BALTIC COUNCIL - NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Asukoht

Leeuwardeni linn (Friisi piirkonna pealinn) asub Hollandi põhjaosas, kus elab üle 122 000 elanikku. Külastuskohtadest on kuulsad linna muuseumid, eelkõige Fries'i muuseum ja Princessehof. Arvukad poed, arhitektuurihooned, kultuuriüritused pakuvad mõnusat ajaveetmist. Samuti väärib märkimist see, et 2018. aastal valiti Leeuwarden Euroopa kultuuripealinnaks. Leeuwardenil on head ühendused ümbritsevate Herenveni, Groningeni ja Asseni linnadega.

Ülikool
NHL Stendeni ülikooli bakalaureuseõppekava on üsna lai - 99st pakutavast õppeprogrammist on 11 inglisekeelset õppekava. 22 magistriõppekavast moodustavad 3 inglisekeelset õppeprogrammi. Rohkem kui 24 000 õpilast on pärit enam kui 90 riigist üle maailma. NHL Stendeni ülikooli peamised õppesuunad on ettevõtlus ja juhtimine, külalismajanduse juhtimine, infotehnoloogia ja turism. Õppeasutus keskendub praktilisele õppele ja julgustab üliõpilasi üles initsiatiivi näitama ja oma arvamust avaldama. Loengud toimuvad alati väikestes rühmades, seega on üliõpilastel võimalus suhelda õppejõududega ja saada vastuseid soovitud küsimustele.

Õpingute ajal annab ülikool üliõpilastele võimaluse teha koostööd ka päris ettevõtetega ja praktiseerida valitud valdkonnas. Praktika levinud kestus on 3-10 kuud.

Peale Hollandi on NHL Stendeni Ülikoolil oma teaduskonnad veel neljas riigis: Lõuna-Aafrika Vabariigis, Tais, Indoneesias ja Kataris. Nii on ka üliõpilastel ainulaadne võimalus lahkuda üheks semestriks ja õppida ühes nendest teaduskondadest.

Pärast lõpetamist leiavad NHL Stendeni Ülikooli üliõpilased tööd sellistes ettevõtetes nagu Hilton Worldwide, Sony Music Entertainment, Marriott Hotels & Resorts, Nike, Volkswagen jpt.

Video

Bakalaureuseõppe erialad:
Business Administration
Creative Business, Media Management
Information Technology
International Business
International Hospitality Management
International Logistics Management
International Teacher Education for Primary Schools
International Teacher Education for Secondary Schools
Leisure and Events Management
Marketing Management
Tourism Management

Vastuvõtutingimused: Gümnaasiumi Lõputunnistus, IELTS 6.0 (mitte vähem kui 5.0)
Õpingute algus: september
Avalduste vastuvõtt: kuni 15. august
Õppetasu 2021/2022: € 2 168 aastas

Magistriõppe erialad:
Content and Media Strategy
International Hospitality and Service Management
International Leisure, Tourism and Events Management

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles