + 2 programmi raames veedavad üliõpilased 2 aastat kolledžis ja lähevad seejärel üle ülikooli, kus jätkavad õpinguid kolmandal kursusel.

Ja see pole veel kõik – pärast kaht aastat kolledžiõpinguid, kuid enne ülikooli lõpetamist on võimalik läbida nn. OPT ehk praktika USA-s, mis tähendab aastast palgatööd.

Kolledžid pakuvad välistudengitele positiivset ja motiveerivat õpikeskkonda ning laia valikut teenuseid. Sisseastumisprotsess sisaldab nõustamist ja abi immigratsiooni- ja akadeemiliste küsimuste lahendamisel. Rahvusvahelistel õpilastel on võimalus liituda paljude üliõpilasseltsidega ja valida erinevate majutusvõimaluste hulgast, sealhulgas majutus vastuvõtvas peres, era- või ühiskorterid, mis asuvad kolledžilinnaku lähedal.


 

Video

Üles